Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Najpiękniejsze kartki świąteczne nagrodzone

  • PDFDrukujEmail

W tegorocznej, XI edycji konkursu plastycznego pn. ,,Najpiękniejsza karta świąteczna 2015” udział wzięło 150 prac uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Kartki stworzyły świąteczną wystawę, którą można było podziwiać na szkolnym korytarzu. Jak co roku uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i inwencją twórczą. Jury w składzie: Kamila Śpica-Głowacka, Wiesława Herder i Beata Bucholc postanowiło nagrodzić następujących uczestników konkrsu:

Ze szkoły podstawowej:Klaudiusz Kwaśniewski, Natalia Wąsikowska, Agnieszka Kotlenga, Małgorzata Pawlik, Magdalena Bocian, Karol Różyński, Daria Gapińska, Monika Pawlik, Martyna Mączkowska, Karolina Lisewska, Krystian Kątny, Aleksandra Iglińska, Mateusz Piór, Marcin Zieliski, Gracjan Warchoł, Bartosz Nawrocki, Mateusz Kawecki, Alicja Hinkelmann, Sandra Grzywacz. Z gimnazjum nagrody odebrali: Karolina Zielińska, Natalia Działdowska, Julia Pawlak, Magdalena Wojda, Julita Kwidzińska, Jakub Simionkowski, Melania Czarnowska, Jarosław Stosik, Klaudia Minder, Marta Dambek, Maciej Powierża, Oliwia Kolodziejczak, Aleksandra Chmarzyńska, Weronika Ratajczak, Roksana Buchholc, Julia Piekarska, Anna MIszke, Joanna Kater, Bartosz Minder, Aleksandra Szwochert, Mateusz Betyna, Błażej Kwaśniewski, Michał Manikowski, Patrycja Pawlik.
Gratulujemy!
MWB

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś270
Wczoraj304
Wizyt w tygodniu1230
Wizyt w miesiącu4357
Razem329898

Jest 150 użytkowników online

HomeNasze sukcesyNajpiękniejsze kartki świąteczne nagrodzone