Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Kolorowe Dni Tematyczne w klasach 1 – 3

  • PDFDrukujEmail

Przez cały rok szkolny w klasach 1 – 3 organizowane były dni tematyczne połączone z konkursem

na „Super zgraną klasę”. Zabawa polegała na przebraniu się uczniów każdej klasy w wyznaczonych dniach zgodnie z podaną tematyką. Były np.: Dzień Zielony, Dzień Piłkarza czy Dzień Pani Wiosny. Klasy zdobywały punkty za przebranych uczniów w danych dniach, punkty były sumowane, by w czerwcu wyłonić zwycięską klasę i wręczyć jej nagrodę oraz tytuł „Najbardziej zgranej klasy”. Uczniowie z wszystkich klas i ich wychowawcy z wielkim zaangażowaniem brali udział w kolorowej imprezie. Dzięki nim szkoła robiła się kolorowa, wesoła, radosna, a na twarzach dzieci można była zobaczyć mnóstwo uśmiechów. Takie dni szkolne należą do naszych ulubionych! W pamięci organizatorów zapadło przepiękne przebranie uczennicy klasy II a za Panią Wiosnę czy za Planetę Ziemię w Dniu Zielonym.

 


Po podliczeniu 8 dni tematycznych  wśród klas 1 – 3 ogłaszamy zwycięzców,:

 

Tytuł „Super Zgranej Klasy” otrzymuje klasa II a.

Pod opieką swoich wychowawców. R. Grabskiej i A. Chmary klasa II a okazała się niepokonana  we wszystkich dniach tematycznych. W przebraniach i pomysłowości nie miała sobie równych zdobywając maksymalną ilość 240 punktów i wygrywając każdy dzień tematyczny. Gratulujemy!!!

Wśród klas zerowych zwycięzcami okazała się klasa 0 c, która pod opieką wychowawczyni A. Melzer zdobyła I miejsce. Gratulujemy!!!

Zwycięskie klasy otrzymały poduszki do siedzenia uszyte i podarowane przez Zakład Stolarnia Otlewski. Dziękujemy!!!

 

    Organizatorami dni tematycznych byli: K. Lejk, A. Chmara

 

Punktacja klas przedstawia się następująco:

Klasa

 

O a

O b

O c

0 d

1 a

1 b

2 a

2 b

3 a

Liczba punktów

 

190

215

235

190

190

185

240

215

190

Miejsce

3

2

1

3

3

4

1

2

3

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: sp@sposie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś238
Wczoraj493
Wizyt w tygodniu731
W tym miesiącu15122
Razem667036

Jest 21 użytkowników online

HomeWydarzeniaKolorowe Dni Tematyczne w klasach 1 – 3