Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


  • PDFDrukujEmail
 
    Uczniowieklas 0-3 w dniu dzisiejszym mieli niecodziennych goci. Odwiedzili nas pan Tomasz Karpiski pracownik Stray Miejskiej w wieciu i pani Anna Mokwa - trener psw wraz ze swoim podopiecznym Majorem. Bohater spotkania to wye, ktrego pani Anna zaadoptowaa ze schroniska. By bardzo zalknionym i skrzywdzonym psem. Dzisiaj po tych trudnych przeyciach u Majora nie ma ladu. Jest bardzo przyjaznym psem.


Oboje pastwo opowiadali dzieciom w jaki sposb naley opiekowa si, psem, jak naley zachowywa si wobec obcych psw jak dba o nie itp. Dzieci dowiedziay si duo na temat schronisk, akcesoriw psich, zobaczyy nawet co to takiego jest kantarek. Major zosta przez pani Ann bardzo duo nauczony i mia okazj zaprezentowania swoich umiejtnoci. Piknie aportowa, wita si, kania, cierpliwie czeka gdy pani daa komend, a nawet przybija "pitk". Byo to bardzo ciekawe spotkanie.

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: sp@sposie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś161
Wczoraj288
Wizyt w tygodniu1756
W tym miesiącu3689
Razem699779

Jest 67 użytkowników online