Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Najpiękniejsza kartka świąteczna 2016

  • PDFDrukujEmail

W tegorocznej edycji konkursu plastycznego pn. ,,Najpiękniejsza karta świąteczna 2016” udział wzięły 183 prace uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Kartki stworzyły świąteczną wystawę, którą można było podziwiać na szkolnym korytarzu. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i inwencją twórczą. Tegoroczne nagrody zostały ufundowane dzięki hojności naszych sponsorów, a są nimi: Piotr Jagła -Zakład Wielobranżowy JAG-BET oraz Janusz Herder Dyrektor ds. Wytwarzania - ENEA WYTWARZANIE. Bardzo dziękujemy! Jury w składzie: Małgorzata Lisewska, Walentyna Ilczuk i Hanna Pawlik - Kiełpińska postanowiło nagrodzić następujących uczestników konkrsu:

SZKOŁA PODSTAWOWA: Dominika Durajewska Małgorzata Kwecka Karol Różyński Marcin Zieliński Natalia Czerwińska Magdalena Bocian Klaudia Konieczka Marta Szwarc Krystian Kątny Julia Arczyńska Aleksandra Czarnowska Monika Pawlik Mateusz Kawecki Bartosz Czarnowski Paulina Kwidzińska Weronika Łepek Alicja Hinkelmann Rozalia Czuryłło Martyna Manikowska Weronika Kwidzińska Fabian Kaczmarek Aleksandra Iglińska Wiktoria Suchomska Kornelia Deinowska Bartosz Kosowski GIMNAZJUM: Marcin Różyński Zuzanna Zawadzińska Karolina Zielińska Jakub Czarnowski Patrycja Pawlik Zuzanna Sowińska Kamila Torbicka Agata Lipkowska Piotr Kwaśniewski Mateusz Betyna Natalia Wąsikowska Sandra Łepek Mikołaj Błażejewski Przemysław Zamczała Jakub Wiśniewski Jarosław Stosik Julita Kwidzińska Julia Kołodziejczak Joanna Kater Paulina Gibas Bartosz Minder Anna Deinowska Weronika Bogun Klaudia Depka Dominik Cyrczak.
Organizatorzy konkursu: Bożena Głąb-Hebda i Monika Wojnerowicz-Bocian
MWB

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś73
Wczoraj297
Wizyt w tygodniu2296
Wizyt w miesiącu5904
Razem321636

Jest 91 użytkowników online

HomeNasze sukcesyNajpiękniejsza kartka świąteczna 2016