Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalneZakończenie roku szkolnego 2017/2018

  • PDFDrukujEmail

Kolejny rok szkolny za nami! Ostatni dzień w szkole to radość i zadowolenie na twarzach uczniów, duma rodziców odbierających listy gratulacyjne oraz łzy wzruszenia absolwentów przedostatniego rocznika gimnazjum. Programy artystyczne przygotowane przez szóstoklasistów oraz gimnazjalistów pod opieką nauczycieli i wychowawców uświetniły piątkowe spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury w Osiu. Wszystkim życzymy dobrego wypoczynku, słonecznych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!
Beata Bucholc


Biskupin zdobyty

  • PDFDrukujEmail

Dnia 19 czerwca 2018 roku odbyła się wycieczka klas IV do Biskupina i okolic. Pierwszym punktem programu był Żnin, skąd uczniowie wsiedli do kolejki wąskotorowej i wyruszyli do Wenecji ( nie mylić z Wenecją we Włoszech ).W Wenecji zwiedzili ruiny zamku Diabła Weneckiego oraz muzeum kolejki wąskotorowej. W muzeum tym uczniowie mogli wcielić się w postać dróżnika, maszynisty czy konduktora pociągu. Z Wenecji udali się do Biskupina, by wraz przewodnikiem zwiedzić prehistoryczną osadę. Uwieńczeniem całej wycieczki był rejs statkiem  po Jeziorze Biskupińskim. Nie mogło też zabraknąć  pamiątkowych gadżetów. Zaopatrzeni w łuki, strzały i kusze rycerze Szkoły Podstawowej w Osiu, pełni wrażeń i bogatsi o nowe doświadczenie, wrócili  autokarem do domu.
Grażyna Kruszewska


Projekt „skarbonka”

  • PDFDrukujEmail

Dnia 15 czerwca 2018 roku klasa IV b wraz z wychowawcą  i panią Agnieszką Majką wybrała się do Tlenia na pizzę i lody. Fundusze na ten cel klasa zorganizowała sobie sama, zbierając przez cały rok szkolny pieniążki do klasowej skarbonki .Uczniowie uzbierali sobie w ten sposób 200złotych.A może innym klasom spodoba się ten pomysł i w przyszłym roku szkolnym również zaczną odkładać na drobne klasowe przyjemności?
Grażyna Kruszewska


Zajęcia rozwijające z chemii

  • PDFDrukujEmail

W pierwszym okresie roku szkolnego 2017/2018 uczniowie klasy VII b brali udział w zajęciach rozwijających z chemii, podczas których własnoręcznie wykonywali mydełka glicerynowe. Dzięki użyciu różnych barwników, zapachów i własnej pomysłowości udało im się stworzyć ciekawe produkty. Niewątpliwie zajęcia te okazały się ciekawym doświadczeniem i uzupełnieniem lekcji chemii.
Kamila Śpica-Głowacka


YOU ARE THE BEST AT ENGLISH

  • PDFDrukujEmail

Dnia 24 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej w Osiu odbyła się I edycja konkursu ‘You are the best at English’. Jego celem było wyłonienie osób najlepiej posługujących się językiem angielskim na poziomie klasy IV, V, VI i VII. W konkursie wzięło udział 36 uczniów. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu leksykalno – gramatycznego, za który można było otrzymać 50 punktów. Zwycięzcami a jednocześnie mistrzami w tej kategorii okazali się:

Julia W. – klasa IV

Rozalia C. – klasa V

Tymoteusz R. – klasa VI

Piotr R. – klasa VII

Każdy uczestnik konkursu został nagrodzony oceną celującą, a dla zwycięzców  szkoła przygotowała nagrody specjalne, które zostaną wręczone na apelu kończącym rok szkolny2017/2018. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku!

Grażyna Kruszewska ( organizator konkursu )

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś83
Wczoraj308
Wizyt w tygodniu2247
W tym miesiącu6559
Razem402038

Jest 38 użytkowników online

Home