Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


  • PDFDrukujEmail

Marzec i kwiecie w naszej szkole obfitowa w rozgrywki piki nonej, gwnie pci piknej. Zawodnicy i zawodniczki SP i Gimnazjum rywalizowali w wielu turniejach na rnym szczeblu. Oto szczegy: 1. Turniej pikarski Coca ?cola (dziewczta gimnazjum). W marcu na Orliku w Osiu odby si I etap eliminacyjny. Udzia wzio pi druyn: Laskowice, Stobno, liwice, wiecie i Osie. Dziewczt zakoczyy turniej si na IV miejscu. 2. Turniej pikarski Coca-cola (chopcy gimnazjum). Nasi chopcy zmagali si w alnie z druynami Stobna, alna, liwic i Bysawia. Ostatecznie zajli IV miejsce. 3. Gimnazjada 2016. W kwietniu odbyy si rozgrywki podrejonowe w pik non. Dziewczta gimnazjum rywalizoway z druynami Lniana i Laskowic zajmujc I miejsce. Dziki wygranej awansoway do zawodw powiatowych w wieciu zajmujc IV miejsce. 4. Igrzyska Modziey Szkolnej w mini pice nonej. Turniej dla naszych dziewczt szkoy podstawowej rozpocz si zawodami na szczeblu gminnym, na ktrym to wygray z druyn Wierzchw i awansoway do podrejonw. W podrejonach gocilimy druyny z Laskowic i Lniana. Dziewczta zremisoway z Laskowicami, a z Lnianem wygray 7:0. Wygrana daa im awans do zawodw powiatowych, w ktrych udzia wziy rwnie druyny z Grupy, wiecia i Serocka. Ostatecznie dziewczta z Osia zostay wicemistrzyniami powiatu wieckiego. Opiekunowie druyn: M. Bagiski, J. Bocian, M. Dombrowski,


H.Pawlik-Kiepiska

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś180
Wczoraj347
Wizyt w tygodniu2038
W tym miesiącu8880
Razem382893

Jest 71 użytkowników online