Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


  • PDFDrukujEmail
W tegorocznych Jasekach 2011 wystpili uczniowie szkoy podstawowej i gimnazjum. Przedstawienie zostao przygotowane pod kierownictwem p. Moniki Wojnerowicz-Bocian.
Publiczno po raz kolejny moga przey histori Marii, Jzefa i nowonarodzonego Dziecitka, przeladowanego przez Heroda. Modzi aktorzy nie tylko mieli moliwo uczestniczenia w tradycji, ale take zaprezentowania swoich umiejtnoci artystycznych, w tym wokalnych. Przedstawienie zostao wystawione na deskach sceny Gminnego Orodka Kultury w Osiu 22 grudnia 2012 r. Obejrzeli je wszyscy uczniowie naszej szkoy, poczwszy od tych najmodszych z ,,zerwki" . Ze wzgldu na du widowni aktorzy dali dwa przedstawienia. Publiczno nagrodzia gromkimi brawami wystpy swoich kolegw. W rolach gwnych wystpili: Patrycja Igliska, Anna Manikowska, Tomasz Idczak, Mikoaj Manikowski, Kamil Lipkowski, Aleksandra Deinowska, Oliwia Zieliska, Roksana Szlachcikowska, Jeremiasz Bczkowski, Aleksandra Jezierska, Agnieszka Manikowska, Julia Koodziejczak, Oliwia Kwidziska, Micha Manikowski, Aleksandra Konieczka, Marcin Ryski. Scenariusz przedstawienia, dekoracje i prezentacja multimedialna: Monika Wojnerowicz-Bocian.

MB

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: sp@sposie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś318
Wczoraj472
Wizyt w tygodniu318
W tym miesiącu3821
Razem612538

Jest 35 użytkowników online