Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


  • PDFDrukujEmail
Jak co roku, jesieni, odbyy si szkolne eliminacje kuratoryjnych konkursw przedmiotowych, w ktrych wzili udzia rwnie przedstawiciele naszej szkoy. Do etapu rejonowego zakwalifikowali si nieliczni, wrd nich: Aleksandra Chmarzyska -kl.IIIC- z jzyka niemieckiego (przygotowanie: Anetta Piekarska),  z jzyka angielskiego (przygotowanie: Walentyna Ilczuk), z chemii (przygotowanie: Grayna Bagniewska), Marek Pliszka-kl.IIC-z jzyka angielskiego (przygotowanie: Walentyna Ilczuk) oraz Szymon Bocian-kl.IIIA- z historii (przygotowanie:Wiesawa Herder).Z przyjemnoci informujemy, e uczniowie ci bd reprezentowali szko w finale wojewdzkim. Przypominamy, e nagrod dla laureatw jest zwolnienienie z danej czci egzaminu gimnazjalnego oraz ocena celujca na wiadectwie. Gratulujemy uczniom, ich rodzicom i nauczycielom!

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś278
Wczoraj324
Wizyt w tygodniu2818
W tym miesiącu9302
Razem383315

Jest 36 użytkowników online