Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


W pokoju zagadek

  • PDFDrukujEmail

W ramach przeprowadzanej innowacji ,,Na Stulecie Odzyskania Niepodległości-ocalić od zapomnienia” 3 czerwca uczniowie klas IV i V zmierzyli się z pokojem zagadek, czyli Escape Roomem. Celem tej gry było zainteresowanie uczniów lokalną historią oraz kształtowanie pracy w grupie. Dwuosobowe drużyny miały za zadanie odnaleźć pięć fragmentów legendy o powstaniu Osia i ułożyć je w odpowiedniej kolejności. Zadanie nie było jednak takie łatwe! Fragmenty były ukryte w różnych miejscach w sali, a żeby je odszukać, trzeba było m.in. rozwiązać zagadkę matematyczną, przeszukać gazety, znać treść lektury, a nawet liczyć kwiatki na wiankach. Liczyła się spostrzegawczość, współpraca i spryt. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.

Wyniki gry:

I miejsce- klasa Vb- Marcelina Steffan   czas: 9:34

II miejsce- klasa IVc- Karolina Pruszak i Aleksander Krupa   czas: 10:30

III miejsce- klasa IVa- Amelia Grabska i Mateusz Stachowicz   czas: 10:38

IV miejsce- klasa Va- Julia Ciachorowska i Adam Solecki    czas: 12:05

V miejsce- klasa Vc- Natalia Ziółkowska i Marta Jakimowicz   czas: 12:40

VI miejsce-klasa IVb- Zuzanna Kufel   czas: 17:54

                                                                                                                                                                                Współorganizator : Dominika Lamczyk

 


Kontakt

Szkoła Podstawowa w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: sp@sposie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś357
Wczoraj429
Wizyt w tygodniu2419
W tym miesiącu1861
Razem697951

Jest 83 użytkowników online

HomeCo nieco o kulturzeW pokoju zagadek