Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Zostań św. Mikołajem

  • PDFDrukujEmail
         Organizujemy zbiórkę zabawek, maskotek, puzzli, artykułów szkolnych i słodyczy dla przyjaciół  z domu dziecka  w  Bąkowie oraz dla  dzieci sprawnych inaczej ze Zgromadzenia Sióstr Szarytek  w Chełmnie.


KONKURS PLASTYCZNY NA PLAKAT PROMUJĄCY CZYTELNICTWO

  • PDFDrukujEmail

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO NA PLAKAT PROMUJĄCY CZYTELNICTWO
Główny celem konkursu jest stworzenie plakatu, który zainspiruje do czytania książek. Plakat może zawierać hasło reklamowe.
I. Organizatorzy: Biblioteka szkolna Szkoły Podstawowej w Osiu Joanna Rajnik, Monika Wojnerowicz-Bocian
II.Cele konkursu: -rozbudzanie i kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez tworzenie prac plastycznych, -promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, -kształcenie umiejętności tworzenia plakatu, -rozwijanie zainteresowań, umiejętności plastycznych i kreatywności

Więcej

Święto wszystkich pracowników szkoły

  • PDFDrukujEmail

Dnia 13.10.2017 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel. Uczniowie pod kierunkiem pani Elżbiety Kurek przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor Aleksandra Kater złożyła podziękowania nauczycielom i pracownikom obsługi za  trud włożony w edukację dzieci i młodzieży oraz prawidłowe funkcjonowanie szkoły. W tym szczególnym dniu  z rąk przedstawicielki Wdeckiego Parku Krajobrazowego pani Anny Karpus nagrody odebrali uczniowie szczególnie zasłużeni w dziedzinie ochrony środowiska.

Elżbieta Kurek-opiekun SU

XXVIII BIEGI OSKIE

  • PDFDrukujEmail

W dniu 07.10.2017r. na stadionie sportowym w Osiu odbyły się XXVIII OSKIE BIEGI im. Krzysztofa Malinowskiego. Zawodnicy biegali na dystansach: 400, 600, 800, 1000 i 1500 m. W zawodach udział brali również uczniowie naszej szkoły. Było sporo emocji gdyż wielu naszych zawodników i zawodniczek zajmowało czwarte miejsca. Były jednak osoby które stanęły na podium: Gracjan Warchoł –II miejsce w biegu na 800 m oraz Maciej Grzywacz – III miejsce w biegu na 400 m. Nasi zawodnicy zajęli też wysokie miejsca w klasyfikacji drużynowej: SP4-6 : II miejsce, a Gimnazjum i 7kl.: III miejsce. W tym roku po raz pierwszy było można pobiec w biegu na 10km pod nazwą „Leśna Za-Dyszka”. Bieg cieszył się dużym zainteresowaniem. W tym roku udział wzięło 98 zawodników. Imprezę poprowadził Dyrektor GOK w Osiu - Andrzej Kowalski, nagrody wręczali: Dyrektor SP w Osiu – Pani Aleksandra Kater, Przewodniczący RG Osie – Pan Roman Waśkowski, Maria Malinowska, Mariusz Deinowski, Włodzimierz Kiełczyński. Do zobaczenia w przyszłym roku.
HPK

MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

  • PDFDrukujEmail

W dniu 29.09.2017 r. na Orliku w Osiu odbył się gminny turniej mini piłki nożnej chłopców Szkół Podstawowych. Gościliśmy drużynę z Wierzchów. Nasi chłopcy wygrali i awansowali do zawodów podrejonowych, które również odbyły się na naszym boisku. W rozgrywkach udział wzięły następujące szkoły: SP Drzycim, SP Jeżewo, SP Lniano i SP Osie. Niestety nasza drużyna mimo dwóch wygranych i jednego remisu nie awansował a do dalszego etapu zajmując II miejsce. Awans do finału powiatowego zdobyła SP w Drzycimiu.
HPK

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś72
Wczoraj297
Wizyt w tygodniu2295
Wizyt w miesiącu5903
Razem321635

Jest 20 użytkowników online

Home