Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Wycieczka do Rudnika

  • PDFDrukujEmail

Mimo  dość intensywnych opadów deszczu klasy I wraz z wychowawcami wybrały się 28 maja  na wycieczkę do „Mega- Parku” w Rudniku koło Grudziądza. Miasteczko westernowe przywitało nas mżawką, która podczas kolejnych punktów programu przestała być przez dzieci w ogóle zauważalna. Najpierw zapoznaliśmy się z lamą, osiołkiem, kózkami, a struś zaprezentował nam niezwykły taniec. Zwiedzanie kopalni złota, więzienia,  dojenie „sztucznej krowy” czy pokazy kaskaderskie to kolejne atrakcje, które wywołały  niezwykłe emocje wśród dzieci. Oprócz tego ważnym punktem wycieczki były zabawy w krainie bajek, parku dinozaurów oraz krainie lego. Zwieńczeniem wycieczki był lunapark, pyszny obiadek oraz oczywiście zakupy.


Kontakt

Szkoła Podstawowa w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: sp@sposie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś73
Wczoraj113
Wizyt w tygodniu73
W tym miesiącu73
Razem689741

Jest 36 użytkowników online

HomeWycieczkiWycieczka do Rudnika