Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE

  • PDFDrukujEmail

  W czwartek, 22 listopada uczniowie klasy IV b wraz z wychowawczynią p. J. Kowalonek oraz panią J. Rajnik odwiedzili Bibliotekę Publiczną w GOK – u  w Osiu. Dzieci próbowały określić rolę książki w ich życiu, a także odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego warto czytać ”.  Pracując w grupach,  przeglądały różne pozycje książkowe i próbowały określić ich cechy oraz przynależność do danego gatunku literackiego. Na zakończenie wizyty wysłuchały  fragmentu utworu pt.  „Nie martw się Cukierku”, Waldemara Cichonia.

                                                                                                                                                                                                                                                 Joanna Kowalonek

Czwartoklasiści byli bardzo zadowoleni z wizyty i poprosili o założenie kart czytelniczych.
                         W imieniu uczniów kl. IV b serdecznie dziękuję dyrekcji GOK – u, a także  pani M. Siekierkowskiej za życzliwość i pomoc w rozwijaniu zainteresowań moich wychowanków.


Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś272
Wczoraj557
Wizyt w tygodniu829
W tym miesiącu8003
Razem538725

Jest 35 użytkowników online

HomestartSzkolne [re]akcjeZ WIZYTĄ W BIBLIOTECE