Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


"Kangur matematyczny 2016"

  • PDFDrukujEmail

W ostatni czwartek, tj. 23 czerwca 2016 roku, przed zakończeniem roku szkolnego, na apelu  rozdaliśmy nagrody najlepszym uczestnikom konkursu: "Kangur matematyczny".W tym roku szkolnym uczestnicy konkursu reprezentowali naprawdę wysoki poziom. Mimo iż w gimnazjum tylko dwoje uczniów: Malinowski Artur z klasy 2C oraz Zielińska Karolina z klasy 2B otrzymało wyróżnienia (poziom finalisty - laureata), to siedmioro z pozostałych uczestników wykazało się również  wspaniałą znajomością matematyki. A byli to : Jezierski Paweł, Wąsikowski Miłosz i Cichocki Jan - wszyscy z klasy IIA, Pliszka Marek z klasy IIC oraz pierwszoklasiści: Kwidzińska Julita, Kater Joanna -  z klasy IA i Cezary Nagórski z klasy IB. Równie wysoki poziom prezentowali też uczniowie szkoły podstawowej, przede wszystkim z klas I – III. Troje uczniów 2 klasy otrzymało wyróżnienia: Dams Marcel, Szwankowski Wiktor i Tworek Dawid  oraz dwoje uczniów 3 klasy: Melzer Mikołaj oraz Kawecka Małgorzata. Wysokimi wynikami na tle szkoły wyróżnili się również: z klasy 2: Mientka Nikola oraz Konieczka Anna, z klasy 4: Warchoł Gracjan, z klasy 5: Iglińska Aleksandra oraz z klasy 6: Bocian Jan i Bettka Aniela. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a w szczególności najlepszym i liczymy na solidną pracę oraz jeszcze lepsze wyniki w kolejnej edycji.

Koordynator konkursu: Joanna Kowalonek

 

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś89
Wczoraj392
Wizyt w tygodniu89
Wizyt w miesiącu8858
Razem312480

Jest 13 użytkowników online

HomeNasze sukcesy"Kangur matematyczny 2016"