Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Przyroda i architektura województwa kujawsko-pomorskiego

  • PDFDrukujEmail

Na stronie Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy czytamy: ,,Nowa edycja konkursu plastycznego pn. „Przyroda i architektura województwa kujawsko-pomorskiego” zebrała blisko 550 prac plastycznych, których autorami są dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych naszego województwa. Nadesłane prace ukazują wielki talent plastyczny dzieci i młodzieży, ich niebywałą wyobraźnię i umiejętność obserwacji środowiska naturalnego. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za tak liczny udział w konkursie.” Niezmiernie miło jest nam poinformować , że zwycięzcy, których prace będą zdobić kalendarz Wojewody Kujawsko-Pomorskiego na rok 2019 to aż troje uczniów naszej szkoły: Magdalena Bocian – MARZEC, Oliwia Kołodziejczak – KWIECIEŃ, Piotr Kwaśniewski – SIERPIEŃ. Wyróżnienia zdobyli: Kacper Makowski, Bartosz Minder, Aleksandra Iglińska.
GRATULUJEMY!
MWB

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: sp@sposie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś345
Wczoraj429
Wizyt w tygodniu2407
W tym miesiącu1849
Razem697939

Jest 67 użytkowników online

HomeNasze sukcesyPrzyroda i architektura województwa kujawsko-pomorskiego