Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-7

Gimnazjum


Spotkanie z policjantem i strażakiem.

  • PDFDrukujEmail
W dniu dzisiejszym uczniów klas 1-3 odwiedzili policjant i strażak. Policjant pan Andrzej Kawczyński przeprowadził pogadankę na temat bezpiecznego zachowania się podczas drogi do szkoły, właściwego zachowania się będąc samemu w domu, w trakcie jazdy na rowerze. Przekazał też gdzie i w jakich sytuacjach należy dzwonić. Strażak pan Mateusz Pytel opowiedział o pracy strażaka, pokazał też rekwizyty, których to używają strażacy podczas akcji. Wielkie zdziwienie wzbudził ciężar kurtki, hełmu oraz  butli tlenowej z jakim muszą poruszać się strażacy podczas akcji. Największą radość sprawiło przymierzenie niektórych akcesoriów.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18

  • PDFDrukujEmail
Dzisiaj zadźwięczał pierwszy dzwonek nowego roku szkolnego. Jako pierwsze pojawiły się dzieci z oddziałów przedszkolnych i zerowych. Następnie pani dyrektor Bożena Głąb - Hebda powitała uczniów klas 1 - 3, rodziców i gości. Pierwszoklasiści poznali swoje wychowawczynie, 1a - panią Radosławę Grabską, 1b - Elzbietę Sosnowicz. Po krótkiej prezentacji nastapiło pasowanie na uczniów Szkoły Podstawowej, którego dokonali wspólnie pani dyrektor Aleksandra Kater i wójt Gminy Osie pan Michał Grabski. Z życzneiami owocnej pracy i samych sukcesów wszyscy rozeszli się do klas, następnie do domów.

Zakończenie roku szkolnego

  • PDFDrukujEmail

23 czerwca w tym roku to dzień ,kiedy została podsumowana całoroczna praca uczniów. O godz.8 klasy zerowe miały swoje pożegnanie z paniami  ich uczącymi. O godz. 9 klasy 1-3 zebrały się na sali,  gdzie uroczyste zakończenie roku szkolnego poprowadziła p. dyrektor B. Głąb -Hebda. Uczniowie wzorowo zachowujący się i osiągający bardzo dobre wyniki w nauce zostali nagrodzeni książkami. Całą uroczystość uświetnił występ uczniów klasy 2c pod opieką p. A. Siewert. Pani dyrektor życzyła wszystkim słonecznych udanych i bezpiecznych wakacji. Następnie uczniowie przeszli do klas gdzie otrzymali świadectwa od swych wychowawczyń. Wszyscy uśmiechnięci  i radośni udali się na wyczekiwane i zasłużone wakacje.


Podsumowanie konkursów

  • PDFDrukujEmail
W dzisiejszym dniu odbył się apel dla uczniów klas 1-3, na którym nastapiło podsumowanie konkursów. Pani dyrektor B. Głąb-Hebda wręczyła narody laureatom Konkursu Pożarniczego, p. E. Sosnowicz nagrodziła wybitnych matematyków w naszej szkole. Wzięli oni udział w Konkursie Matematycznym OXFORD XXVI, gdzie uzyskali maksymalne wyniki oraz w Konkursie Matematycznym KANGUR. Pani J. Nagórska nagrodziła osoby systematycznie oszczędzające w SKO a panie A. Siewert i A. Kowalonek nagrodziły klasy wyróżnione w Komkursie Malarsko Muzycznym. Tym samym mozna zauważyć, że mamy dzieci uzdonione w różnych dziedzinach.

Laureci szkolnego konkursu „Listy do Ziemi” zorganizowanego w ramach szkolnych obchodów Dnia Ziemi

  • PDFDrukujEmail

W środę 21 czerwca 2017 roku odbyło się podsumowanie konkursów plastycznych i plastyczno – literackich „Listy do Ziemi” dla uczniów klas 1 – 3 Szkoły Podstawowej oraz wręczenie nagród. W konkursach wzięło udział  76  uczniów. Dziękuję wszystkim uczestnikom serdeczne podziękowania za wykonanie wspaniałych prac. Nie było to łatwe zadanie, gdyż pierwszaki wykonywały swoje listy w formie rysunkowej  ukazując działania przyjazne przyrodzie. Drugoklasiści napisali przepiękne życzenia i listy dla Ziemi,  z których można było się dowiedzieć, jak należy chronić przyrodę, środowisko i naszą planetę Ziemię. Trzecioklasiści opisywali w swoich listach co ludzie mogą codziennie robić, jak postępować, by wdrożyć w życie ekologiczne działania sprzyjające ochronie naszej planety.

Więcej

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś223
Wczoraj366
Wizyt w tygodniu2844
Wizyt w miesiącu7829
Razem301203

Jest 68 użytkowników online

Home