Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


  • PDFDrukujEmail

W dniach 16-27 stycznia 2017r. w Szkole Podstawowej w Osiu zostaa przeprowadzona zbirka na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierzt w Sulnwku.
Przeprowadzeniem caej akcji zaja si klasa II b pod opiek pani Anny Kowalonek. Uczniowie klasy II b przygotowali plakat oraz ulotki, ktre informoway o zbliajcej si zbirce. Mona byo znale na nich dokadne informacje na temat tego, czego potrzebuj zwierzta ze schroniska, gdzie naley przynosi rzeczy oraz do kiedy potrwa akcja. Plakat zosta zwieszony w gwnym korytarzu szkoy.


Zbirka rozpocza si 16 stycznia i trwaa 11 dni. Zarwno uczniowie klas modszych jak i starsi koledzy i koleanki spisali si na medal ? zebralimy ogromne iloci karmy dla psw i kotw,  koce, smycze, miski oraz zabawki dla zwierzt. Zostao rwnie zebrane 187,92 z ? ktre w caoci zostao przeznaczone na zakup karmy dla kotw i psw.
Przyniesione rzeczy zostay posegregowane, zapakowane i  30 stycznia przewiezione do Schroniska w Sulnwku.
Szkoa otrzymaa podzikowania od Schroniska, ale najwiksza rado sprawia nam moliwo pomocy potrzebujcym zwierztom.

WSZYSTKIK UCZNIOM, KTRZY WCZYLI SI DO AKCJI SERDECZNIE DZIKUJEMY I ZACHCAMY DO POMOCY POTRZEBUJACEM ZWIERZTOM PRZEZ CAY ROK!!!
A.K.

  

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś172
Wczoraj347
Wizyt w tygodniu2030
W tym miesiącu8872
Razem382885

Jest 22 użytkowników online