Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Szkolny konkurs Listy do Ziemi

  • PDFDrukujEmail
W ramach szkolnych obchodw Dnia Ziemi dla klas 1 ? 3 szkoy podstawowej Katarzyna Lejk zorganizowaa konkurs przyrodniczy pod nazw ?Listy do Ziemi.? Konkurs mia charakter plastyczny i literacki by przeznaczony dla uczniw klas 1 ? 3. W ramach konkursu uczniowie klas pierwszych wykonywali listy do Ziemi w formie rysunkowej, klasy trzecie pisay listy w formie pisemnej, a klasy drugie ukaday yczenia do Ziemi. W konkursie wzio cznie udzia 66 uczniw. Prace klas pierwszych i drugich oceniao jury w skadzie: K. Lejk, D. Motaa i A. Melzer.

Prace klas trzecich ocenio jury w skadzie: B. Gb ? Hebda, B. Bucholc, D, Dombrowska,  Prace plastyczne pierwszakw byy bardzo adne i efektowne. yczenia klas drugich zachwycay urod i pomysowoci, a prace literackie ? listy -  miay bogat tre i ciekawe propozycje sposobw dbania o nasz planet.  Rysunki zachwycay pomysami, a listy i yczenia wywoyway wzruszenie wrd czytajcych. Jury nagrodzio 5 osb z klas pierwszych, 6 osb z klas drugich i 8 osb z klas trzecich, z ktrych wpyno najwicej prac. Nagrodzeni otrzymali pamitkowe dyplomy oraz nagrody ksikowe i rzeczowe ufundowane przez Rad Rodzicw, Gminny Orodek Kultury w Osiu oraz dyrekcj szkoy.

Z prac konkursowych na szkolnym korytarzu zorganizowano wystaw, ktr mona oglda do koca roku szkolnego.

Oto pena lista nagrodzonych:

 

Klasy pierwsze:

Orzechowska Antonina ? klasa I c

Chmarzyski Wojciech ? klasa I b

Kuzimski Jakub ? klasa I b

Babiska Blanka ? klasa I b

Pozorska Wiktoria ? klasa I b,

 

 

Klasy drugie:

Zieliska Natalia ? klasa II c

Nicola Mitka ? klasa II b

Zikowska Natalia ? klasa II c

Marta Jakimowicz ? klasa II c

Jakub Komider ? klasa II c

Ryska Monika ? klasa II c

 

Klasy trzecie:

Czuryo Rozalia  - klasa III a

Bocian Alicja  - klasa III a

Manikowska Martyna ? klasa III  a

Stosik Fabian ? klasa III a

Deinowska Kornelia ? kl. III b

Mczkowski Jakub ? kl. III a

Melzer Mikoaj ? klasa III b

Bocian Antonina ? klasa III b

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś80
Wczoraj375
Wizyt w tygodniu870
W tym miesiącu7712
Razem381725

Jest 39 użytkowników online

HomeWydarzeniaSzkolny konkurs Listy do Ziemi