Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Finał akcji ,,100 prezentów na 100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości”

  • PDFDrukujEmail

Dnia 14.12.2018r. miał miejsce finał akcji ,,100 prezentów na 100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości”, której celem było nie tylko uczczenie tego ważnego dla wszystkich Polaków święta, ale również uwrażliwienie na krzywdę dzieci doświadczonych przez los, rozbudzenie empatii wśród uczniów Szkoły Podstawowej, kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych oraz międzyklasowe integrowanie uczniów. Tego dnia reprezentanci  klas, które wzięły udział w akcji wraz z p. Grażyną Kruszewską, p. Joanną Rajnik i p. Dominiką Lamczyk udali się do Placówki Opiekuńczej w Bąkowie, aby przekazać podopiecznym prezenty. Upominki zostały zakupione dzięki zaangażowaniu klas: Va, Vb, Vc, VIa, VIIc, IIIA, IIIB, IIIC gimnazjum wraz z wychowawcami oraz Samorządu Szkolnego pod opieką p. Elżbiety Kurek. Uczniowie postanowili zrezygnować z kupowania sobie świątecznych prezentów i przeznaczyli pieniądze na upominki dla dzieci z Placówki. Podczas naszego pobytu w Bąkowie miło spędziliśmy czas na wspólnym śpiewaniu kolęd i rozmowach z wychowankami i pracownikami. Najwięcej radości sprawiły przywiezione przez nas prezenty, które rozdali pomocnicy Mikołaja: Julia Ciachorowska, Jan Skrzoska, Szymon Solecki, Anna Konieczka, Kacper Żurawski, Klaudia Warczak, Oliwia Kwiatkowska, Klaudia Kondel, Klaudia Konieczka, Aleksandra Kośmider, Wiktoria Dąbrowska, Natalia Wąsikowska, Aleksandra Zwiewka i Sandra Łepek. Wracając do Osia, stwierdziliśmy, że warto pomagać, aby zobaczyć uśmiech na twarzach podopiecznych.

Współorganizator akcji: Dominika Lamczyk

 

 


Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś334
Wczoraj429
Wizyt w tygodniu1594
W tym miesiącu8200
Razem511796

Jest 35 użytkowników online

HomestartSzkolne [re]akcjeFinał akcji ,,100 prezentów na 100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości”