Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


  • PDFDrukujEmail

W tegorocznej, XI edycji konkursu plastycznego pn. ,,Najpikniejsza karta witeczna 2015? udzia wzio 150 prac uczniw ze szkoy podstawowej i gimnazjum. Kartki stworzyy witeczn wystaw, ktr mona byo podziwia na szkolnym korytarzu. Jak co roku uczniowie wykazali si du pomysowoci i inwencj twrcz. Jury w skadzie: Kamila pica-Gowacka, Wiesawa Herder i Beata Bucholc postanowio nagrodzi nastpujcych uczestnikw konkrsu:

Ze szkoy podstawowej:Klaudiusz Kwaniewski, Natalia Wsikowska, Agnieszka Kotlenga, Magorzata Pawlik, Magdalena Bocian, Karol Ryski, Daria Gapiska, Monika Pawlik, Martyna Mczkowska, Karolina Lisewska, Krystian Ktny, Aleksandra Igliska, Mateusz Pir, Marcin Zieliski, Gracjan Warcho, Bartosz Nawrocki, Mateusz Kawecki, Alicja Hinkelmann, Sandra Grzywacz. Z gimnazjum nagrody odebrali: Karolina Zieliska, Natalia Dziadowska, Julia Pawlak, Magdalena Wojda, Julita Kwidziska, Jakub Simionkowski, Melania Czarnowska, Jarosaw Stosik, Klaudia Minder, Marta Dambek, Maciej Powiera, Oliwia Kolodziejczak, Aleksandra Chmarzyska, Weronika Ratajczak, Roksana Buchholc, Julia Piekarska, Anna MIszke, Joanna Kater, Bartosz Minder, Aleksandra Szwochert, Mateusz Betyna, Baej Kwaniewski, Micha Manikowski, Patrycja Pawlik.
Gratulujemy!
MWB

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś182
Wczoraj347
Wizyt w tygodniu2040
W tym miesiącu8882
Razem382895

Jest 93 użytkowników online