Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Osiągnięcia

Podsumowanie konkursów

 • PDFDrukujEmail
Na apelu w dzisiejszym dniu zostały podsumowane konkursy, w których uczestniczyli uczniowie klas 1-3. Pani E. Sosnowicz wręczyła nagrody za udział  i uzyskanie wysokiego miejsca w Międzynarodowym Konkursie - Matematyczny Kangur, następnie wręczyła nagrody zawodnikom Sztafety . Pani A. Bagińska nagrodziła wyróżniających się w Konkursie czytelniczym "Moja lektura" oraz uczniów najwięcej wypożyczających książki.

Jak opiekować się psem

 • PDFDrukujEmail
 
    Uczniowieklas 0-3 w dniu dzisiejszym mieli niecodziennych gości. Odwiedzili nas pan Tomasz Karpiński pracownik Straży Miejskiej w Świeciu i pani Anna Mokwa - trener psów wraz ze swoim podopiecznym Majorem. Bohater spotkania to wyżeł, którego pani Anna zaadoptowała ze schroniska. Był bardzo zalęknionym i skrzywdzonym psem. Dzisiaj po tych trudnych przeżyciach u Majora nie ma śladu. Jest bardzo przyjaznym psem.

Więcej

Wizyta w OSP

 • PDFDrukujEmail

21.05.2014r. nasi najmłodsi uczniowie, a mianowicie dzieci z klas 0 wraz z wychowawczyniami odwiedzili Remizę Ochotniczej Straży Pożarnej w Osiu. Dzięki uprzejmości strażaków, dzieci miały możliwość zapoznać się z wyposażeniem wozów strażackich a nawet posiedzieć w nich przez chwilkę. Dowiedziały się jak wygląda praca strażaka, co należy do jego obowiązków, za pomocą jakiego sprzętu usuwa skutki katastrof i w jaki sposób pomagają poszkodowanym. Spotkanie umilił "zimny prysznic".     

GRATULACJE TRZECIOKLASIŚCI!!!

 • PDFDrukujEmail

14 stycznia  zostały ogłoszone wyniki KONKURSU OXFORD-TEST MATEMATYCZNY PLUS, który odbył się 5 listopada 2013r.
W jesiennej edycji wzięło udział 9 uczniów klas III.
Największy sukces odnieśli uczniowi z klasy III b Marcin Zieliński i Jakub Różyński uzyskując  maksymalną liczbę 100 punktów- to LAUREACI I STOPNIA Z WYRÓŻNIENIEM.

Pozostałe wyniki:

 Laureat I stopnia- Adam Piekarski kl.IIIa- 96 punktów

 Laureat II stopnia- Aleksandra Iglińska kl.IIIb- 92 punkty

 Laureat II stopnia- Krzysztof Sprada kl.IIIa- 92 punkty

 Laureat III stopnia- Kacper Król kl. IIIb- 88 punków

 Laureat III stopnia- Mateusz Kawecki kl.IIIB- 88 punktów.

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!

E.S. 

Witaj szkoło!

 • PDFDrukujEmail

Wakacje już za nami. Wszystko co przyjemne kończy się szybciej. Dzisiaj po dwóch miesiącach przerwy od nauki, rozległ się pierwszy szkolny dzwonek. Będzie on teraz towarzyszyć nam przez najbliższy rok szkolny, wzywając nas na lekcje i przerwy.Uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2013/14 dokonała w naszej szkole Pani dyrektor Aleksandra Kater, która powitała wszystkich zgromadzonych w naszej szkole tj. uczniów klas 0-3, nauczycieli, rodziców, obsługę i gości.

Więcej

Wycieczka do Torunia klas trzecich

 • PDFDrukujEmail

Klasy III a i III b wybrały się na wycieczkę do miasta Mikołaja Kopernika - Torunia.  Najpierw uczniowie obejrzeli w Teatrze Baj Pomorski przedstawienie pt. „Jaskółeczka”.  Każdego urzekła magia teatru, muzyka, kostiumy i gra aktorów. Potem dzieci obejrzały faunę i florę ogrodu zoobotanicznego. Następnie pieszo udaliśmy się do Parku Etnograficznego, gdzie razem z przewodnikiem obejrzeliśmy dawne chaty chłopskie z XVIII i XIX wieku, ich umeblowanie, młyn wodny, wiatrak, remizę strażacką z wozem konnym, urocze płoty z chrustu i gałęzi oraz piece do wypiekania chleba. Ukoronowaniem wycieczki był pobyt w Planetarium i obejrzenie filmu pt. „Cudowna podróż”.  W salach Orbitarium i Geodium dzieci zobaczyły odpowiednio oświetlony model kuli ziemskiej o średnicy 2,15 m, wybuchający wulkan, ocean będący kolebką życia, monumentalny lodowiec z zorzami polarnymi czy wreszcie makietę cywilizacji człowieka. Same eksperymentowały włączając odpowiednie przyciski przy różnorodnych urządzeniach, śledziły lot sond kosmicznych, wygląd planet w kosmosie, poznały działanie wirów wodnych, lepkość cieczy itp. Mogły popróbować doświadczeń związanych ze startem sondy kosmicznej, spłaszczeniem Ziemi przy biegunach, sprawdziły ile ważyłyby na księżycu, czy słońcu, obejrzały kolekcję skał i minerałów. Wizyta w planetarium toruńskim pozostawiła w nas niezapomniane wrażenia. Do domu powróciliśmy zmęczeni, ale szczęśliwi.

K.L.

Znamy już wyniki konkursu matematycznego OXFORD 2012.

 • PDFDrukujEmail

Miano laureata II stopnia uzyskał Klaudiusz Kwaśniewski uczeń klasy III a-92 pkt., zaś laureatami III stopnia zostali Jan Bocian i Michał Szułczyński uczniowie klasy III b 88 pkt. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Oprac. E.S.

Brawo chłopacy!

 • PDFDrukujEmailalt
Mamy już wyniki konkursu matematycznego KANGUR 2012- możemy być dumni z wyników jakie osiągnęli chłopcy z klas II.
BARDZO DOBRY wynik zajął JANEK BOCIAN z klasy II b z liczbą pkt. 95.
WYRÓŻNIENIE otrzymali KLAUDIUSZ KWAŚNIEWSKI – 83,75pkt. z klasy II a oraz MICHAŁ SZULCZYŃSKI - 83,05pkt. z klasy II b.

Na pochwałę zasługuje również JULITA KWIDZIŃSKA z klasy III a, której zabrakło 0,5 punkta do WYRÓŻNIENIA – zdobyła 70,05pkt.

BRAWO!!!!
E.S.

Doskonałe wyniki naszych MĄDRYCH GŁÓWEK w ogólnopolskim konkursie matematycznym MAT 2012

 • PDFDrukujEmail

11 stycznia odbył się ogólnopolski konkurs matematyczny MAT 2012.
W konkursie, w kategorii SKOWRONEK uczestniczyło 1190 uczniów z całej Polski.Naszą SZKOŁĘ reprezentowali uczniowie uczestniczący w zajęciach rozwijających z matematyki „Zabawa z liczbami”:

Więcej

"Strofka" na szczeblu powiatowym

 • PDFDrukujEmail

Na szczeblu powiatowym w 1 miejsce zajęła Oliwia Kołodziejczak a 2 Mateusz Betyna – wielkie gratulacje. Oliwka zakwalifikowała się do szczebla wojewódzkiego i będzie nas reprezentować 1 kwietnia w finale Turnieju Recytatorskiego „Strofka”, który odbędzie się w Pałacu w Lubostroniu. Trzymamy kciuki!!!
R.G.

Konkurs recytatorski "Strofka"

 • PDFDrukujEmail

Na przełomie lutego i marca w naszej szkole odbyły się eliminacje do konkursu recytatorskiego „Strofka”. Uczestnicy z poszczególnych klas oceniani byli według następujących kryteriów:

1.      Dobór repertuaru.

2.      Interpretacja utworu.

3.      Kultura słowa, wyrazistość.

4.      Ogólny wyraz artystyczny prezentacji.

Więcej

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś295
Wczoraj304
Wizyt w tygodniu1255
Wizyt w miesiącu4382
Razem329923

Jest 30 użytkowników online

HomeOsiągnięcia