Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


ESTONIA I SERBIA PO ANGIELSKU

  • PDFDrukujEmail

Pod koniec września w naszej szkole w ramach współpracy z Wdeckim Parkiem Krajobrazowym doszło w naszej szkole do cyklu spotkań z paniami z Serbii i Estonii, które przyjechały na staż do Polski, by zgłębiać tajniki populacji wilków w naszym regionie. Chcąc zaciekawić uczniów tym tematem, przygotowały prezentację multimedialną w języku angielskim i przedstawiły je klasom gimnazjalnym i klasie 8c. Pokaz rozpoczął się od prezentacji dotyczącej Serbii i Estonii. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali informacji na temat tych państw, a także podziwiali zdjęcia atrakcji turystycznych oraz wspaniałych estońskich i serbskich pejzaży. Najważniejszą jednak korzyścią ze spotkania był fakt, iż uczniowie mogli zmierzyć się ze swoim strachem w pokonywaniu barier językowych i porozmawiać w języku angielskim. A było to możliwe dzięki wsparciu nauczycielek języka angielskiego, tj. Agnieszki Majki, Marty Siekierkowskiej i Grażyny Kruszewskiej, które ochoczo zachęcały uczniów do zadawania pytań gościom i służyły pomocą w rozwiązywaniu problemów językowych. Oby więcej takich spotkań…

Grażyna Kruszewska


Kontakt

Szkoła Podstawowa w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: sp@sposie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś14
Wczoraj645
Wizyt w tygodniu3045
W tym miesiącu3045
Razem611762

Jest 21 użytkowników online

HomeCo nieco o kulturzeESTONIA I SERBIA PO ANGIELSKU