Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Podwumowanie konkursu

  • PDFDrukujEmail

W pitek 10 listopada w naszej szkole odby si apel dla uczniw klas Oa, Ob oraz kl. I-III. Celem byo podsumowanie przez pani Ann Kowalonek akcji " Pommy zwierztom". Caa akcja dotyczya zbirki karmy, zabawek i rzeczy potrzebnych dla zwierzt ze schroniska w Grudzidzu. Wzorem ubiegego roku nasi, uczniowie okazali swoje wielkie serca.  Nastpnie pani Dorota Karwasz-Babiska wrczya nagrdy dzieciom biorcym udzia w konkursie ekologiczno-fotograficznym pt. ?Rodzina na jesiennym spacerze?.


W konkursie wzio udzia 31uczniw kl.O/I-III. Jury miao bardzo trudne zadanie  aby wybra 5 pierwszych miejsc, poniewa wszystkie fotografie byy pikne i oryginalne. I miejsce zaja ucja Bieliska  (3a), II - Julia Cybula (1b), II- siostry Alicja Babiska (1b) i Bianka Babiska (3b), IV- Aksana Kimbar (3c), V-Anastazja Dygulska (3a).Za zdobycie I i II miejsca nagrod byy midzy innymi vouchery na rodzinne sesje zdjciowe, za III,IV,V drewniane gry rodzinne. Wszystkie dzieci otrzymay nagrody pocieszenia. Galeri zdj mona podziwia w zakadce-wietlica oraz w holu Jutrzenki.

  D.K-B.


Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś191
Wczoraj554
Wizyt w tygodniu1818
W tym miesiącu13901
Razem528886

Jest 62 użytkowników online

HomeWydarzeniaPodwumowanie konkursu