Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Dzień Bieli i Czerwieni

  • PDFDrukujEmail
Obchody Niepodległości w klasach 1 – 3 były zorganizowane razem z Dniem Bieli i Czerwieni. Dzień ten zapoczątkował „Cykl śmiesznych dni tematycznych w klasach 1 – 3”  połączonych z całorocznym konkursem na „Super zgraną klasę”. W tym dniu cała społeczność szkolna: uczniowie,  nauczyciele, pięciolatki  i sześciolatki,  przyszli do szkoły w ubraniach biało – czerwonych. Każda klasa wyglądała niezwykle odświętnie, a ich ubrania zdobiły ozdoby w barwach biało – czerwonych: emblematy, kotyliony, chorągiewki i wstążeczki. Każda klasa wyglądała niezwykle efektownie, odświętnie i patriotycznie.

Nawet nauczyciele włączyli się w obchody tego dnia i ich stroje również były biało – czerwono. Ponieważ wszystkie klasy i grupy zerowe bardzo się postarały, to każda otrzymała maksymalną liczbę 20 pkt. Klasy II a  i II b za dodatkowe przebrania niektórych uczniów otrzymały bonus w postaci dodatkowych 10 pkt i to one są zwycięzcami tego dnia. Gratulujemy!!! Odbyła się też sesja fotograficzna każdej z klas, z której zawiśnie gazetka na korytarzu szkolnym. Gratulujemy wszystkim  klasom pomysłu na przebranie i zgranej realizacji. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wychowawcom i uczniom za przepiękne przebrania i ozdoby biało - czerwone. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych dniach tematycznych .

Organizatorzy: K. Lejk, A. Chmara.


Kontakt

Szkoła Podstawowa w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: sp@sposie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś36
Wczoraj105
Wizyt w tygodniu406
W tym miesiącu406
Razem690074

Jest 39 użytkowników online

HomeWydarzeniaDzień Bieli i Czerwieni