Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Z wizytą w Akademii Pana Kleksa

  • PDFDrukujEmail

Dnia  15.12.2015 r. odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów kl. IV dotyczący lektury „Akademia Pana Kleksa”. Rywalizowały ze sobą trzyosobowe drużyny z klas IV, a pozostali uczniowie dopingowali swoim kolegom. Czwartoklasiści zmierzyli się z 7 zadaniami konkursowymi o różnorodnym charakterze: odpowiadali na pytania o zróżnicowanym stopniu trudności, rozpoznawali rekwizyty, przyporządkowywali postacie do określonego fragmentu lektury, kończyli zdania oraz rozpoznawali kontynety. Każda z klas wykonała wcześniej postać Pana Kleksa, która została oceniona w czasie konkursu. Obie drużyny wykazały się ogromną wiedzą i prezentowały bardzo wyrównany poziom. Zwyciężyła klasa IVa w składzie: Martyna Święcicka, Gracjan Warchoł, Krystian Kątny uzyskując 30 pkt., o 3 punkty mniej zdobyli uczniowie klasy IVB: Julia Arczyńska, Oliwia Szymczak i Tomasz Piekarski. Postać Kleksa wykonali: Krystian Kątny (IVa) i  Julia Arczyńska (IVb). Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe, a klasa pamiątkowy dyplom. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało jury: p. Małgorzata Dombrowska i ucz. kl. VI b Aniela Bettka. Organizatorami imprezy czytelniczej były: Joanna Rajnik  i Małgorzata Lisewska.

JR

 

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś270
Wczoraj304
Wizyt w tygodniu1230
Wizyt w miesiącu4357
Razem329898

Jest 149 użytkowników online

HomeKonkursy i olimpiadyZ wizytą w Akademii Pana Kleksa