Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Sportowe rozgrywki

XXVIII BIEGI OSKIE

 • PDFDrukujEmail

W dniu 07.10.2017r. na stadionie sportowym w Osiu odbyły się XXVIII OSKIE BIEGI im. Krzysztofa Malinowskiego. Zawodnicy biegali na dystansach: 400, 600, 800, 1000 i 1500 m. W zawodach udział brali również uczniowie naszej szkoły. Było sporo emocji gdyż wielu naszych zawodników i zawodniczek zajmowało czwarte miejsca. Były jednak osoby które stanęły na podium: Gracjan Warchoł –II miejsce w biegu na 800 m oraz Maciej Grzywacz – III miejsce w biegu na 400 m. Nasi zawodnicy zajęli też wysokie miejsca w klasyfikacji drużynowej: SP4-6 : II miejsce, a Gimnazjum i 7kl.: III miejsce. W tym roku po raz pierwszy było można pobiec w biegu na 10km pod nazwą „Leśna Za-Dyszka”. Bieg cieszył się dużym zainteresowaniem. W tym roku udział wzięło 98 zawodników. Imprezę poprowadził Dyrektor GOK w Osiu - Andrzej Kowalski, nagrody wręczali: Dyrektor SP w Osiu – Pani Aleksandra Kater, Przewodniczący RG Osie – Pan Roman Waśkowski, Maria Malinowska, Mariusz Deinowski, Włodzimierz Kiełczyński. Do zobaczenia w przyszłym roku.
HPK

MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

 • PDFDrukujEmail

W dniu 29.09.2017 r. na Orliku w Osiu odbył się gminny turniej mini piłki nożnej chłopców Szkół Podstawowych. Gościliśmy drużynę z Wierzchów. Nasi chłopcy wygrali i awansowali do zawodów podrejonowych, które również odbyły się na naszym boisku. W rozgrywkach udział wzięły następujące szkoły: SP Drzycim, SP Jeżewo, SP Lniano i SP Osie. Niestety nasza drużyna mimo dwóch wygranych i jednego remisu nie awansował a do dalszego etapu zajmując II miejsce. Awans do finału powiatowego zdobyła SP w Drzycimiu.
HPK

POWIATOWE INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

 • PDFDrukujEmail

Dnia 25 września 2017r.w Świeciu odbyły się mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowała grupa zawodniczek i zawodników która rywalizowała na dystansach 800m,1000m,1500m i 2000m. Z całej grupy 21 zawodników do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się Joanna Kater, która zajęła III miejsce w biegu na 1500m. Serdecznie gratulujemy.
HPK

Pomagamy z każdym krokiem - bieg charytatywny

 • PDFDrukujEmail

Na stadionach lekkoatletycznych w całej Polsce 16.09.2017 r. wystartował 3. PKO Bieg Charytatywny. Pomagali dorośli, ale także najmłodsi mieszkańcy regionu, w tym także uczniowie naszej szkoły. Na listach startowych kilkuletnie dzieciaki, ale też doświadczeni biegacze. Tak było na stadionie Zawiszy i 12 obiektach lekkoatletycznych w całym kraju. Po godzinie 10 do biegu ruszyli najmłodsi. Potem do rywalizacji stanęli dorośli. Bieg główny miał formę sztafety. Biegać mógł każdy, kto zebrał pięcioosobową drużynę. Wystarczyło pobiec choć jedno okrążenie stadionu. Zaangażowanie biegaczy zostało przeliczone na obiady dla najbardziej potrzebujących dzieci. Bydgoszcz zwyciężyła w rankingu ogólnopolskim, gdzie wszystkie sztafety pokonały najwięcej okrążeń.
HPK

Turniej strzelecki

 • PDFDrukujEmail
Dnia 13.04.2017 uczniowie z klasy 1C gimnazjum wraz z wychowawczynią Elżbietą Kurek wybrali się na wycieczkę w terenie połączoną z turniejem strzeleckim. Mieliśmy okazję strzelać z wiatrówki do tarczy i tzw. ,,szczura'' , z łuku oraz z dmuchawy.  Wycieczka była bardzo ciekawa, pogoda dopisała a my miło wspólnie spędziliśmy czas.
  Aleksandra Wesołowska

Piłka nożna dziewcząt Gimnazjada 2017

 • PDFDrukujEmail
W kwietniu dziewczęta gimnazjum wzięły udział w podrejonowym turnieju piłki nożnej. Rywalizowały z drużynami Lniana i Laskowic zajmując I miejsce. Dzięki wygranej awansowały do zawodów powiatowych w Świeciu zajmując ostatecznie III miejsce.

Więcej

Półfinał powiatu w piłce siatkowej

 • PDFDrukujEmail

W środę, 18 stycznia br., w naszej szkole odbyły się zawody – półfinał powiatu dziewcząt i chłopców w piłce siatkowej szkół gimnazjalnych. Do rywalizacji stanęły drużyny z Lniana, Gródka i Osia. Na początku swoje mecze rozegrały dziewczęta, następnie rywalizowali chłopcy. W obu kategoriach grupa z Lniana zajęła pierwsze miejsce, na miejscu drugim turniej zakończyli reprezentanci i reprezentantki naszej szkoły, a miejsce trzecie zajęły drużyny z Gródka. Gratulujemy wszystkim i cieszymy się z sukcesu naszych zawodników.
Elżbieta Kurek

 


Święto Niepodległości

 • PDFDrukujEmail

Kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodleglości, uczciliśmy wystawiając sztukę autorstwa Małgorzaty Jokiel pt. ,,Skrzydełka". 11 listopada, przedstawienie w wykonaniu naszej młodzieży, znalazło się w obchodach gminnego Święta Niepodległości. Dzień wcześniej obejrzeli je nauczyciele i uczniowie szkoły podstawowei i gimnazjum. W spektaklu udział wzięli: Oliwia  Kołodziejczak, Joanna Kater, Wiktoria Dąbrowska, Aleksandra Kośmider, Anna Deinowska, Klaudia Krupa, Magdalena Bocian, Cezary  Nagórski, Paweł Jędryczka, Kamil Kuziemski. Młodzi aktorzy spisali się doskonale i odebrali liczne gratulacje.
MWB

„Piłkarskie Piątki” chłopców z gimnazjum

 • PDFDrukujEmail

W dniu 07.10.2016r., na „Orliku” przy naszej szkole, odbył się podrejonowy turniej piłki nożnej chłopców. W rozgrywkach udział wzięły Gimnazja z  Laskowic, Gródka, Lniana i Osia. Awans do finału powiatowego wywalczyła drużyna z Osia. W poniedziałek 10.10.2016 w Świeciu graliśmy z rywalami z Nowego, Korytowa i ze Świecia. Nasza drużyna zajęła IV miejsce .

Elżbieta Kurek

Sztafetowe biegi przełajowe

 • PDFDrukujEmail

      21 października udaliśmy się na eliminacje powiatowe w przełajowych biegach sztafetowych.  Naszą szkołę reprezentowała 18-osobowa grupa dziewcząt  (podstawówka i gimnazjum)  oraz 18-osobowa grupa chłopców (podstawówka i gimnazjum). Zawody odbyły  się w Świeciu na stadionie WDY. 800m- dystans dziewcząt, a 1000m dystans chłopców.  Zarówno dziewczęta  jak i  chłopacy z podstawówki  zajęli  4 miejsce. Niestety naszym kolegom z gimnazjum nie powiodło się i zawody skończyli na ostatnim miejscu. My, dziewczęta zawalczyłyśmy  o zwycięstwo,  które udało nam się zdobyć.  Chociaż obawiałyśmy się przegranej, wywalczyłyśmy pierwsze miejsce. Tym sposobem zakwalifikowałyśmy się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w Bydgoszczy już 27.10.2016 !

Naszym kolegom i koleżankom  serdecznie gratulujemy!

Trzymajcie za nas kciuki !

Melania Czarnowska 

Rok Henryka Sienkiewicza w bibliotece szkolnej

 • PDFDrukujEmail

 W tym roku przypada 170 rocznica urodzin oraz 100 rocznica śmierci Henryka Sienkiewicza, dlatego Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, mając na uwadze zasługi noblisty dla Narodu i nieoceniony udział w dziele odrodzenia Polski, ustanowił rok 2016 Rokiem Henryka Sienkiewicza. To wydarzenie jest wspaniałą okazją do przybliżenia gimnazjalistom barwnego życia pisarza, publicysty i podróżnika oraz Jego dzieł. W związku z powyższym, biblioteka szkolna ogłasza konkurs wiedzy „Sienkiewiczowskie potyczki”.

Regulamin

Więcej

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

 • PDFDrukujEmail

Dnia 3 października 2016 r. udaliśmy się na mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych. Zawody miały miejsce na stadionie WDY w Świeciu. Naszą szkołę reprezentowała 12-osobowa grupa uczniów gimnazjum i 10-osobowa szkoły podstawowej. Zmagania rozgrywane były na dystansach: podstawówka: dz.-800 m ch.-1000 m gimnazjum: dz.-1500 m ch.-2000 m. Nasza koleżanka, Joanna Kater została wicemistrzynią powiatu świeckiego w biegu na 1500m i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Melania Czarnowska

Oskie bieganie

 • PDFDrukujEmail

W dniu 24.09.2016r. na stadionie sportowym w Osiu, odbyły się XXVII OSKIE BIEGI im. Krzysztofa Malinowskiego. Konkurencje biegowe rozgrywane były w dziesięciu kategoriach. W zawodach udział brało wiele okolicznych szkół. Wyniki klasyfikacji indywidualnej uczniów naszej szkoły: kat. II: Szymon Sondowski – I miejsce – 400 m, kat. IV: Adrian Otlewski – III miejsce – 800 m, kat. V: Joanna Kater – I miejsce – 800 m, kat. VI: Maciej Kuzimski – II miejsce – 1000 m, kat. VIII: Michał Manikowski – II miejsce – 1500 m Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych: I miejsce- SP Nowe II miejsce- SP Drzycim III miejsce- SP Osie Klasyfikacja drużynowa szkół gimnazjalnych: I miejsce- Gimnazjum Osie II miejsce- Gimnazjum Korytowo III miejsce- Gimnazjum Warlubie Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku.
Nauczyciele wychowania fizycznego

GIMNAZJADA POWIATU ŚWIECKIEGO W LEKKOATLETYCE INDYWIDUALNEJ

 • PDFDrukujEmail

Dnia 20 maja 2016 r. uczniowie gimnazjum wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych ,,Gimnazjada Powiatu Świeckiego w Lekkoatletyce Indywidualnej". Gratulujem naszym zawodnikom, ktorzy w rywalizacji sportowej spisali się doskonale. W biegu na 300 m, I miejsce, złoty medal i tytuł Mistrza Powiatu wywalczyła Joanna Kater. Magdalena Ziółkowska w biegu na 100 m zdobyła brązowy medal. W rywalizacji chłopców w tej konkurencji (100 m), brązowy medal powędrował do Krzysztofa Gzelli. Zawodnicy, którzy pobiegli w sztafecie szwedzkiej zdobywając złoto, zasłużyli  na najwyższe uznanie. Skład zwycięskiej drużyny to: 400 m - Joanna Kater, 300 m - Zuzanna Chudecka, 200 m - Anna Adrych, 100 m - Magdalena Ziółkowska. Sztafeta szwedzka chłopców uplasowała się tuż za podium, zajmując IV miejsce. Gratulujemy wszystkim sportowcom!
MWB

„POWIATOWY FESTIWAL SZTAFET”- ŚWIECIE 2016

 • PDFDrukujEmail

W dniu 22.04.2016 r. na stadionie w Świeciu, odbyła się XIV Powiatowa Inauguracja Dni Olimpijczyka "Festiwal sztafet". Biegała młodzież z powiatu świeckiego. Zmagania zawodników obserwowali zaproszeni goście, wśród których byli polscy olimpijczycy oraz przedstawiciele władz samorządowych. W czternastej edycji zaproszenie do udziału w sportowej rywalizacji przyjęło 13 szkół podstawowych, 10 szkół gimnazjalnych i 4 szkoły ponadgimnazjalne. W ramach imprezy odbyły się biegi sztafetowe oraz test wiedzy olimpijskiej. W teście, uczennice naszego gimnazjum zajęły III miejsce (Angelika Durajewska, Weronika Ratajczak). Natomiast szkoła podstawowa w tym roku uplasowała się na V miejscu (Anna Deinowska, Aniela Bettka). W sztafecie, drużyny szkoły podstawowej i gimnazjum stanęły na podium zajmując II miejsca. Skład drużyn: szkoła podstawowa: Oliwia Zielińska, Marcelina Steffan,Wiktoria Krawczyk, Klaudia Horbacz, Małgorzata Pawlik, Klaudia Krupa, Michał Pawlik, Maciej Grzywacz, Fabian Nowakowski, Dominik Gzella , Adrian Otlewski, Oskar Adametz, Anna Deinowska, aniela Bettka. Gimnazjum: Weronika Ratajczak, Angelika Durajewska, Joanna Kater Zuzanna Chudecka, Anna Adrych,Magdalena Ziółkowska, Michał Manikowski, Daniel Konieczka, Krzysztof Joppek, Krzysztof Gzella, Mikołaj Błażejewski, Agata Kubera. Opiekunowie: Jacek Bocian, Michał Dombrowski, Marek Bagiński

PIŁKARSKA WIOSNA

 • PDFDrukujEmail

Marzec i kwiecień w naszej szkole obfitował w rozgrywki piłki nożnej, głównie płci pięknej. Zawodnicy i zawodniczki SP i Gimnazjum rywalizowali w wielu turniejach na różnym szczeblu. Oto szczegóły: 1. Turniej piłkarski Coca –cola (dziewczęta gimnazjum). W marcu na Orliku w Osiu odbył się I etap eliminacyjny. Udział wzięło pięć drużyn: Laskowice, Stobno, Śliwice, Świecie i Osie. Dziewcząt zakończyły turniej się na IV miejscu. 2. Turniej piłkarski Coca-cola (chłopcy gimnazjum). Nasi chłopcy zmagali się w Żalnie z drużynami Stobna, Żalna, Śliwic i Bysławia. Ostatecznie zajęli IV miejsce. 3. Gimnazjada 2016. W kwietniu odbyły się rozgrywki podrejonowe w piłkę nożną. Dziewczęta gimnazjum rywalizowały z drużynami Lniana i Laskowic zajmując I miejsce. Dzięki wygranej awansowały do zawodów powiatowych w Świeciu zajmując IV miejsce. 4. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej. Turniej dla naszych dziewcząt szkoły podstawowej rozpoczął się zawodami na szczeblu gminnym, na którym to wygrały z drużyną Wierzchów i awansowały do podrejonów. W podrejonach gościliśmy drużyny z Laskowic i Lniana. Dziewczęta zremisowały z Laskowicami, a z Lnianem wygrały 7:0. Wygrana dała im awans do zawodów powiatowych, w których udział wzięły również drużyny z Grupy, Świecia i Serocka. Ostatecznie dziewczęta z Osia zostały wicemistrzyniami powiatu świeckiego. Opiekunowie drużyn: M. Bagiński, J. Bocian, M. Dombrowski,


H.Pawlik-Kiełpińska

Ferie na sportowo!

 • PDFDrukujEmail

W poniedziałek 18 stycznia w naszej szkole odbyły się zajęcia rekreacyjno-sportowe dla chętnych uczniów gimnazjum przygotowane  przez nauczyciela wychowania fizycznego pana Michała Dombrowskiego. W ramach tych zajęć zorganizowano błyskawiczny turniej w piłkę siatkową dziewcząt oraz piłkę nożną chłopców. W turnieju brało udział 20 dziewcząt, które reprezentowały klasy I, II i III gimnazjum. W wyniku rywalizacji I miejsce zajęły dziewczęta z klas pierwszych, na drugim miejscu uplasowała się drużyna z klas trzecich, a III i IV lokatę zajęły drużyny reprezentantek klas drugich. W składzie 12 osób stawili się chętni do gry chłopcy, przedstawiciele klas I, II, III gimnazjum. Utworzono trzy drużyny składające się z chłopców różnych klas i rozegrano kilka emocjonujących meczy. Zwycięzcy turnieju piłki siatkowej i nożnej otrzymali wyróżnienia. W czasie rywalizacji panowała miła i przyjazna atmosfera. Wszystkim obecnym w tym dniu uczniom dziękuję za  tak liczny udział w rozgrywkach i kulturalne zachowanie.

                                                                        Michał Dombrowski

TURNIEJ MINIPIŁKI SIATKOWEJ-podsumowanie

 • PDFDrukujEmail

           Podczas ferii zimowych uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach sportowych. W dniu 19.01.2016 r. odbył się turniej mini piłki siatkowej w dwóch kategoriach: kat. I- kl. IV-V SP i kat. II – kl. VI SP – I G. W kategorii pierwszej zgłosiły się 3 drużyny. W wyniku rywalizacji I miejsce zajął zespół w składzie: Adam Piekarski, Gracjan Warchoł, Remigiusz Cyrczak, Aleksandra Czarnowska, Ksawier Foj, II miejsce: Oliwia Szymczak, Emilia Wiśniewska, Martyna Święcicka, Monika Pawlik, III miejsce: Klaudia Krasucka, Marta Kubera, Magdalena Bocian, Bartosz Czarnowski. W kategorii drugiej zgłosiło się 5 drużyn. W wyniku rywalizacji I miejsce zajął zespół w składzie: Dawid Pawlik, Joanna Kater, Zuzanna Zawadzińska, Oskar Łytkowski, II miejsce: Piotr Kwaśniewski, Kamil Kuziemski, Mateusz Betyna, Klaudiusz Kwaśniewski, III miejsce: Aniela Bettka, Anna Deinowska, Klaudia Krupa, Juliusz Werner, Jan Bocian, IV miejsce: Wiktoria Chmara, Aleksandra Sondowska, Roksana Wiśniewska, Zuzanna Jakimowicz, Aleksandra Zwiewka, V miejsce: Oskar Kozak, Adrian Nawrocki, Wiktoria Dąbrowska, Anna Stosik. Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci piłek siatkowych i nożnych, a wszystkie drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami. Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Organizatorzy: H. Pawlik-Kiełpińska i Jacek Bocian.

Uwaga! Ferie!

 • PDFDrukujEmail
Poniżej podajemy
HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA FERIE ZIMOWE 2016. Zapraszamy miłośników sportu i wszystkich zainteresowanych.

Więcej

Gimnazjada Powiatu Świeckiego - zawody podrejonowe piłki nożnej w Osiu

 • PDFDrukujEmail

W środę 7 października 2015 r. w Osiu,  odbył się turniej piłki nożnej chłopców. Rywalizowały drużyny z Osia, Jeżewa i Lniana. Zawody zakończyły sie zwycięstwem drużyny Gospodarzy i awansem do finału powiatowego w Świeciu. Skład zwycięskiej drużyny: Miłosz Wąsikowski, Piotr Smyk, Mikołaj Manikowski, Michał Błażejewski, Jakub Jędryczka, Adrian Recki, Szymon Kuc, Karol Kaczmarek, Dawid Jasnoch, Błażej Kwaśniewski. Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia na dalszym etapie zmagań.

XXVI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego

 • PDFDrukujEmail

XXVI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego już za nami. Na stadionie sportowym w Osiu wystartowali zawodnicy z Bukowca, Brzezin, Drzycimia, Laskowic, Lipinek, Nowego, Osia, Śliwic, Wierzchów, Świecia, Gródka, Warlubia, Korytowa. Impreza zgromadziła blisko 350 osób. Konkurencje rozgrywane były w 10 kategoriach. Dystanse na 400, 600, 800, 1000, 1500 metrów pokonywała młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych. Miło nam poinformować, że uczniowie szkoły podstawowej, w klasyfikacji drużynowej, zajęli I miejsce, natomiast reprezentacja gimnazjum stanęła na trzecim stopniu podium. Poniżej prezentujemy wyniki indywidualne nagrodzonych zawodników i zawodniczek: Kategoria II- chłopcy I miejsce- Warchoł Gracjan; Kategoria III- dziewczęta II miejsce- Krupa Klaudia; Kategoria IV- chłopcy II miejsce- Adametz Oskar; Kategoria VI- chłopcy II miejsce- Manikowski Michał.

Dzień Dziecka-wesoło, zdrowo i na sportowo

 • PDFDrukujEmail
„Tylko dzieci potrafią zatknąć kij w piasku,
uznać, że jest królową i obdarzyć go miłością”
Antoine de Saint – Exupére
Dzień Dziecka w naszej szkole obchodziliśmy, jak co roku, w duchu sportowej rywalizacji. Uczniowie szkoły podstawowej konkurowali ze sobą na torze przeszkód, w przeciąganiu liny, dmuchaniu balonów, oddzielaniu grochu od fasoli. Gimnazjaliści rywalizowali w turniejach piłki nożnej i siatkówki. Zwycięskie drużyny nagrodzono pucharami. Na wszystkich czekała gorąca grochówka, lody i słodycze.  Zmagania sportowe zakończyły się wspólną zbawa na płycie boiska. W tym miejscu serdeczne podziękowania kierujemy do sponsorów: Renaty i Jacka Chmarzyńskich, firm: Czesław Różyński, Madros- Adam Malinowski, Szkolnego Koła Caritas i Nadleśnictwa Osie.
MWB

Gimnazjada Powiatu Świeckiego w LA

 • PDFDrukujEmail

Dnia  19 maja 2015 r. na stadionie w Świeciu, odbył się Finał Powiatu Świeckiego w LA. Nasi reprezentanci  zdobyli  medale  i uzyskali awans do finałów wojewódzkich, które odbędą się w czerwcu, również na świeckim  stadionie. Złote medale i mistrzostwo powiatu wywalczyli: Karol Kuzimski  w biegu na 100m i Ferdynand Kujawa w skoku w dal. Srebrny medal w pchnięciu kulą zdobył Michał Lisewski, a brązowy w tej samej kategorii Paulina Steffan. Doskonale spisali się również zawodnicy rywalizujący w konkurencji sztafet szwedzkich. Zarówno reprezentacja dziewcząt, jak i chłopców  zdobyła złoty medal.  W grupie dziewcząt pobiegły: Alicja Gwizdała (400m), Zuzanna Chudecka300m), Joanna Poćwiardowska (200m) i Magdalena Ziółkowska (100m). W sztafecie chłopców biegli: Maksymilian Kujawa (400m), Karol Kuzimski (300m), Krzysztof Joppek (200m) Tymoteusz Wąsikowski  (100m).  Bardzo dobrze spisali się pozostali reprezentanci, którzy zajęli wysokie miejsca w swoich konkurencjach. Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy!
Opiekunowie zawodników: Jacek Bocian, Michał Dombrowski.

XIII Inauguracja Dni Olimpijczyka pn. "Festiwal sztafet".

 • PDFDrukujEmail

W piątek 10.04.2015 r. na stadionie „WDY” w Świeciu odbyła się XIII Inauguracja Dni Olimpijczyka pn. "Festiwal sztafet".  Młodzież szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z powiatu świeckiego rywalizowała w biegach sztafetowych oraz brała udział w Teście Wiedzy Olimpijskiej. Zmagania młodzieży obserwowali zaproszeni goście, wśród których byli polscy olimpijczycy oraz przedstawiciele władz samorządowych. W XIII edycji zaproszenie do udziału w sportowej rywalizacji przyjęło 16 szkół podstawowych, 8 szkół gimnazjalnych i 4 szkoły ponadgimnazjalne.

Więcej

Ferie na sportowo 2015

 • PDFDrukujEmail


W minione ferie na hali sportowej przy Zespole Szkół odbyły się zawody o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Osiu. Uczniowie rywalizowali w trzech dyscyplinach: mini piłce siatkowej, tenisie stołowym i piłkarzykach. W zawodach wzięło udział 48 uczniów i absolwentów naszej szkoły.

 

Więcej

Oskie Biegi

 • PDFDrukujEmail

W dniu 04.10.2014r. na stadionie sportowym w Osiu odbyły się XXV Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego. W zawodach startowali również uczniowie naszej szkoły i jak co roku część z nich stanęła na podium:
Kater Joanna – II miejsce – 600 m
Kuzimski Maciej – I miejsce – 800 m
Felczykowska Kamila– III miejsce
Wojciechowski Brayan – III miejsce
Klasyfikacja drużynowa w kategorii szkół podstawowych: II miejsce SP Osie.
Klasyfikacja drużynowa w kategorii gimnazjum : II miejsce Gimnazjum w Osiu.
Hanna Pawlik-Kiełpińska

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś73
Wczoraj297
Wizyt w tygodniu2296
Wizyt w miesiącu5904
Razem321636

Jest 55 użytkowników online

HomeSportowe rozgrywki