Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Konkurs plastyczny „Kartka dla Niepodległej”

  • PDFDrukujEmail

Uczniowie klas 0 – 3 Szkoły Podstawowej wzięli udział w konkursie plastycznym  pt. „Kartka dla Niepodległej” zorganizowanym przez K. Lejk i A. Chmarę.  Konkurs polegał na narysowaniu i napisaniu życzeń dla Polski z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Na konkurs wpłynęło 65 prac. Wszystkie prace były bardzo ładne i efektowne, a życzenia pomysłowe. Niektóre zachwycały oryginalnością i  niezwykłą starannością wykonania. Prace oceniało jury w składzie:  B. Głąb – Hebda, E. Piotrowska, M. Siekierkowska, M.Dombrowska, K. Lejk.


Jury postanowiło nagrodzić 25 uczniów, by docenić ich wkład i zaangażowanie uczniów i ich wychowawców. Każdy nagrodzony uczeń otrzymał książkę i pamiątkowy dyplom ufundowany przez dyrekcję szkoły, a wszyscy uczestnicy konkursu drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Gratulujemy zwycięcom!! Organizatorzy serdecznie dziękują uczestnikom konkursu i nauczycielom, którzy wspomogli organizację konkursu. Z prac konkursowych została zrobiona wystawa na szkolnym korytarzu.

 

Wyniki konkursu:

 

Nagrody – klasy 0:–  Dominik M. , Stanisław O., Maja K., 

 

Wyróżnienia – klasy 0: Amelia D., Judyta B., Zuzanna Ś.

Nagrody – klasy I: Oliwia L., Nikola K., Oliwia D., Amelia L., Kaja L.

Wyróżnienia – klasy I: Julia M., Wiktoria N.

Nagrody – klasy II: Alicja B., Fabian K., Amelia Z.

 

Wyróżnienia – klasy II: Jagoda P., Dominik M., Julia T.

Nagrody – klasy III: Kacper D., Martyna G., Daria R.

Wyróżnienia – klasy III: Mateusz B., Damian Cz., Nadia M.

 


Kontakt

Szkoła Podstawowa w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: sp@sposie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś284
Wczoraj288
Wizyt w tygodniu1531
W tym miesiącu9335
Razem746298

Jest 62 użytkowników online

HomeWydarzenia Konkurs plastyczny „Kartka dla Niepodległej”