Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


  • PDFDrukujEmail

W tegorocznej edycji konkursu plastycznego pn. ,,Najpikniejsza karta witeczna 2016? udzia wziy 183 prace uczniw ze szkoy podstawowej i gimnazjum. Kartki stworzyy witeczn wystaw, ktr mona byo podziwia na szkolnym korytarzu. Uczniowie wykazali si du pomysowoci i inwencj twrcz. Tegoroczne nagrody zostay ufundowane dziki hojnoci naszych sponsorw, a s nimi: Piotr Jaga -Zakad Wielobranowy JAG-BET oraz Janusz Herder Dyrektor ds. Wytwarzania - ENEA WYTWARZANIE. Bardzo dzikujemy! Jury w skadzie: Magorzata Lisewska, Walentyna Ilczuk i Hanna Pawlik - Kiepiska postanowio nagrodzi nastpujcych uczestnikw konkrsu:

SZKOA PODSTAWOWA: Dominika Durajewska Magorzata Kwecka Karol Ryski Marcin Zieliski Natalia Czerwiska Magdalena Bocian Klaudia Konieczka Marta Szwarc Krystian Ktny Julia Arczyska Aleksandra Czarnowska Monika Pawlik Mateusz Kawecki Bartosz Czarnowski Paulina Kwidziska Weronika epek Alicja Hinkelmann Rozalia Czuryo Martyna Manikowska Weronika Kwidziska Fabian Kaczmarek Aleksandra Igliska Wiktoria Suchomska Kornelia Deinowska Bartosz Kosowski GIMNAZJUM: Marcin Ryski Zuzanna Zawadziska Karolina Zieliska Jakub Czarnowski Patrycja Pawlik Zuzanna Sowiska Kamila Torbicka Agata Lipkowska Piotr Kwaniewski Mateusz Betyna Natalia Wsikowska Sandra epek Mikoaj Baejewski Przemysaw Zamczaa Jakub Winiewski Jarosaw Stosik Julita Kwidziska Julia Koodziejczak Joanna Kater Paulina Gibas Bartosz Minder Anna Deinowska Weronika Bogun Klaudia Depka Dominik Cyrczak.
Organizatorzy konkursu: Boena Gb-Hebda i Monika Wojnerowicz-Bocian
MWB

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś172
Wczoraj347
Wizyt w tygodniu2030
W tym miesiącu8872
Razem382885

Jest 14 użytkowników online