Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Jak opiekować się psem

  • PDFDrukujEmail
 
    Uczniowieklas 0-3 w dniu dzisiejszym mieli niecodziennych gości. Odwiedzili nas pan Tomasz Karpiński pracownik Straży Miejskiej w Świeciu i pani Anna Mokwa - trener psów wraz ze swoim podopiecznym Majorem. Bohater spotkania to wyżeł, którego pani Anna zaadoptowała ze schroniska. Był bardzo zalęknionym i skrzywdzonym psem. Dzisiaj po tych trudnych przeżyciach u Majora nie ma śladu. Jest bardzo przyjaznym psem.


Oboje państwo opowiadali dzieciom w jaki sposób należy opiekować się, psem, jak należy zachowywać się wobec obcych psów jak dbać o nie itp. Dzieci dowiedziały się dużo na temat schronisk, akcesoriów psich, zobaczyły nawet co to takiego jest kantarek. Major został przez panią Annę bardzo dużo nauczony i miał okazję zaprezentowania swoich umiejętności. Pięknie aportował, witał się, kłaniał, cierpliwie czekał gdy pani dała komendę, a nawet przybijał "piątkę". Było to bardzo ciekawe spotkanie.

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś272
Wczoraj304
Wizyt w tygodniu1232
Wizyt w miesiącu4359
Razem329900

Jest 164 użytkowników online

HomeOsiągnięciaJak opiekować się psem