Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


  • PDFDrukujEmail

Wakacje ju za nami. Wszystko co przyjemne koczy si szybciej. Dzisiaj po dwch miesicach przerwy od nauki, rozleg si pierwszy szkolny dzwonek. Bdzie on teraz towarzyszy nam przez najbliszy rok szkolny, wzywajc nas na lekcje i przerwy.Uroczystego rozpoczcia roku szkolnego 2013/14 dokonaa w naszej szkole Pani dyrektor Aleksandra Kater, ktra powitaa wszystkich zgromadzonych w naszej szkole tj. uczniw klas 0-3, nauczycieli, rodzicw, obsug i goci.

Obiekt nasz zosta czciowo zmodernizowany, przez co nabra innego wygldu. W szkole powstay dwie sale dla uczniw oddziaw ?0?, pokj nauczycielski zosta przeniesiony do innego pomieszczenia, powstaa sala komputerowa, dwie klasy zostay wyposaone w nowe stoliki jednoosobowe, i przy kadej sali pojawiy si wieszaki i aweczki, ktre bd speniay rol szatni.Zarwno Pan Wjt jako wadza samorzdowa jak i Pani dyrektor yczyli dzieciom owocnej pracy, miej nauki, radosnego czasu spdzonego w szkole a rodzicom  radoci z faktu, e ich dzieci mog zdobywa wiedz w coraz lepszych warunkach. Z uwagi na fakt, e pierwszy dzie w szkole jest szczeglnie wanym przeyciem dla kadego pierwszoklasisty  Pani dyrektor Boena Gb-Hebda wraz z Panem Wjtem dokonali uroczystego pasowania ich na uczniw Szkoy Podstawowej. Kady ju ucze otrzyma pamitkowy dyplom.

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: sp@sposie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś166
Wczoraj288
Wizyt w tygodniu1761
W tym miesiącu3694
Razem699784

Jest 96 użytkowników online