Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Dary do biblioteki

  • PDFDrukujEmail
          Biblioteka szkolna w „Jutrzence” wzbogaciła się o serie wydawnicze dla najmłodszych. Książki do biblioteki ofiarowały ze swoich prywatnych zbiorów 3 uczennice z klasy Ib. Nikola Kuziemska przekazała 13 książeczek w twardych oprawkach przeznaczonych dla początkowego etapu czytania. Agata Kuzimska 3  książki z serii „Atlas Juniora”: „Morza i oceany”(Przyroda), „Wynalazki” (Nauka i Odkrycia) i „ Zamki” (Historia).Lilla Mazurek ofiarowała kolekcję składającą się z 60 egzemplarzy książeczek z serii „Poznajemy zawody świata”. Razem ze Smerfami  dzieci mogą poznać całą gamę różnych zawodów wykonywanych na całym świecie oraz tajniki każdej przedstawionej profesji. Znajduje się tu m.in. „Smerf elektryk”, „Smerf stolarz”, „Smerf leśniczy”, „Smerf nurek”, „Smerf aptekarz”, „Smerf piosenkarz”, „Smerf drwal”, „Smerf krawiec”, „Smerf kowal”, „Smerf strażak, „Smerf kucharz”, „Smerfetka pielęgniarka”, czy „Smerfetka modelka”. Dziękujemy ofiarodawczyniom i ich rodzicom a uczniów klas zapraszamy do odwiedzania biblioteki i wypożyczania książek.Alina Bagińska


Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś524
Wczoraj553
Wizyt w tygodniu1629
W tym miesiącu10036
Razem556640

Jest 35 użytkowników online

Home