Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Osiągnięcia


Konkurs przyrodniczy „Z ekologią na ty”

  • PDFDrukujEmail

W dniach od 1.04.2019 roku do 31.05.2019 roku na terenie Szkoły Podstawowej w Osiu odbył się konkurs ekologiczny „Z ekologią na ty”, który był częścią szkolnych obchodów Dnia Ziemi 2019. Konkurs był przeznaczony dla  uczniów z klas 1 – 3 i był zorganizowany we  współpracy z Wdeckim Parkiem Krajobrazowym. Za jego przeprowadzenie odpowiedzialni byli nauczyciele klas 1 – 3: K. Lejk, A. Kowalonek, D. Karwasz – Babińska, A. Chmara, L. Cyrczak  oraz wicedyrektor B. Głąb – Hebda. Konkurs miał formę międzyklasowego turnieju wiedzy na tematy związane z szeroko pojętą ochroną środowiska i przyrody.

Więcej

Picture Dictionary

  • PDFDrukujEmail

Na początku grudnia w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego, w którym udział wzięły klasy I-III SP. Polegał on na wizualnym przedstawieniu wybranych przez klasy słów w języku angielskim. Rozgrywki toczyły się międzyklasowo, a uczestnicy wykazali się ogromną pomysłowością oraz oryginalnością. Prace były niezwykle barwne i twórcze ! Jury w składzie: M. Siekierkowska, G. Kruszewska oraz K. Bruniewska- Gierczak miało nie lada wyzwanie aby wyłonić zwycięską klasę. Po obradach postanowiono ogłosić klasę 2b jako zwycięzców konkursu, a pozostałym klasom wręczyć podziękowania za udział w nim. Na uczestników konkursu oprócz dyplomów i podziękowań czekały słodkie upominki, które zostały wręczone przez panią Wicedyrektor podczas szkolnego apelu. Dziękując wszystkim uczestnikom za udział zachęcamy do zaangażowania w kolejnych konkursach językowych !
MS

Konkurs plastyczny „Moje ulubione zwierzątko leśne”

  • PDFDrukujEmail

8 listopada 2017r., w oddziałach „0”, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt: ” Moje ulubione zwierzątko leśne” organizowanego przez Wdecki Park Krajobrazowy w Osiu.

Wszystkie dzieci zostały docenione za trud włożony w wykonanie prac i otrzymały piękne nagrody książkowe, co spotkało się z dużym zadowoleniem i radością ze strony wychowanków.

Ozdoby na Boże Narodzenie

  • PDFDrukujEmail

„Jeszcze w lesie szumią świerki kołysanki swoje…

A ja już mam kłopot wielki, czym drzewko przystroję…”

(„Zanim przyjdzie Gwiazda” – Barbara Lewandowska)

 

Jak co roku w naszej szkole przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. W miesiącu grudniu z radością kl. 0-3 zabrały się za przygotowanie choinkowych ozdób. Część wykonanych najpiękniejszych świecidełek wzięło udział w konkursie „Ozdoby na Boże Narodzenie”.

Więcej

  • PDFDrukujEmail
Na apelu w dzisiejszym dniu zostay podsumowane konkursy, w ktrych uczestniczyli uczniowie klas 1-3. Pani E. Sosnowicz wrczya nagrody za udzia  i uzyskanie wysokiego miejsca w Midzynarodowym Konkursie - Matematyczny Kangur, nastpnie wrczya nagrody zawodnikom Sztafety . Pani A. Bagiska nagrodzia wyrniajcych si w Konkursie czytelniczym "Moja lektura" oraz uczniw najwicej wypoyczajcych ksiki.

Więcej artykułów…

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś511
Wczoraj553
Wizyt w tygodniu1616
W tym miesiącu10023
Razem556627

Jest 70 użytkowników online

Home