Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


wizyta w Schronisku dla bezdomnyc zwierząt

  • PDFDrukujEmail

W dniach 16-27 stycznia 2017r. w Szkole Podstawowej w Osiu została przeprowadzona zbiórka na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sulnówku.
Przeprowadzeniem całej akcji zajęła się klasa II b pod opieką pani Anny Kowalonek. Uczniowie klasy II b przygotowali plakat oraz ulotki, które informowały o zbliżającej się zbiórce. Można było znaleźć na nich dokładne informacje na temat tego, czego potrzebują zwierzęta ze schroniska, gdzie należy przynosić rzeczy oraz do kiedy potrwa akcja. Plakat został zwieszony w głównym korytarzu szkoły.


Zbiórka rozpoczęła się 16 stycznia i trwała 11 dni. Zarówno uczniowie klas młodszych jak i starsi koledzy i koleżanki spisali się na medal – zebraliśmy ogromne ilości karmy dla psów i kotów,  koce, smycze, miski oraz zabawki dla zwierząt. Zostało również zebrane 187,92 zł – które w całości zostało przeznaczone na zakup karmy dla kotów i psów.
Przyniesione rzeczy zostały posegregowane, zapakowane i  30 stycznia przewiezione do Schroniska w Sulnówku.
Szkoła otrzymała podziękowania od Schroniska, ale największa radość sprawiła nam możliwość pomocy potrzebującym zwierzętom.

WSZYSTKIK UCZNIOM, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ DO AKCJI SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I ZACHĘCAMY DO POMOCY POTRZEBUJACEM ZWIERZĘTOM PRZEZ CAŁY ROK!!!
A.K.

  

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś73
Wczoraj297
Wizyt w tygodniu2296
Wizyt w miesiącu5904
Razem321636

Jest 88 użytkowników online

HomeWydarzeniawizyta w Schronisku dla bezdomnyc zwierząt