Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Warsztaty językowe

  • PDFDrukujEmail

25 września odbyło się drugie spotkanie z cyklu warsztatów językowych z udziałem wolontariuszek Wdeckiego Parku Krajobrazowego. Tym razem gościliśmy dwie panie z Czech- Marcelę i Veronikę. Zorganizowane zajęcia przeznaczone były dla uczniów klas starszych, tj. klas 7 i 8. W trakcie warsztatów uczniowie mieli niepowtarzalną możliwość zapoznania się z tak pokrewnym dla nas językiem- czeskim. Uczestnicy warsztatów podzieleni zostali na grupy, w których zmagali się z różnorodnymi zdaniami. Ćwiczenia leksykalne, które miały ukazać podobieństwa w obu językach okazały się prawdziwą zabawą! Ponadto, jedna z klas stworzyła portrety stereotypowych mieszkańców Czech, o których chętnie dyskutowali w języku angielskim. Czas warsztatów upłynął w sprzyjającej uczeniu się atmosferze, a uczniowie mieli możliwość dowiedzenia się wielu ciekawostek na temat naszych sąsiadów.
Marta Siekierkowska.

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: sp@sposie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś408
Wczoraj487
Wizyt w tygodniu895
W tym miesiącu7746
Razem646458

Jest 32 użytkowników online

HomeImprezyWarsztaty językowe