Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Dzień Dziecka 2015

  • PDFDrukujEmail
            30.05.2015r. 73 uczniów z Zespołu Szkół w Osiu a w tym również dzieci z zaprzyjaźnionego Domu Dziecka w Bąkowie, uczestniczyło w festynie zorganizowanym w Toruniu z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie przeodziani w czerwone bluzki z logo caritas, na samym początku utworzyli wielkie serce dla mamy, które było fotografowane z lotu ptaka, po czym udali się na zabawę. Atrakcji nie było końca. Dzieci mogły korzystać z różnego rodzaju zamków dmuchanych, tuneli, trampolin, zjeżdżalni, mini rowerów wodnych i wielu innych rozrywek. Chętne dzieci mogły udać się do stoisk tematyczny, czy upiec własne pierniki. Innym spodobały się pokazy służb porządkowych: policji czy straży pożarnej. Miłym akcentem wycieczki były paczki, ufundowane przez market "Biedronka", które wywołały niejeden uśmiech na twarzach dzieci. Na festynie rozstrzygnięto coroczny konkurs w zbieraniu nakrętek w którym braliśmy udział. Okazaliśmy się zwycięzcami!!! Zebraliśmy 1088kg nakrętek, czyli około 1mln sztuk. Do tego sukcesu przyczynili się również uczniowie w Brzezinach i w Wierzchach. Okazało się, że to była rekordowa liczba spośród placówek, które brały udział w konkursie organizowanym przez Caritas Diecezji Toruńskiej i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. W nagrodę dostaliśmy trzy kartony sprzętu sportowego o wartości 1,5 tys. zł. Część akcesoriów przekazaliśmy szkołom współuczestniczącym w tej akcji.

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś170
Wczoraj332
Wizyt w tygodniu826
Wizyt w miesiącu3953
Razem329494

Jest 103 użytkowników online

Home