Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Podsumowanie konkursów

  • PDFDrukujEmail
We wtorek na apelu miało miejsce podsumowanie konkursów: Pożarniczego, Matematycznego Kangur-Żaczek, Najpiękniejsza kartka Wielkanocna i Kolorowe Dni Tematyczne. W gronie laureatow znalazło się wielu uczniów. Na gratulacje zasługują szczególnie uczniowie klas drugich, którzy uzyskali wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur : Kowalonek Fabian, Kowalonek Weronika, Chabowska Maja, Gierczak Julia, Jędryczka Jakub, Szymczak Maksymilian. Poza tym Pani Katarzyna Lejk podsumowała konkurs trwający kilka miesięcy Kolorowe Dni Tematyczne. Zwycięzcami w oddzialach przedszkoknych została Grupa zero A z wychowawczynią Anną Melzer,  a w klasach 1-3 tytuł Najbardziej Zgranej Klasy otrzymała klasa druga A z wychowawczynią Radosławą Grabską i panią Anną Kowalonek, tuż za nimi uplasowała się klasa druga B.

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: sp@sposie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś266
Wczoraj493
Wizyt w tygodniu759
W tym miesiącu15150
Razem667064

Jest 27 użytkowników online

HomeWydarzeniaPodsumowanie konkursów