Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


  • PDFDrukujEmail

Dnia 28 padziernika 2011 roku uczniowie naszej szkoy wybrali si do teatru im.W. Horzycy w Toruniu na przedstawienie pt. ?Kot w butach? , na motywach bajki Charlesa Perrault. Reyser przedstawienia zaprosi widzw do wiata, w ktrym wszystko mogo si zdarzy.

Tre bajki jest powszechnie znana, trzej bracia otrzymuj w spadku niewielki majtek mynarza. Najstarszemu przypada myn, redniemu ? osio, a Mody musi zadowoli si kotem. Mody niepocieszony takim podziaem, opuszcza dom i wyrusza w wiat. Pierwsze spotkanie z Kotem jest dla niego ogromnym zaskoczeniem. Okazuje si, e niechciany Kot jest niezwyky. Tytuowy bohater otrzymuje od swojego pana buty i rozpoczyna realizacj tajemnego planu. Chce uczyni z Modego wspaniaego ksicia. Wraz z Kotem spotkamy wiele postaci: przyjacielskie, pomocne, mdre, ale rwnie takie, ktre bd utrudniay drog do wymarzonego celu. Dziki sprytowi i pomysowoci Kot przezwyciy wszystkie przeszkody. A wszystko to w imi przyjani, bo gdy ma si przyjaciela, wszystko jest pikniejsze, wszystko staje si moliwe.?Kot w butach? to bajka muzyczna, do ktrej teksty piosenek napisa Jacek Boczyk,a muzyk skomponowa Zbigniew Krzywaski. Widzw zachwycia pikna scenografiai stroje aktorw. W czasie spektaklu na sali panowaa cisza i skupienie przerywane czsto wybuchami miechu. Wspania gr aktorsk publiczno nagrodzia gromkimi brawami.Opiek nad uczniami sprawoway panie: Bogumia Karpus, Ludmia Cyrczak, Magorzata Lisewska, Hanna Pawlik-Kiepiska, Monika Wojnerowicz- Bocian.

MB

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: sp@sposie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś14
Wczoraj645
Wizyt w tygodniu3045
W tym miesiącu3045
Razem611762

Jest 18 użytkowników online