Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Laureaci etapu rejonowego kuratoryjnych konkursów przedmiotowych

  • PDFDrukujEmail
Jak co roku, jesienią, odbyły się szkolne eliminacje kuratoryjnych konkursów przedmiotowych, w których wzięli udział również przedstawiciele naszej szkoły. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się nieliczni, wśród nich: Aleksandra Chmarzyńska -kl.IIIC- z języka niemieckiego (przygotowanie: Anetta Piekarska),  z języka angielskiego (przygotowanie: Walentyna Ilczuk), z chemii (przygotowanie: Grażyna Bagniewska), Marek Pliszka-kl.IIC-z języka angielskiego (przygotowanie: Walentyna Ilczuk) oraz Szymon Bocian-kl.IIIA- z historii (przygotowanie:Wiesława Herder).Z przyjemnością informujemy, że uczniowie ci będą reprezentowali szkołę w finale wojewódzkim. Przypominamy, że nagrodą dla laureatów jest zwolnienienie z danej części egzaminu gimnazjalnego oraz ocena celująca na świadectwie. Gratulujemy uczniom, ich rodzicom i nauczycielom!

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś270
Wczoraj304
Wizyt w tygodniu1230
Wizyt w miesiącu4357
Razem329898

Jest 156 użytkowników online

HomeNasze sukcesyLaureaci etapu rejonowego kuratoryjnych konkursów przedmiotowych