Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


REKORD DLA ŻYCIA

  • PDFDrukujEmail

Ponad 120 osób wzięło dzisiaj udział w szczytnej akcji mającej na celu zdobywanie umiejętności koniecznych do ratowania zdrowia i życia. Boisko Orlik było miejscem gdzie uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Należy nadmienić, że to dzięki Fundacji WOŚP wszystkie dzieci mają szansę uczyć się pierwszej pomocy. Jest to absolutny rekord świata, gdyż Polska jest pierwszym krajem na świecie, w którym wprowadzono na tak ogromną skalę naukę podstawowych czynności ratujących życie do szkół podstawowych. Koordynatorem akcji w naszej szkole byli: Adrian Dombrowski, Michał Dombrowski i Elżbieta Kurek,  przy współudziale ,,OSP Jednostki Ratownictwa Specjalistycznego Osie". W tym miejscu wyrażamy ogromną wdzięczność dla Jednostki Ratownictwa Specjalistycznego OSP w Osiu.
MWB

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś216
Wczoraj558
Wizyt w tygodniu3758
W tym miesiącu9980
Razem486980

Jest 26 użytkowników online

HomestartNasze sukcesyREKORD DLA ŻYCIA