Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


I Edycja Profilaktycznego Konkursu Plastycznego ?Papierosy, Alkohol, Narkotyki ? JESTEM PRZECIW!?

  • PDFDrukujEmail

W konkursie plastycznym brali udzia uczniowie klas VI SP i I, II, III gimnazjum. Zadaniem uczniw byo przygotowanie tematycznej gazetki ciennej oraz plakatu profilaktycznego: klasy VI o tematyce antynikotynowej, klasy I o tematyce antyalkoholowej, a klasy II i III- antynarkotykowej. Wszystkie klasy przystpiy do konkursu, przygotoway interesujce gazetki oraz plakaty. Kada klasa dostarczya komisji jeden plakat, byy te plakaty w konkursie indywidualnym.

Oceny prac (gazetek i plakatw) dokonaa komisja w skadzie: opiekun Samorzdu Szkolnego, pedagog szkolny, nauczyciel plastyki,  przedstawiciele Gminnej Komisji ds. Profilaktyki i Rozwizywania Problemw Alkoholowych, uczniowie. Kady oceniajcy mia swoj kart oceny, na ktrej przydziela punkty kadej klasie w dwch kategoriach. Ocenie podlegaa: zawarto merytoryczna, kreatywno, oryginalno i pomysowo, forma estetyczna; uwzgldniano wiek autorw prac i gazetek ciennych. Kadej klasie przyznawano punkty od 1 do 5(osobno za gazetk i plakat), dodatkowo przyznano punkty za liczny udzia uczniw na rzecz klasy- po 1 punkcie (do 10 uczniw), po 2 punkty (powyej 10 uczniw).
Po przeliczeniu wszystkich punktw okazao si, ile punktw otrzymaa kada klasa. Najwicej punktw zdobya klasa III a -57 punktw i tym samym wygraa gwn nagrod tj. wyjazd klasowy do kina. Pozostae klasy otrzymay nastpujc ilo punktw:

klasa VI a ? 52,

klasa VI b ? 45,

klasa I a- 50,

klasa I b ? 39,

klasa I c ? 55,

klasa II a ? 46,

klasa II b ? 52,

klasa II c ? 40,

klasa III b ? 44,

klasa III c - 55.

 

W konkursie indywidualnym dwa plakaty miay po 4 gosy oddane przez komisj: nr 22 i 32, pozostae miay po 2 gosy, po 1 gosie lub bez gosu. W zwizku z tym autorzy tych dwch plakatw zajli I miejsce: Kwidziska Julita, Gzella Krzysztof, Koodziejczak Oliwia oraz Wsikowski Miosz, Czarnowska Melania, Czarnowski Jakub.

 Organizatorzy dzikuj wszystkim uczniom biorcym udzia w konkursie, nauczycielom plastyki, ktrzy na lekcjach czuwali nad prac modziey i wychowawcom, pod ktrych czujnym okiem przygotowano ciekawe gazetki cienne. Serdecznie dzikujemy Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwizywania Problemw Alkoholowych za sfinansowanie nagrd w konkursie. Wyjazd do kina jest jednoczenie zwrceniem uwagi, e w taki sposb mona spdza czas, bez uywek i wspomagaczy. GRATULUJEMY!

Przygotowaa pedagog  Magorzata Dombrowska


Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś182
Wczoraj334
Wizyt w tygodniu2839
W tym miesiącu8561
Razem393372

Jest 50 użytkowników online

HomeSzkolne [re]akcjeI Edycja Profilaktycznego Konkursu Plastycznego ?Papierosy, Alkohol, Narkotyki ? JESTEM PRZECIW!?