Szkoła Podstawowa 4-6

Gimnazjum

GIMNAZJADA POWIATU ŚWIECKIEGO W LEKKOATLETYCE INDYWIDUALNEJ

• PDFDrukujEmail

Dnia 20 maja 2016 r. uczniowie gimnazjum wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych ,,Gimnazjada Powiatu Świeckiego w Lekkoatletyce Indywidualnej". Gratulujem naszym zawodnikom, ktorzy w rywalizacji sportowej spisali się doskonale. W biegu na 300 m, I miejsce, złoty medal i tytuł Mistrza Powiatu wywalczyła Joanna Kater. Magdalena Ziółkowska w biegu na 100 m zdobyła brązowy medal. W rywalizacji chłopców w tej konkurencji (100 m), brązowy medal powędrował do Krzysztofa Gzelli. Zawodnicy, którzy pobiegli w sztafecie szwedzkiej zdobywając złoto, zasłużyli  na najwyższe uznanie. Skład zwycięskiej drużyny to: 400 m - Joanna Kater, 300 m - Zuzanna Chudecka, 200 m - Anna Adrych, 100 m - Magdalena Ziółkowska. Sztafeta szwedzka chłopców uplasowała się tuż za podium, zajmując IV miejsce. Gratulujemy wszystkim sportowcom!