Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Wycieczka kolejowa klas trzecich

  • PDFDrukujEmail

    W dniu 15.06.2016 r. odbya si planowana kolejowa wycieczka dla klas  III a i III b do Bydgoszczy. Trzecioklasici mieli okazj pojecha na t wycieczk pocigiem, dla wielu z nich bya to pierwsza w yciu podr tym rodkiem transportu.  Obejrzelimy  odremontowany Dworzec Gwny w Bydgoszczy, zabytkowy parowz i dawny budynek  dworca oraz weszlimy na platform widokow. Nowoczesny budynek dworca peen szka i  przestrzeni, odnowione perony, przejcia podziemne, schody ruchome zrobiy na wszystkich wielkie wraenie. Dodatkow atrakcj byo zwiedzenie pomieszcze Stray Ochrony Kolei. Mielimy te okazj zobaczy Technikum Kolejowe, jak prawdziwi studenci posiedzie w auli Bydgoskiej Szkoy Wyszej, zwiedzi podziemia  i sale komputerowe, na ktrych przyszli kolejarze ucz si  obsugi ruchu pocigw. Ukoronowaniem wycieczki byo obejrzenie bajki animowanej ?Angry birds 3 D? oraz powrt do domu oczywicie pocigiem. Wycieczk zorganizowa p. Henryk Poroyski, za co skadamy mu serdeczne podzikowania.

K. Lejk

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś181
Wczoraj347
Wizyt w tygodniu2039
W tym miesiącu8881
Razem382894

Jest 81 użytkowników online

HomeWycieczkiWycieczka kolejowa klas trzecich