Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


?Carmen?, czyli magia opery Bizeta

  • PDFDrukujEmail

Historia piknej Cyganki Carmen od wiekw wywouje wielkie emocje wrd mionikw muzyki klasycznej i ? nieodmiennie przyciga rzesze widzw. W pitkowy wieczr 28 padziernika br. mieli okazj przekona si o tym uczniowie Gimnazjum w Zespole Szk w Osiu. To niemiertelne dzieo Georgesa Bizeta cigno do Opery Nova w Bydgoszczy tumy melomanw w rnym wieku. Wycieczka zaadresowana bya gwnie do uczniw klas IA I IIA oraz czonkw k zainteresowa: polonistycznego i polonistyczno- regionalnego. Niektrzy z nich zawitali w progach bydgoskiej Opery po raz pierwszy. Okoo pidziesiciorga gimnazjalistw nie zraziy ani pna pora, ani konieczno powicenia swojego czasu wolnego. Mamy nadziej, e wielu z nich ?pokno bakcyla? i z przyjemnoci wemie udzia w nastpnym wyjedzie kulturalnym. Wycieczk zorganizowaa opiekunka koa polonistyczno-regionalnego i wychowawczyni kl.I A pani Beata Bucholc, a opiek sprawoway panie: wychowawczyni kl. IIA Kamila pica-Gowacka, opiekunka koa polonistycznego Maria Kaczmarek oraz Marzena Stosik (rodzic).

W tym miejscu w imieniu wszystkich uczestnikw chcielibymy podzikowa Dyrektorowi Zespou Szk w Osiu Panu Markowi Miesale za ufundowanie uczniom przejazdu.

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś283
Wczoraj324
Wizyt w tygodniu2823
W tym miesiącu9307
Razem383320

Jest 79 użytkowników online

HomeCo nieco o kulturze?Carmen?, czyli magia opery Bizeta