Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


„Las-rozumiem, podziwiam, chronię” 2018

  • PDFDrukujEmail

W środę, 30 maja, na boisku szkolnym odbył się konkurs wiedzy „Las-rozumiem, podziwiam, chronię”. Jego celem jest upowszechnianie wiedzy przyrodniczo – ekologicznej i zasad ochrony lasów przed pożarami oraz popularyzacja historii i walorów turystycznych Ziemi Świeckiej.W konkursie wzięły udział drużyny z Warlubia i  Osia. Drużyny składały się z uczniów biorących udział w konkursie wiedzy oraz  uczniów uczestniczących w konkurencjach sprawnościowych, w tym związanych z umiejętnościami posługiwania się sprzętem strażackim. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Oliwia K., Anna D., Jan B., Joanna K., Aleksandra W., Wiktoria K., Dawid P., Eliasz B. Po zaciętej walce nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce. Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Nadleśnictwo Osie. Organizatorzy konkursu to: Nadleśnictwo Osie, Ochotnicza Straż Pożarna w Osiu, Wdecki Park Krajobrazowy i Szkoła Podstawowa w Osiu.
Kamila Śpica-Głowacka  


Kontakt

Szkoła Podstawowa w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: sp@sposie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś200
Wczoraj240
Wizyt w tygodniu2035
W tym miesiącu3968
Razem700058

Jest 85 użytkowników online

HomeNasze sukcesy„Las-rozumiem, podziwiam, chronię” 2018