Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


  • PDFDrukujEmail

14 padziernika obchodz swoje wito wszyscy nauczyciele, wychowawcy i pracownicy owiaty. W dzisiejszym dniu w naszej szkole odby si uroczysty apel z tej okazji. Pani dyrektor Aleksandra Kater zoya podzikowania nauczycielom i pracownikom obsugi za trud wnoszony w prac z dziemi. yczya te dalszej owocnej i satysfakcjonujcej pracy.


Miym akcentem byo wrczenie nagrd dyrektora nauczycielkom i pracownikom. Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy
2 a pod kierownictwem wychowawczyni pani Jolanty Nagrskiej. Spotkanie byo te okazj do wrczenia przez pani Monik Winiewsk - pracownic Wdeckiego Parku Krajobrazowego, nagrd osobom szczeglnie wyrniajcym si w zbieraniu surowcw wtrnych. Pani Ludmia Cyrczak wrczya natomiast nagrody ufundowane przez Bank Spdzielczy w Osiu uczniom najlepiej oszczdzajcym w ubiegym roku szkolnym. Po apelu uczniowie mieli zajcia opiekucze podczas, ktrych wsplnie uczestniczyli w grach i zabawach tematycznych.


Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś183
Wczoraj334
Wizyt w tygodniu2840
W tym miesiącu8562
Razem393373

Jest 55 użytkowników online