Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


  • PDFDrukujEmail
            30.05.2015r. 73 uczniw z Zespou Szk w Osiu a w tym rwnie dzieci z zaprzyjanionego Domu Dziecka w Bkowie, uczestniczyo w festynie zorganizowanym w Toruniu z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie przeodziani w czerwone bluzki z logo caritas, na samym pocztku utworzyli wielkie serce dla mamy, ktre byo fotografowane z lotu ptaka, po czym udali si na zabaw. Atrakcji nie byo koca. Dzieci mogy korzysta z rnego rodzaju zamkw dmuchanych, tuneli, trampolin, zjedalni, mini rowerw wodnych i wielu innych rozrywek. Chtne dzieci mogy uda si do stoisk tematyczny, czy upiec wasne pierniki. Innym spodobay si pokazy sub porzdkowych: policji czy stray poarnej. Miym akcentem wycieczki byy paczki, ufundowane przez market "Biedronka", ktre wywoay niejeden umiech na twarzach dzieci. Na festynie rozstrzygnito coroczny konkurs w zbieraniu nakrtek w ktrym bralimy udzia. Okazalimy si zwycizcami!!! Zebralimy 1088kg nakrtek, czyli okoo 1mln sztuk. Do tego sukcesu przyczynili si rwnie uczniowie w Brzezinach i w Wierzchach. Okazao si, e to bya rekordowa liczba spord placwek, ktre bray udzia w konkursie organizowanym przez Caritas Diecezji Toruskiej i Wojewdzki Fundusz Ochrony rodowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. W nagrod dostalimy trzy kartony sprztu sportowego o wartoci 1,5 tys. z. Cz akcesoriw przekazalimy szkoom wspuczestniczcym w tej akcji.

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś183
Wczoraj334
Wizyt w tygodniu2840
W tym miesiącu8562
Razem393373

Jest 54 użytkowników online

Home