Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


  • PDFDrukujEmail

Dnia  15.12.2015 r. odby si konkurs czytelniczy dla uczniw kl. IV dotyczcy lektury ?Akademia Pana Kleksa?. Rywalizoway ze sob trzyosobowe druyny z klas IV, a pozostali uczniowie dopingowali swoim kolegom. Czwartoklasici zmierzyli si z 7 zadaniami konkursowymi o rnorodnym charakterze: odpowiadali na pytania o zrnicowanym stopniu trudnoci, rozpoznawali rekwizyty, przyporzdkowywali postacie do okrelonego fragmentu lektury, koczyli zdania oraz rozpoznawali kontynety. Kada z klas wykonaa wczeniej posta Pana Kleksa, ktra zostaa oceniona w czasie konkursu. Obie druyny wykazay si ogromn wiedz i prezentoway bardzo wyrwnany poziom. Zwyciya klasa IVa w skadzie: Martyna wicicka, Gracjan Warcho, Krystian Ktny uzyskujc 30 pkt., o 3 punkty mniej zdobyli uczniowie klasy IVB: Julia Arczyska, Oliwia Szymczak i Tomasz Piekarski. Posta Kleksa wykonali: Krystian Ktny (IVa) i  Julia Arczyska (IVb). Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ksikowe, a klasa pamitkowy dyplom. Nad prawidowym przebiegiem konkursu czuwao jury: p. Magorzata Dombrowska i ucz. kl. VI b Aniela Bettka. Organizatorami imprezy czytelniczej byy: Joanna Rajnik  i Magorzata Lisewska.

JR

 

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś278
Wczoraj324
Wizyt w tygodniu2818
W tym miesiącu9302
Razem383315

Jest 35 użytkowników online