Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalneKangur matematyczny 2019 - Najlepsi Matematycy są już znani!

  • PDFDrukujEmail

21 marca 2019 r.  uczniowie Szkoły Podstawowej i Oddziałów Gimnazjalnych w Osiu wzięli udział  w  konkursie „Kangur Matematyczny”. Poznajmy najlepszych matematyków!

Więcej

,,Świat słowem malowany"

  • PDFDrukujEmail

22.05.2019r. odbyła się w Świeciu kolejna edycja konkursu recytatorskiego pt. ,,Słowotok". Wzięło w niej udział 56. uczestników. Naszą szkołę w kategorii klas IV- VI i VII- VIII reprezentowało pięć dziewczyn. Zwycięstwo odniosła Magdalena z kl. VIII A - zajęła I miejsce. Recytując utwór B. Ferrero ,,Tata pod łóżkiem", skłoniła słuchaczy do refleksji. Widać było po twarzach jury i uczestników konkursu, że zaprezentowany przez nią tekst, zrobił na nich ogromne wrażenie. Cieszymy się ze zwycięstwa Magdy. Życzymy dalszych sukcesów, a jej Rodzicom gratulujemy wspaniałej córki.
Małgorzata Lisewska

Zwycięzcy konkursu matematycznego organizowanego przez LO w Świeciu już znani!

  • PDFDrukujEmail

            Dnia  5 kwietnia 2019 r. uczniowie klas 8 SP i 3 GIM naszej szkoły wzięli udział w konkursie organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcącym im. Floriana Ceynowy w Świeciu.Mieli oni do rozwiązania 10 zadań otwartych dostosowanych do ich poziomu nauczania. Do konkursu przystąpiło około 120 osób z różnych szkół.
Dwojgu naszym uczniom udało się zająć miejsca w czołówce:

II miejsce zdobył Jan Bocian z klasy III C
III miejsce zdobył Marcin Zieliński z klasy VIII B

Każdy z laureatów otrzymał piękną nagrodę książkową.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Joanna Kowalonek

 

 

Wycieczka do Elektrowni Wodnej w Żurze

  • PDFDrukujEmail

9 maja 2019 r. uczniowie z klas siódmych wraz z opiekunami p. Kamilą Śpica -Głowacką i p. Joanną Rajnik zwiedzili Elektrownię Wodną w Żurze. Przewodnik p. Janusz Kuzimski opowiadał o historii, budowie oraz zasadach działania elektrowni. Wycieczka to jedna  z form realizowanej  innowacji pedagogicznej „Na Stulecie Odzyskania Niepodległości-ocalić od zapomnienia”.

JR


Konkurs recytatorski ,,SłowoTok"

  • PDFDrukujEmail

25 kwietnia 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Osiu odbył się I etap konkursu recytatorskiego pod nową nazwą: ,,SłowoTok". W kategorii IV-VI, I miejsce zdobyła Bianka Babińska, II Małgorzata Kawecka, III Marta Bogun.W kategorii klas VII-VIII, I miejsce zajęła Magdalena Bocian, II Julia Arczyńska, III Monika Pawlik. W kategorii gimnazjum I miejsce zdobyła Agata Lipkowska, II Aleksandra Kośmider, III Wiktoria Dąbrowska. Wszystkie laureatki pojadą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie tego konkursu. Gratulujemy!
MWB

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś332
Wczoraj429
Wizyt w tygodniu1592
W tym miesiącu8198
Razem511794

Jest 46 użytkowników online

Home