Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


W Grodzie Kopernika

  • PDFDrukujEmail
Dnia 7  czerwca uczniowie klas 2a i 2c wybrali si na wycieczk do Torunia. Zwiedzanie Grodu Kopernika rozpoczli od Starwki gdzie prbowali stan prosto przy Krzywej Wiey, zobaczyli dom, w ktrym urodzi si Mikoaj Kopernik, poznali legend o Flisaku i abach, zrobili sobie pamitkowe zdjcie pod pomnikiem naszego astronoma. Z wielkim zainteresowaniem zobaczyli przedstawienie w Baju Pomorskim - unowoczenion wersj bajki "Kopciuszek", udali si w podr "kilkaset lat wczeniej" po Toruniu podczas seansu "Mj przyjaciel Niko" w planetarium, a take wcielili si w rol cukiernikw w Muzeum Piernikw gdzie wypiekali swoje pierniki.Uczniowie mieli te czas aby zje obiad, kupi pamitki z wycieczki i sprbowa gorcych pczkw. Pogoda i humor dopisay, wszyscy wrcili peni wrae do domu.

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś84
Wczoraj375
Wizyt w tygodniu874
W tym miesiącu7716
Razem381729

Jest 72 użytkowników online

HomeWycieczkiW Grodzie Kopernika