Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


„Koncert życzeń dla Niepodległej”

  • PDFDrukujEmail

Przełom pierwszej i drugiej dekady listopada to czas świętowania odzyskanie przez Polskę niepodległości. Przypadającą w tym roku 99. rocznicę uczniowie Szkoły Podstawowej w Osiu uczcili montażem słowno-muzycznym pn. „Koncert życzeń dla Niepodległej”, który zaprezentowali społeczności szkolnej w piątek 10 listopada oraz mieszkańcom gminy - 11 listopada. W programie wzięli udział: Joanna Kater, Oliwia Kołodziejczak, Zuzanna Zawadzińska, Inga Meller, Anna Deinowska, Aniela Bettka, Magdalena Bocian  i Mateusz Betyna. Do jego powstania przyczyniło się wielu innych uczniów, którzy zebrali  i nagrali wywiady z mieszkańcami naszej gminy, a nad realizacją czuwały: Maria Kaczmarek, Kamila Śpica-Głowacka i Beata Bucholc.

Beata Bucholc

O Złotej Rybce, która czyniła cuda

  • PDFDrukujEmail

W piątek, 29 września br., odbyła się wycieczka klas IVa i IVb do toruńskiego Baja Pomorskiego na spektakl pt. „Baśń o Złotej Rybce”, zorganizowana przez wychowawczynię klasy IVa. Dodatkowo uczestniczyło w niej dziesięcioro chętnych dzieci z klasy IVc. Opiekę sprawowały: Maria Kaczmarek, Joanna Rajnik, Grażyna Kruszewska i Beata Bucholc. Przedstawienie dostarczyło widzom wielu wrażeń. Przekonująca gra aktorska połączona z prostą scenografią, tańcem światła i cieni oraz  muzyką podkreślały przesłanie utworu: chciwość nie popłaca, a to, co najważniejsze, kryje się w dobrym sercu.

Beata Bucholc

Sport Generacja 2017

  • PDFDrukujEmail

We wtorek 19 września 2017 r. po raz drugi dwudziestu ośmiu uczniów kl. IV-VI miało okazję wziąć udział w masowej imprezie sportowej, która odbyła się w Bydgoszczy. Przewodniczył jej znany lekkoatleta, halowy mistrz świata i Europy w siedmioboju, Sebastian Chmara. Na stadionie Zawiszy, w konkurencjach lekkoatletycznych, wzięło udział ponad 1300 dzieci – nasza szkoła była jedyną spoza Bydgoszczy. Akcja Sport Generacja rozpoczęła się od wspólnej rozgrzewki i biegu integracyjnego wszystkich uczestników. Po przekroczeniu linii mety na każdego czekał medal. Potem rozpoczęły się biegi indywidualne na dystansach: 33m – sprint, 33 m przez płotki i 200 m, w których wyłoniono zwycięzców.  Dzieci, oprócz konkurencji biegowych, prezentowały na scenie swoje talenty wokalne, taneczne itp., wygrywając różne nagrody.  Punktem kulminacyjnym zawodów był bieg sztafetowy na dystansie  200 m. w kategorii dziewcząt i chłopców. Realizowało 16 szkół. Nasze drużyny zajęły 6 miejsce. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tych rozgrywkach. Opiekunowie: H. Pawlik – Kiełpińska, H. Porożyński, E. Kurek.

Elżbieta Kurek


Konkurs wiedzy ekologicznej

  • PDFDrukujEmail
           W piątek 9 czerwca 2017r. w Szkole Podstawowej w Wierzchach odbył się konkurs wiedzy ekologicznej dla szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Magdalena Bocian, Martyna Mazuch i Adam Piekarski. Nasza drużyna  zdobyła wyróżnienie, a uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez organizatora oraz Wdecki Park Krajobrazowy i Nadleśnictwo Trzebciny.

    Wojciech Kater.

Podsumowanie konkursu na ,,Ozdobę Wielkanocną"

  • PDFDrukujEmail

W dniach od 27.02.2017 do 25.03.2017r. odbył się konkurs na ,,Ozdobę Wielkanocną" Konkurs zaadresowany był do uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Osiu . W konkursie brało udział 21 osób. Wpłynęło 35 ozdób wielkanocnych.

W dniu 29.03.2017 roku Jury dokonało oceny prac.

Więcej

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś72
Wczoraj297
Wizyt w tygodniu2295
Wizyt w miesiącu5903
Razem321635

Jest 14 użytkowników online

Home