Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Dzień Edukacji Narodowej

  • PDFDrukujEmail

14 października obchodzą swoje święto wszyscy nauczyciele, wychowawcy i pracownicy oświaty. W dzisiejszym dniu w naszej szkole odbył się uroczysty apel z tej okazji. Pani dyrektor Aleksandra Kater złożyła podziękowania nauczycielom i pracownikom obsługi za trud wnoszony w pracę z dziećmi. Życzyła też dalszej owocnej i satysfakcjonującej pracy.


Miłym akcentem było wręczenie nagród dyrektora nauczycielkom i pracownikom. Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy
2 a pod kierownictwem wychowawczyni pani Jolanty Nagórskiej. Spotkanie było też okazją do wręczenia przez panią Monikę Wiśniewską - pracownicę Wdeckiego Parku Krajobrazowego, nagród osobom szczególnie wyróżniającym się w zbieraniu surowców wtórnych. Pani Ludmiła Cyrczak wręczyła natomiast nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Osiu uczniom najlepiej oszczędzającym w ubiegłym roku szkolnym. Po apelu uczniowie mieli zajęcia opiekuńcze podczas, których wspólnie uczestniczyli w grach i zabawach tematycznych.


Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś170
Wczoraj332
Wizyt w tygodniu826
Wizyt w miesiącu3953
Razem329494

Jest 93 użytkowników online

HomeWydarzeniaDzień Edukacji Narodowej