Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-7

Gimnazjum


Sportowe rozgrywki

Turniej strzelecki

 • PDFDrukujEmail
Dnia 13.04.2017 uczniowie z klasy 1C gimnazjum wraz z wychowawczynią Elżbietą Kurek wybrali się na wycieczkę w terenie połączoną z turniejem strzeleckim. Mieliśmy okazję strzelać z wiatrówki do tarczy i tzw. ,,szczura'' , z łuku oraz z dmuchawy.  Wycieczka była bardzo ciekawa, pogoda dopisała a my miło wspólnie spędziliśmy czas.
  Aleksandra Wesołowska

Piłka nożna dziewcząt Gimnazjada 2017

 • PDFDrukujEmail
W kwietniu dziewczęta gimnazjum wzięły udział w podrejonowym turnieju piłki nożnej. Rywalizowały z drużynami Lniana i Laskowic zajmując I miejsce. Dzięki wygranej awansowały do zawodów powiatowych w Świeciu zajmując ostatecznie III miejsce.

Więcej

Półfinał powiatu w piłce siatkowej

 • PDFDrukujEmail

W środę, 18 stycznia br., w naszej szkole odbyły się zawody – półfinał powiatu dziewcząt i chłopców w piłce siatkowej szkół gimnazjalnych. Do rywalizacji stanęły drużyny z Lniana, Gródka i Osia. Na początku swoje mecze rozegrały dziewczęta, następnie rywalizowali chłopcy. W obu kategoriach grupa z Lniana zajęła pierwsze miejsce, na miejscu drugim turniej zakończyli reprezentanci i reprezentantki naszej szkoły, a miejsce trzecie zajęły drużyny z Gródka. Gratulujemy wszystkim i cieszymy się z sukcesu naszych zawodników.
Elżbieta Kurek

 


Święto Niepodległości

 • PDFDrukujEmail

Kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodleglości, uczciliśmy wystawiając sztukę autorstwa Małgorzaty Jokiel pt. ,,Skrzydełka". 11 listopada, przedstawienie w wykonaniu naszej młodzieży, znalazło się w obchodach gminnego Święta Niepodległości. Dzień wcześniej obejrzeli je nauczyciele i uczniowie szkoły podstawowei i gimnazjum. W spektaklu udział wzięli: Oliwia  Kołodziejczak, Joanna Kater, Wiktoria Dąbrowska, Aleksandra Kośmider, Anna Deinowska, Klaudia Krupa, Magdalena Bocian, Cezary  Nagórski, Paweł Jędryczka, Kamil Kuziemski. Młodzi aktorzy spisali się doskonale i odebrali liczne gratulacje.
MWB

„Piłkarskie Piątki” chłopców z gimnazjum

 • PDFDrukujEmail

W dniu 07.10.2016r., na „Orliku” przy naszej szkole, odbył się podrejonowy turniej piłki nożnej chłopców. W rozgrywkach udział wzięły Gimnazja z  Laskowic, Gródka, Lniana i Osia. Awans do finału powiatowego wywalczyła drużyna z Osia. W poniedziałek 10.10.2016 w Świeciu graliśmy z rywalami z Nowego, Korytowa i ze Świecia. Nasza drużyna zajęła IV miejsce .

Elżbieta Kurek

Sztafetowe biegi przełajowe

 • PDFDrukujEmail

      21 października udaliśmy się na eliminacje powiatowe w przełajowych biegach sztafetowych.  Naszą szkołę reprezentowała 18-osobowa grupa dziewcząt  (podstawówka i gimnazjum)  oraz 18-osobowa grupa chłopców (podstawówka i gimnazjum). Zawody odbyły  się w Świeciu na stadionie WDY. 800m- dystans dziewcząt, a 1000m dystans chłopców.  Zarówno dziewczęta  jak i  chłopacy z podstawówki  zajęli  4 miejsce. Niestety naszym kolegom z gimnazjum nie powiodło się i zawody skończyli na ostatnim miejscu. My, dziewczęta zawalczyłyśmy  o zwycięstwo,  które udało nam się zdobyć.  Chociaż obawiałyśmy się przegranej, wywalczyłyśmy pierwsze miejsce. Tym sposobem zakwalifikowałyśmy się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w Bydgoszczy już 27.10.2016 !

Naszym kolegom i koleżankom  serdecznie gratulujemy!

Trzymajcie za nas kciuki !

Melania Czarnowska 

Rok Henryka Sienkiewicza w bibliotece szkolnej

 • PDFDrukujEmail

 W tym roku przypada 170 rocznica urodzin oraz 100 rocznica śmierci Henryka Sienkiewicza, dlatego Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, mając na uwadze zasługi noblisty dla Narodu i nieoceniony udział w dziele odrodzenia Polski, ustanowił rok 2016 Rokiem Henryka Sienkiewicza. To wydarzenie jest wspaniałą okazją do przybliżenia gimnazjalistom barwnego życia pisarza, publicysty i podróżnika oraz Jego dzieł. W związku z powyższym, biblioteka szkolna ogłasza konkurs wiedzy „Sienkiewiczowskie potyczki”.

Regulamin

Więcej

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

 • PDFDrukujEmail

Dnia 3 października 2016 r. udaliśmy się na mistrzostwa powiatu w indywidualnych biegach przełajowych. Zawody miały miejsce na stadionie WDY w Świeciu. Naszą szkołę reprezentowała 12-osobowa grupa uczniów gimnazjum i 10-osobowa szkoły podstawowej. Zmagania rozgrywane były na dystansach: podstawówka: dz.-800 m ch.-1000 m gimnazjum: dz.-1500 m ch.-2000 m. Nasza koleżanka, Joanna Kater została wicemistrzynią powiatu świeckiego w biegu na 1500m i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Melania Czarnowska

Oskie bieganie

 • PDFDrukujEmail

W dniu 24.09.2016r. na stadionie sportowym w Osiu, odbyły się XXVII OSKIE BIEGI im. Krzysztofa Malinowskiego. Konkurencje biegowe rozgrywane były w dziesięciu kategoriach. W zawodach udział brało wiele okolicznych szkół. Wyniki klasyfikacji indywidualnej uczniów naszej szkoły: kat. II: Szymon Sondowski – I miejsce – 400 m, kat. IV: Adrian Otlewski – III miejsce – 800 m, kat. V: Joanna Kater – I miejsce – 800 m, kat. VI: Maciej Kuzimski – II miejsce – 1000 m, kat. VIII: Michał Manikowski – II miejsce – 1500 m Klasyfikacja drużynowa szkół podstawowych: I miejsce- SP Nowe II miejsce- SP Drzycim III miejsce- SP Osie Klasyfikacja drużynowa szkół gimnazjalnych: I miejsce- Gimnazjum Osie II miejsce- Gimnazjum Korytowo III miejsce- Gimnazjum Warlubie Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku.
Nauczyciele wychowania fizycznego

GIMNAZJADA POWIATU ŚWIECKIEGO W LEKKOATLETYCE INDYWIDUALNEJ

 • PDFDrukujEmail

Dnia 20 maja 2016 r. uczniowie gimnazjum wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych ,,Gimnazjada Powiatu Świeckiego w Lekkoatletyce Indywidualnej". Gratulujem naszym zawodnikom, ktorzy w rywalizacji sportowej spisali się doskonale. W biegu na 300 m, I miejsce, złoty medal i tytuł Mistrza Powiatu wywalczyła Joanna Kater. Magdalena Ziółkowska w biegu na 100 m zdobyła brązowy medal. W rywalizacji chłopców w tej konkurencji (100 m), brązowy medal powędrował do Krzysztofa Gzelli. Zawodnicy, którzy pobiegli w sztafecie szwedzkiej zdobywając złoto, zasłużyli  na najwyższe uznanie. Skład zwycięskiej drużyny to: 400 m - Joanna Kater, 300 m - Zuzanna Chudecka, 200 m - Anna Adrych, 100 m - Magdalena Ziółkowska. Sztafeta szwedzka chłopców uplasowała się tuż za podium, zajmując IV miejsce. Gratulujemy wszystkim sportowcom!
MWB

„POWIATOWY FESTIWAL SZTAFET”- ŚWIECIE 2016

 • PDFDrukujEmail

W dniu 22.04.2016 r. na stadionie w Świeciu, odbyła się XIV Powiatowa Inauguracja Dni Olimpijczyka "Festiwal sztafet". Biegała młodzież z powiatu świeckiego. Zmagania zawodników obserwowali zaproszeni goście, wśród których byli polscy olimpijczycy oraz przedstawiciele władz samorządowych. W czternastej edycji zaproszenie do udziału w sportowej rywalizacji przyjęło 13 szkół podstawowych, 10 szkół gimnazjalnych i 4 szkoły ponadgimnazjalne. W ramach imprezy odbyły się biegi sztafetowe oraz test wiedzy olimpijskiej. W teście, uczennice naszego gimnazjum zajęły III miejsce (Angelika Durajewska, Weronika Ratajczak). Natomiast szkoła podstawowa w tym roku uplasowała się na V miejscu (Anna Deinowska, Aniela Bettka). W sztafecie, drużyny szkoły podstawowej i gimnazjum stanęły na podium zajmując II miejsca. Skład drużyn: szkoła podstawowa: Oliwia Zielińska, Marcelina Steffan,Wiktoria Krawczyk, Klaudia Horbacz, Małgorzata Pawlik, Klaudia Krupa, Michał Pawlik, Maciej Grzywacz, Fabian Nowakowski, Dominik Gzella , Adrian Otlewski, Oskar Adametz, Anna Deinowska, aniela Bettka. Gimnazjum: Weronika Ratajczak, Angelika Durajewska, Joanna Kater Zuzanna Chudecka, Anna Adrych,Magdalena Ziółkowska, Michał Manikowski, Daniel Konieczka, Krzysztof Joppek, Krzysztof Gzella, Mikołaj Błażejewski, Agata Kubera. Opiekunowie: Jacek Bocian, Michał Dombrowski, Marek Bagiński

PIŁKARSKA WIOSNA

 • PDFDrukujEmail

Marzec i kwiecień w naszej szkole obfitował w rozgrywki piłki nożnej, głównie płci pięknej. Zawodnicy i zawodniczki SP i Gimnazjum rywalizowali w wielu turniejach na różnym szczeblu. Oto szczegóły: 1. Turniej piłkarski Coca –cola (dziewczęta gimnazjum). W marcu na Orliku w Osiu odbył się I etap eliminacyjny. Udział wzięło pięć drużyn: Laskowice, Stobno, Śliwice, Świecie i Osie. Dziewcząt zakończyły turniej się na IV miejscu. 2. Turniej piłkarski Coca-cola (chłopcy gimnazjum). Nasi chłopcy zmagali się w Żalnie z drużynami Stobna, Żalna, Śliwic i Bysławia. Ostatecznie zajęli IV miejsce. 3. Gimnazjada 2016. W kwietniu odbyły się rozgrywki podrejonowe w piłkę nożną. Dziewczęta gimnazjum rywalizowały z drużynami Lniana i Laskowic zajmując I miejsce. Dzięki wygranej awansowały do zawodów powiatowych w Świeciu zajmując IV miejsce. 4. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej. Turniej dla naszych dziewcząt szkoły podstawowej rozpoczął się zawodami na szczeblu gminnym, na którym to wygrały z drużyną Wierzchów i awansowały do podrejonów. W podrejonach gościliśmy drużyny z Laskowic i Lniana. Dziewczęta zremisowały z Laskowicami, a z Lnianem wygrały 7:0. Wygrana dała im awans do zawodów powiatowych, w których udział wzięły również drużyny z Grupy, Świecia i Serocka. Ostatecznie dziewczęta z Osia zostały wicemistrzyniami powiatu świeckiego. Opiekunowie drużyn: M. Bagiński, J. Bocian, M. Dombrowski,


H.Pawlik-Kiełpińska

Ferie na sportowo!

 • PDFDrukujEmail

W poniedziałek 18 stycznia w naszej szkole odbyły się zajęcia rekreacyjno-sportowe dla chętnych uczniów gimnazjum przygotowane  przez nauczyciela wychowania fizycznego pana Michała Dombrowskiego. W ramach tych zajęć zorganizowano błyskawiczny turniej w piłkę siatkową dziewcząt oraz piłkę nożną chłopców. W turnieju brało udział 20 dziewcząt, które reprezentowały klasy I, II i III gimnazjum. W wyniku rywalizacji I miejsce zajęły dziewczęta z klas pierwszych, na drugim miejscu uplasowała się drużyna z klas trzecich, a III i IV lokatę zajęły drużyny reprezentantek klas drugich. W składzie 12 osób stawili się chętni do gry chłopcy, przedstawiciele klas I, II, III gimnazjum. Utworzono trzy drużyny składające się z chłopców różnych klas i rozegrano kilka emocjonujących meczy. Zwycięzcy turnieju piłki siatkowej i nożnej otrzymali wyróżnienia. W czasie rywalizacji panowała miła i przyjazna atmosfera. Wszystkim obecnym w tym dniu uczniom dziękuję za  tak liczny udział w rozgrywkach i kulturalne zachowanie.

                                                                        Michał Dombrowski

TURNIEJ MINIPIŁKI SIATKOWEJ-podsumowanie

 • PDFDrukujEmail

           Podczas ferii zimowych uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach sportowych. W dniu 19.01.2016 r. odbył się turniej mini piłki siatkowej w dwóch kategoriach: kat. I- kl. IV-V SP i kat. II – kl. VI SP – I G. W kategorii pierwszej zgłosiły się 3 drużyny. W wyniku rywalizacji I miejsce zajął zespół w składzie: Adam Piekarski, Gracjan Warchoł, Remigiusz Cyrczak, Aleksandra Czarnowska, Ksawier Foj, II miejsce: Oliwia Szymczak, Emilia Wiśniewska, Martyna Święcicka, Monika Pawlik, III miejsce: Klaudia Krasucka, Marta Kubera, Magdalena Bocian, Bartosz Czarnowski. W kategorii drugiej zgłosiło się 5 drużyn. W wyniku rywalizacji I miejsce zajął zespół w składzie: Dawid Pawlik, Joanna Kater, Zuzanna Zawadzińska, Oskar Łytkowski, II miejsce: Piotr Kwaśniewski, Kamil Kuziemski, Mateusz Betyna, Klaudiusz Kwaśniewski, III miejsce: Aniela Bettka, Anna Deinowska, Klaudia Krupa, Juliusz Werner, Jan Bocian, IV miejsce: Wiktoria Chmara, Aleksandra Sondowska, Roksana Wiśniewska, Zuzanna Jakimowicz, Aleksandra Zwiewka, V miejsce: Oskar Kozak, Adrian Nawrocki, Wiktoria Dąbrowska, Anna Stosik. Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci piłek siatkowych i nożnych, a wszystkie drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami. Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Organizatorzy: H. Pawlik-Kiełpińska i Jacek Bocian.

Uwaga! Ferie!

 • PDFDrukujEmail
Poniżej podajemy
HARMONOGRAM ZAJĘĆ NA FERIE ZIMOWE 2016. Zapraszamy miłośników sportu i wszystkich zainteresowanych.

Więcej

Gimnazjada Powiatu Świeckiego - zawody podrejonowe piłki nożnej w Osiu

 • PDFDrukujEmail

W środę 7 października 2015 r. w Osiu,  odbył się turniej piłki nożnej chłopców. Rywalizowały drużyny z Osia, Jeżewa i Lniana. Zawody zakończyły sie zwycięstwem drużyny Gospodarzy i awansem do finału powiatowego w Świeciu. Skład zwycięskiej drużyny: Miłosz Wąsikowski, Piotr Smyk, Mikołaj Manikowski, Michał Błażejewski, Jakub Jędryczka, Adrian Recki, Szymon Kuc, Karol Kaczmarek, Dawid Jasnoch, Błażej Kwaśniewski. Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia na dalszym etapie zmagań.

XXVI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego

 • PDFDrukujEmail

XXVI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego już za nami. Na stadionie sportowym w Osiu wystartowali zawodnicy z Bukowca, Brzezin, Drzycimia, Laskowic, Lipinek, Nowego, Osia, Śliwic, Wierzchów, Świecia, Gródka, Warlubia, Korytowa. Impreza zgromadziła blisko 350 osób. Konkurencje rozgrywane były w 10 kategoriach. Dystanse na 400, 600, 800, 1000, 1500 metrów pokonywała młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych. Miło nam poinformować, że uczniowie szkoły podstawowej, w klasyfikacji drużynowej, zajęli I miejsce, natomiast reprezentacja gimnazjum stanęła na trzecim stopniu podium. Poniżej prezentujemy wyniki indywidualne nagrodzonych zawodników i zawodniczek: Kategoria II- chłopcy I miejsce- Warchoł Gracjan; Kategoria III- dziewczęta II miejsce- Krupa Klaudia; Kategoria IV- chłopcy II miejsce- Adametz Oskar; Kategoria VI- chłopcy II miejsce- Manikowski Michał.

Dzień Dziecka-wesoło, zdrowo i na sportowo

 • PDFDrukujEmail
„Tylko dzieci potrafią zatknąć kij w piasku,
uznać, że jest królową i obdarzyć go miłością”
Antoine de Saint – Exupére
Dzień Dziecka w naszej szkole obchodziliśmy, jak co roku, w duchu sportowej rywalizacji. Uczniowie szkoły podstawowej konkurowali ze sobą na torze przeszkód, w przeciąganiu liny, dmuchaniu balonów, oddzielaniu grochu od fasoli. Gimnazjaliści rywalizowali w turniejach piłki nożnej i siatkówki. Zwycięskie drużyny nagrodzono pucharami. Na wszystkich czekała gorąca grochówka, lody i słodycze.  Zmagania sportowe zakończyły się wspólną zbawa na płycie boiska. W tym miejscu serdeczne podziękowania kierujemy do sponsorów: Renaty i Jacka Chmarzyńskich, firm: Czesław Różyński, Madros- Adam Malinowski, Szkolnego Koła Caritas i Nadleśnictwa Osie.
MWB

Gimnazjada Powiatu Świeckiego w LA

 • PDFDrukujEmail

Dnia  19 maja 2015 r. na stadionie w Świeciu, odbył się Finał Powiatu Świeckiego w LA. Nasi reprezentanci  zdobyli  medale  i uzyskali awans do finałów wojewódzkich, które odbędą się w czerwcu, również na świeckim  stadionie. Złote medale i mistrzostwo powiatu wywalczyli: Karol Kuzimski  w biegu na 100m i Ferdynand Kujawa w skoku w dal. Srebrny medal w pchnięciu kulą zdobył Michał Lisewski, a brązowy w tej samej kategorii Paulina Steffan. Doskonale spisali się również zawodnicy rywalizujący w konkurencji sztafet szwedzkich. Zarówno reprezentacja dziewcząt, jak i chłopców  zdobyła złoty medal.  W grupie dziewcząt pobiegły: Alicja Gwizdała (400m), Zuzanna Chudecka300m), Joanna Poćwiardowska (200m) i Magdalena Ziółkowska (100m). W sztafecie chłopców biegli: Maksymilian Kujawa (400m), Karol Kuzimski (300m), Krzysztof Joppek (200m) Tymoteusz Wąsikowski  (100m).  Bardzo dobrze spisali się pozostali reprezentanci, którzy zajęli wysokie miejsca w swoich konkurencjach. Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy!
Opiekunowie zawodników: Jacek Bocian, Michał Dombrowski.

XIII Inauguracja Dni Olimpijczyka pn. "Festiwal sztafet".

 • PDFDrukujEmail

W piątek 10.04.2015 r. na stadionie „WDY” w Świeciu odbyła się XIII Inauguracja Dni Olimpijczyka pn. "Festiwal sztafet".  Młodzież szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z powiatu świeckiego rywalizowała w biegach sztafetowych oraz brała udział w Teście Wiedzy Olimpijskiej. Zmagania młodzieży obserwowali zaproszeni goście, wśród których byli polscy olimpijczycy oraz przedstawiciele władz samorządowych. W XIII edycji zaproszenie do udziału w sportowej rywalizacji przyjęło 16 szkół podstawowych, 8 szkół gimnazjalnych i 4 szkoły ponadgimnazjalne.

Więcej

Ferie na sportowo 2015

 • PDFDrukujEmail


W minione ferie na hali sportowej przy Zespole Szkół odbyły się zawody o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Osiu. Uczniowie rywalizowali w trzech dyscyplinach: mini piłce siatkowej, tenisie stołowym i piłkarzykach. W zawodach wzięło udział 48 uczniów i absolwentów naszej szkoły.

 

Więcej

Oskie Biegi

 • PDFDrukujEmail

W dniu 04.10.2014r. na stadionie sportowym w Osiu odbyły się XXV Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego. W zawodach startowali również uczniowie naszej szkoły i jak co roku część z nich stanęła na podium:
Kater Joanna – II miejsce – 600 m
Kuzimski Maciej – I miejsce – 800 m
Felczykowska Kamila– III miejsce
Wojciechowski Brayan – III miejsce
Klasyfikacja drużynowa w kategorii szkół podstawowych: II miejsce SP Osie.
Klasyfikacja drużynowa w kategorii gimnazjum : II miejsce Gimnazjum w Osiu.
Hanna Pawlik-Kiełpińska

Dni Olimpijczyka - Festiwal Sztafet

 • PDFDrukujEmail

W czwartek 10.04.2014 r. na stadionie w Świeciu odbyła się XII powiatowa inauguracja Dni Olimpijczyka "Festiwal sztafet". Biegała młodzież z powiatu świeckiego. Zmagania młodzieży obserwowali zaproszeni goście, wśród których byli polscy olimpijczycy oraz przedstawiciele władz samorządowych. W dwunastej edycji zaproszenie do udziału w sportowej rywalizacji przyjęło 16 szkół podstawowych, 10 szkół gimnazjalnych i 4 szkoły ponadgimnazjalne. W ramach imprezy odbyły się biegi sztafetowe oraz test wiedzy olimpijskiej. W teście, uczennice naszego Gimnazjum zajęły I miejsce (Marta Karpus, Patrycja Iglińska). Uczniom szkoły podstawowej nie udało się powtórzyć wyniku z zeszłego roku, kiedy to zajęli I miejsce. W tym roku uplasowali się na IX miejscu ( Miłosz Wąsikowski, Eryk Kubera). W sztafecie, drużyny Szkoły Podstawowej i Gimnazjum stanęły na podium zajmując III miejsca. Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że wśród tak utalentowanej młodzieży są przyszli polscy olimpijczycy.

Więcej

Turniej Coca-Cola Cup 2014

 • PDFDrukujEmail

28 marca 2014 roku uczennice naszej szkoły były gospodarzami turnieju eliminacyjnego piłki nożnej Coca-Cola Cup. W końcowej klasyfikacji nasze zawodniczki zajęły II miejsce. Na I miejscu uplasowały się dziewczęta ze Śliwic, III miejsce przypadło Gródkowi, a IV drużynie z Nowego.

Skład zespołu: Klaudia Isbaner, Anna Miszke, Natalia Piór, Paulina Steffan, Joanna Poćwiardowska, Agata Polak, Alicja Gwizdała, Malwina Smaga, Alicja Peplińska, Paulina Kozakiewicz.

Organizatorzy zawodów: nauczyciele wychowania fizycznego 

 2 kwietnia podobnie jak dziewczęta, chłopcy także  rozegrali swój turniej eliminacyjny, który tym razem odbył się w Warlubiu. Zawody zakończyły się zwycięstwem naszego zespołu, który awansował do dalszego etapu rozgrywek. Pozostałe miejsca zajęli zawodnicy z Warlubia II, Nowego III i Laskowic IV miejsce.

Skład zespołu: Błażej Kwaśniewski, Karol Kierzkowski, Maksymilian Kujawa, Dominik Hajer, Jakub Bagiński, Fabian Rink, Adrian Dambek, Mateusz Kruszczyński, Mateusz Deinowski.

Opiekunowie zespołu: Marek Bagiński i Jacek Bocian

Drużynie dziewcząt jak i chłopców gratulujemy !

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na 2014 r.

 • PDFDrukujEmail


I etap turnieju :

W styczniu i lutym  odbyły się eliminacje  mające  na celu wyłonienie  drużyny Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, które będą reprezentowały Zespół Szkół na szczeblu podrejonu.

Więcej

Ferie na sportowo

 • PDFDrukujEmail

 

W dniach 5-6 lutego 2014r. w godzinach od 9.00 do14.00 odbywały się zajęcia rekreacyjno-sportowe dla uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Zespołu Szkół w Osiu. Zajęcia, turnieje oraz rozgrywki sportowe przygotował i przeprowadził Michał Dombrowski.

Więcej

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś219
Wczoraj366
Wizyt w tygodniu2840
Wizyt w miesiącu7825
Razem301199

Jest 42 użytkowników online

HomeSportowe rozgrywki