Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Szkolny konkurs Listy do Ziemi

  • PDFDrukujEmail
W ramach szkolnych obchodów Dnia Ziemi dla klas 1 – 3 szkoły podstawowej Katarzyna Lejk zorganizowała konkurs przyrodniczy pod nazwą „Listy do Ziemi.” Konkurs miał charakter plastyczny i literacki był przeznaczony dla uczniów klas 1 – 3. W ramach konkursu uczniowie klas pierwszych wykonywali listy do Ziemi w formie rysunkowej, klasy trzecie pisały listy w formie pisemnej, a klasy drugie układały życzenia do Ziemi. W konkursie wzięło łącznie udział 66 uczniów. Prace klas pierwszych i drugich oceniało jury w składzie: K. Lejk, D. Motała i A. Melzer.

Prace klas trzecich oceniło jury w składzie: B. Głąb – Hebda, B. Bucholc, D, Dombrowska,  Prace plastyczne pierwszaków były bardzo ładne i efektowne. Życzenia klas drugich zachwycały urodą i pomysłowością, a prace literackie – listy -  miały bogatą treść i ciekawe propozycje sposobów dbania o naszą planetę.  Rysunki zachwycały pomysłami, a listy i życzenia wywoływały wzruszenie wśród czytających. Jury nagrodziło 5 osób z klas pierwszych, 6 osób z klas drugich i 8 osób z klas trzecich, z których wpłynęło najwięcej prac. Nagrodzeni otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe i rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców, Gminny Ośrodek Kultury w Osiu oraz dyrekcję szkoły.

Z prac konkursowych na szkolnym korytarzu zorganizowano wystawę, którą można oglądać do końca roku szkolnego.

Oto pełna lista nagrodzonych:

 

Klasy pierwsze:

Orzechowska Antonina – klasa I c

Chmarzyński Wojciech – klasa I b

Kuzimski Jakub – klasa I b

Babińska Blanka – klasa I b

Pozorska Wiktoria – klasa I b,

 

 

Klasy drugie:

Zielińska Natalia – klasa II c

Nicola Miętka – klasa II b

Ziółkowska Natalia – klasa II c

Marta Jakimowicz – klasa II c

Jakub Kośmider – klasa II c

Różyńska Monika – klasa II c

 

Klasy trzecie:

Czuryło Rozalia  - klasa III a

Bocian Alicja  - klasa III a

Manikowska Martyna – klasa III  a

Stosik Fabian – klasa III a

Deinowska Kornelia – kl. III b

Mączkowski Jakub – kl. III a

Melzer Mikołaj – klasa III b

Bocian Antonina – klasa III b

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś270
Wczoraj304
Wizyt w tygodniu1230
Wizyt w miesiącu4357
Razem329898

Jest 133 użytkowników online

HomeWydarzeniaSzkolny konkurs Listy do Ziemi