Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Nasze sukcesy

Przyroda i architektura województwa kujawsko-pomorskiego

  • PDFDrukujEmail

Na stronie Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy czytamy: ,,Nowa edycja konkursu plastycznego pn. „Przyroda i architektura województwa kujawsko-pomorskiego” zebrała blisko 550 prac plastycznych, których autorami są dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych naszego województwa. Nadesłane prace ukazują wielki talent plastyczny dzieci i młodzieży, ich niebywałą wyobraźnię i umiejętność obserwacji środowiska naturalnego. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za tak liczny udział w konkursie.” Niezmiernie miło jest nam poinformować , że zwycięzcy, których prace będą zdobić kalendarz Wojewody Kujawsko-Pomorskiego na rok 2019 to aż troje uczniów naszej szkoły: Magdalena Bocian – MARZEC, Oliwia Kołodziejczak – KWIECIEŃ, Piotr Kwaśniewski – SIERPIEŃ. Wyróżnienia zdobyli: Kacper Makowski, Bartosz Minder, Aleksandra Iglińska.
GRATULUJEMY!
MWB

„Las-rozumiem, podziwiam, chronię” 2018

  • PDFDrukujEmail

W środę, 30 maja, na boisku szkolnym odbył się konkurs wiedzy „Las-rozumiem, podziwiam, chronię”. Jego celem jest upowszechnianie wiedzy przyrodniczo – ekologicznej i zasad ochrony lasów przed pożarami oraz popularyzacja historii i walorów turystycznych Ziemi Świeckiej.W konkursie wzięły udział drużyny z Warlubia i  Osia. Drużyny składały się z uczniów biorących udział w konkursie wiedzy oraz  uczniów uczestniczących w konkurencjach sprawnościowych, w tym związanych z umiejętnościami posługiwania się sprzętem strażackim. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Oliwia K., Anna D., Jan B., Joanna K., Aleksandra W., Wiktoria K., Dawid P., Eliasz B. Po zaciętej walce nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce. Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Nadleśnictwo Osie. Organizatorzy konkursu to: Nadleśnictwo Osie, Ochotnicza Straż Pożarna w Osiu, Wdecki Park Krajobrazowy i Szkoła Podstawowa w Osiu.
Kamila Śpica-Głowacka  


NAJLEPSZY MATEMATYK W SZKOLE JEST JUŻ ZNANY!

  • PDFDrukujEmail

We wtorek 22 maja 2018 r. odbyła się druga część konkursu „O tytuł najlepszego matematyka”.  W tym roku tylko troje uczniów zdobyło wystarczającą liczbę punktów, aby przystąpić do drugiego etapu. Przez 90 minut zmagali się oni z zestawem pięciu zadań otwartych,  dzielnie walcząc o pierwsze miejsce. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I MIEJSCE  i  TYTUŁ NAJLEPSZEGO MATEMATYKA W GIMNAZJUM zdobyła ANNA D.  z kl. 2C

II MIEJSCE zajął  PIOTR K. z kl. 3B

III MIEJSCE zajęła ANIELA B. z kl. 2C

 SERDECZNIE  GRATULUJEMY  I  ŻYCZYMY  DALSZYCH  MATEMATYCZNYCH  SUKCESÓW !

Organizator konkursu: Joanna Kowalonek


Słowo źródłem inspiracji

  • PDFDrukujEmail

18.05.2018 r. w Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu odbył się kolejny - powiatowy etap konkursu recytatorskiego Turniej Słowa pn . ,,Słowo źródłem inspiracji". Uczestniczyły w nim laureatki etapu gminnego: Oliwia Kołodziejczak, Magdalena Bocian, Aleksandra Kośmider. Do kolejnego etapu zakwalifikowała się Oliwia Kołodziejczak, a Magdalena Bocian zdobyła wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy.
MWB

Diecezjalny Konkurs Prezentacji Multimedialnych

  • PDFDrukujEmail

Dnia 16 maja 2018 r. w Bobowie odbyło się uroczyste podsumowanie diecezjalnego Konkursu Prezentacji Multimedialnych ,,Ojczyzna w życiu Jana Pawła II. Nagrodę w w/w konkursie odebrała uczennica naszej szkoły Magdalena Bocian, która swoją pracę przygotowała pod kierunkiem pana Henryka Porożyńskiego. Gratulujemy!
MWB

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś83
Wczoraj308
Wizyt w tygodniu2247
W tym miesiącu6559
Razem402038

Jest 36 użytkowników online

Home