Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Szkolne [re]akcje

Zostań św. Mikołajem

 • PDFDrukujEmail
         Organizujemy zbiórkę zabawek, maskotek, puzzli, artykułów szkolnych i słodyczy dla przyjaciół  z domu dziecka  w  Bąkowie oraz dla  dzieci sprawnych inaczej ze Zgromadzenia Sióstr Szarytek  w Chełmnie.


Święto wszystkich pracowników szkoły

 • PDFDrukujEmail

Dnia 13.10.2017 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel. Uczniowie pod kierunkiem pani Elżbiety Kurek przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor Aleksandra Kater złożyła podziękowania nauczycielom i pracownikom obsługi za  trud włożony w edukację dzieci i młodzieży oraz prawidłowe funkcjonowanie szkoły. W tym szczególnym dniu  z rąk przedstawicielki Wdeckiego Parku Krajobrazowego pani Anny Karpus nagrody odebrali uczniowie szczególnie zasłużeni w dziedzinie ochrony środowiska.

Elżbieta Kurek-opiekun SU

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI I ŚRODKÓW CZYSTOŚCI DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA

 • PDFDrukujEmail

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI I ŚRODKÓW CZYSTOŚCI DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKAZobacz plakat akcji

Aktywna integracja w Jumpin Place- Parku Trampolin

 • PDFDrukujEmail

Dnia 22.09.2017 uczniowie  klasy 2c gimnazjum wraz z kilkoma osobami z pozostałych klas pod opieką swojej wychowawczyni udali się do Jumpin Place - Parku Trampolin w Bydgoszczy. Uczniowie mieli do dyspozycji trzy różne areny, jednak największą atrakcją okazał się basen wypełniony gąbkami. Szaleliśmy do utraty sił, ale było warto, zabawa była świetna. Wyjazd był wspaniałą okazją do aktywnej integracji.

Elżbieta Kurek

Przedstawienie pełne wzruszeń

 • PDFDrukujEmail

W piątek, 9 czerwca, uczniowie naszego Gimnazjum zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie w przedstawieniu wspierającym kampanię antynarkotykową. Główną jego tematyką był los 13-letniej Aśki, która przez problemy w domu wplątała się w nieodpowiednie towarzystwo. Jej matka z własnej woli nie odstawiała alkoholu, a pochłonięty pracą ojciec codziennie wracał bardzo późno do domu. Dziewczynie nie wystarczało wsparcie ze strony przyjaciółki - Anki. Pewnego wieczoru poszła na imprezę w parku, na którą zaprosił ją nowy znajomy, Marek. Po przekonującej namowie poczęstował dziewczynę narkotykiem.Po czasie z każdym problemem w domu Aśka przychodziła do Marka na imprezy, aby znowu poczuć się pozornie szczęśliwie. Dziewczyna wpadła w nałóg, nic jej nie pomagało. Zachorowała również na AIDS. Kilka lat później spotkała dawną przyjaciółkę i opowiedziała jej swoją historię, że zostało jej już niewiele czasu. Zszokowana Anka nie wiedziała, jak ją pocieszyć. Asia kazała jej tylko ostrzec innych, aby nie popełniali tego samego błędu co ona. Przedstawienie wywołało u niektórych łzy wzruszenia, dla wielu stało się również przestrogą. Wystąpili: Zuzanna Zomkowska, Oliwia Kołodziejczak, Inga Meller, Paweł Jędryczka, Miłosz Wąsikowski, Melania Czarnowska, Joanna Kater, Michał Manikowski, Dominik Cyrczak oraz Maciej Powierża. Spektakl powstał pod kierunkiem pań: Małgorzaty Dombrowskiej i Elżbiety Kurek.
Zuzanna Zomkowska, kl. IIIB

 

Program profilaktyczny „Archipelag Skarbów”

 • PDFDrukujEmail

W dniach 5 i 6 czerwca 2017 roku odbyły się warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas II i III gimnazjum naszej szkoły prowadzone przez wyspecjalizowanych trenerów Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej z Gdyni. Zajęcia realizowane były w gościnnych progach Gminnego Ośrodka Kultury w poniedziałek i wtorek w godzinach od 9.00 do 12.30. W trakcie tych spotkań uczniowie sześciu  klas II i III gimnazjum pod opieką nauczycieli i pedagoga zapoznali się z szeregiem obszarów problemowych. Program obejmował zagadnienia  profilaktyki uzależnień, profilaktyki przemocy, wychowania ku miłości i odpowiedzialności za swoją seksualność, profilaktykę ciąż nastolatek i profilaktykę HIV/AIDS oraz cele ogólno profilaktyczne. Wiedza przekazywana była w sposób ciekawy, często za pomocą prezentacji multimedialnych. Uczniowie brali też aktywny udział w zadaniach w trakcie zajęć, mieli też możliwość przygotowania artystycznego wkładu w Festiwal Archipelagu Skarbów (dwie uczennice przygotowały plakat, a jeden z uczniów napisał i przeczytał wiersz). Realizatorzy programu przekazali również pedagogowi informacje dla rodziców, z którymi zostaną zapoznani we wrześniu. Serdecznie dziękujemy Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za sfinansowanie interesujących i wartościowych warsztatów profilaktycznych dla uczniów naszej szkoły.

Przygotowała pedagog  Małgorzata Dombrowska


Święto wszystkich dzieci i …naszej szkoły

 • PDFDrukujEmail

Dnia 31 maja w naszej szkole obchodzono Dzień Dziecka. Święto zostało połączone z uroczystym otwarciem nowo dobudowanej części szkoły. Na początek dziewczęta rozegrały mecze siatkówki, a chłopcy w tym samym czasie - piłki nożnej. Eliminacje odbywały się na dużej sali gimnastycznej oraz na „Orliku”. W siatkówkę wygrały reprezentantki klas drugich, a  w piłce nożnej najlepsi okazali się trzecioklasiści. Po emocjonujących zawodach każdy uczeń mógł skosztować pysznej grochówki. Po obchodach „na sportowo” przyszedł czas na spotkanie w GOK-u, gdzie również przybyli zaproszeni goście, m.in. Starosta Powiatu Świeckiego Pan Franciszek Koszowski oraz Wójt Gminy Osie Pan Michał Grabski. Na początek zebrani obejrzeli sztukę pt. ,,Skrzydełka oraz występ grupy tanecznej "Gwiazdeczki", w których wystąpili uczniowie naszego Zespołu. Po przedstawieniu Pani Dyrektor Aleksandra Kater wygłosiła przemówienie, w którym przedstawiła zakres wykonanych prac remontowych. Następnie przemawiali goście: Wójt Gminy Osie oraz Starosta Powiatu Świeckiego. Chociaż za rok znowu będą obchody Dnia Dziecka, to otwarcie nowej części szkoły przeszło już do historii, którą będą wspominać wszyscy uczestnicy.

 Jan Cichocki, kl. III A

 


I Edycja Profilaktycznego Konkursu Plastycznego „Papierosy, Alkohol, Narkotyki – JESTEM PRZECIW!”

 • PDFDrukujEmail

W konkursie plastycznym brali udział uczniowie klas VI SP i I, II, III gimnazjum. Zadaniem uczniów było przygotowanie tematycznej gazetki ściennej oraz plakatu profilaktycznego: klasy VI o tematyce antynikotynowej, klasy I o tematyce antyalkoholowej, a klasy II i III- antynarkotykowej. Wszystkie klasy przystąpiły do konkursu, przygotowały interesujące gazetki oraz plakaty. Każda klasa dostarczyła komisji jeden plakat, były też plakaty w konkursie indywidualnym.

Więcej

TO JUŻ OSTATNI ZESTAW ZADAŃ !

 • PDFDrukujEmail

         TO JUŻ OSTATNI ZESTAW ZADAŃ – CZAS NA ODDANIE ROZWIĄZAŃ  MIJA 10 MAJA. PAMIĘTAJ, ŻE ABY PRZEJŚĆ DO DRUGIEGO, OSTATNIEGO ETAPU I  WALCZYĆ O TYTUŁ NAJLEPSZEGO MATEMATYKA GIMNAZJUM, MUSISZ UZYSKAĆ PRZYNAJMNIEJ 60% WSZYSTKICH PUNKTÓW MOŻLIWYCH DO ZDOBYCIA ZA WSZYSTKIE ZESTAWY.


przejdź do zadańWięcej

„Bądź sobą-szukaj właściwej drogi”

 • PDFDrukujEmail

Pod takim hasłem (słowa Janusza Korczaka) dnia 30 marca odbyła się kolejna już, organizowana od 2005 roku Giełda Szkół Pnadgimnazjalnych w Zespole Szkół w Osiu. Uczniowie klas III gimnazjum mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2017/2018. Na spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury przybyli przedstawiciele dwunastu szkół ponadgimnazjalnych ze Świecia, Grubna, Tucholi, Skórcza, Śliwic i Grudziądza oraz dwóch  firm ze Świecia i Osia. Szkoły te bardzo chętnie wybierają nasi uczniowie, a firmy chciałyby przyjąć naszych absolwentów na praktyczną naukę zawodu. Spotkanie przygotowali pedagog Małgorzata Dombrowska i doradca zawodowy Michał Dombrowski, który w gościnnych progach Gminnego Ośrodka Kultury całość poprowadził. Dyrektor Zespołu Szkół w Osiu – Aleksandra Kater uroczyście otworzyła Giełdę i serdecznie podziękowała przedstawicielom szkół za to, że tak licznie przybyli na spotkanie z naszą młodzieżą. Uczniowie  zapoznali się z informacją o rekrutacji przybyłych instytucji, których przedstawiciele chwalili naszą młodzież za kulturalne zachowanie. W sprawnym przebiegu prezentowania szkół pomagali pracownicy GOK oraz cztery uczennice klasy I i II gimnazjum.

Więcej

„BĄDŹ MĄDRY W SIECI!!! STOP CYBERPRZEMOCY!!!

 • PDFDrukujEmail

Informacja dla uczniów, rodziców, wychowawców i nauczycieli!

 

       W związku z nasilającymi się negatywnymi zjawiskami w Internecie, na portalach społecznościowych oraz w grach komputerowych różnego typu prosi się wszystkich użytkowników o rozsądek i rozwagę w czasie korzystania z Internetu. Ważne i mądre wskazówki  oraz  informacje zamieszczone poniżej pomogą w bezpiecznym korzystaniu z nowoczesnych mediów. 

 

 

MASZ PRAWO BYĆ BEZPIECZNY W SIECI!

 

BĄDŹ MĄDRY! NIE DAJ SOBĄ MANIPULOWAĆ!

ZATRZYMAJ CYBERPRZEMOC!

Zobacz materiały:

Zagrożenia w internecie cz1

Zagrożenia w internecie cz2

Zagrożenia w internecie cz3

Zagrożenia w internecie cz4

Przygotowała pedagog Małgorzata Dombrowska

Więcej

Jutro próbny egzamin gimnazjalny

 • PDFDrukujEmail
Najbliższe trzy dni upłyną gimnazjalistom pod szyldem próbnego egzaminu gimnzjalnego. Jutro sprawdzana będzie wiedza z języka polskiego oraz historii i wos, w środę-z matematyki i przedmiotów przyrodniczych,  a w czwartek - z języka nowożytnego. Trzecioklasiści przychodzą do szkoły na godzinę  8 30, w dniach egzaminów nie będą mieli lekcji.
Beata Bucholc

Andrzejkowe „pląsy” w GOK

 • PDFDrukujEmail

Dnia 29.11.16 r. odbyła się dyskoteka andrzejkowa, zorganizowana z inicjatywy samorządu szkolnego i jego opiekuna - Pani Elżbiety Kurek. Wzięli w niej udział uczniowie „podstawówki” i gimnazjum. Zabawa trwała od godziny 16:30 do 19:00. Na sali panowała wspaniała muzyka, do której wszyscy świetnie się bawili.  DJ- Maciej zapewnił nam także ciekawe konkursy, w których chętnie braliśmy udział. Do samego końca towarzyszyła nam cudowna atmosfera i jeszcze lepsza muzyka. Pragniemy serdecznie podziękować Dyrekcji GOK Osie za udostępnienie sali oraz wszystkim opiekunom, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem. Do zobaczenia na następnej dyskotece!
Melania  Czarnowska, kl. III A


Najlepszy matematyk w gimnazjum

 • PDFDrukujEmail

Zbliża się termin oddawania prac konkursowych.

Aktywnie i wesoło w terenie

 • PDFDrukujEmail

Dnia 29.10.2016 uczniowie klasy IC  wraz z wychowawczynią postanowili zorganizować grę terenową. Jej trasa prowadziła leśnymi  ścieżkami aż do Grzybka. Na uczestników czekały liczne zadania do wykonania, sprawdzające między  innymi ich spryt, zwinność i celność. Jednym z zadań było strzelanie z dmuchawy, innym - z wiatrówki  do „szczura”, należało również  odczytać zaszyfrowane informacje. Wszyscy poradzili sobie świetnie. Pogoda dopisała, spędziliśmy aktywnie i wesoło sobotnie przedpołudnie.

Elżbieta Kurek


Witajcie w Krainie Smerfów, czyli… „Otrzęsiny 2016”

 • PDFDrukujEmail

25 października 2016 roku w Zespole Szkół w Osiu odbyła się impreza z okazji „Otrzęsin” klas pierwszych, której organizatorami byli uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami. Motyw przewodni  został zaczerpnięty  z jednej z ulubionych bajek dzieciństwa i w takiej konwencji przygotowano poszczególne konkurencje. Na początek prowadzące zaprosiły klasy pierwsze i powitały Panią Dyrektor.  Po tym wstępie rozpoczęły się pierwsze konkurencje. Było ich jedenaście, między innymi quiz, napisanie poematu, namalowanie portretu, ubicie piany z jajek, hula - hop. Po przeprowadzeniu rozgrywek przyszedł czas na podsumowanie wyników. Pierwsze miejsce zajęła klasa IA, drugie -IC , a trzecie klasa IB. Na końcu pierwszoklasiści przystąpili do „smerfnego” ślubowania. Podsumowując, wszyscy bardzo dobrze się bawili i na pewno będą mieć miłe wspomnienia.

Zuzanna Jakimowicz, kl. IIB


„Wszystko przed nami…”

 • PDFDrukujEmail

To motto programu artystycznego absolwentów Gimnazjum, którzy dzisiaj wraz z kolegami z młodszych klas odebrali  upragnione świadectwa. Uroczystości towarzyszyły życzenia, podziękowania, pożegnanie absolwentów, ale i pedagogów, którzy przeszli na emeryturę (Wiesława Herder, Bogumiła Karpus i Danuta Motała) lub zamierzają realizować własne pasje (Rafał Kuzimski).  Wszystkim uczniom naszej szkoły mówimy:  "Do zobaczenia we wrześniu!"

Beata Bucholc

Apel podsumowujący pracę w roku szkolnym 2015/2016

 • PDFDrukujEmail

Mija kolejny rok szkolny. To czas podsumowań wspólnej pracy, sukcesów małych i dużych, wręczania nagród, podziękowań. Na apelach w Zespole Szkół w Osiu wręczono nagrody rzeczowe i książkowe uczniom zaangażowanym w promowanie sportu, konkursów wiedzowych, imprez na orientację, działalności charytatywnej Szkolnego Koła Caritas. Wójt Gminy Osie  Michał Grabski uhonorował stypendiami gimnazjalistów za osiągnięcie wysokich wyników w nauce i sporcie (za II okres  przyznano dwadzieścia dziewięć gratyfikacji finansowych). Dyrektor Zespołu Szkół w Osiu Aleksandra Kater życzyła wszystkim bezpiecznych wakacji!

Beata Bucholc

Podsumowanie działalności Samorządu Uczniowskiego

 • PDFDrukujEmail

       Dnia 14 czerwca 2016 r. odbyła się piesza wycieczka do Żura, dla uczniów działających w samorządzie szkolnym. O godzinie 7.55 uczniowie wraz z opiekunami: Panem Rafałem Kuzimskim, Panią Anną Śpicą Majszak oraz Panią Joanną Rajnik wyruszyli sprzed szkoły. O godzinie 10.00 na polu biwakowym, przewodnicząca samorządu szkolnego – Melania Czarnowska rozpoczęła piknik. Na początku strażacy pokazali młodzieży, w jaki sposób udzielać pierwszej pomocy. Następnie odbył się pokaz umiejętności naszych uczniów zaangażowanych w Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej. Po tym rozpalono ognisko. Na każdego czekała kiełbaska i inne pyszności. Przy muzyce uczniowie tańczyli, grali w piłkę nożną, siatkówkę i badmintona. Na koniec uczestnicy zwiedzili Elektrownię Wodną w Żurze po której oprowadził Pan Tadeusz Czarnowski. Około godziny 15:00 zakończono piknik podsumowujący pracę samorządu uczniowskiego w bieżącym roku szkolnym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie pikniku.

Szczególne podziękowania dla:

OSP Osie,

Wdeckiego WOPR,

Państwa I. T. Czarnowskich

„Chmarzyński” Sp. z o.o

Piekarni Osie


Nicol Warchoł IIa

Podsumowanie projektów edukacyjnych gimnazjalistów

 • PDFDrukujEmail

Dnia 03.06.2016r w Gminnym Ośrodku Kultury w Osiu odbyły się prezentacje projektów gimnazjalnych, przygotowanych przez uczniów klas drugich. Przegląd rozpoczął się o godzinie 11 00. Na pierwszy ogień poszła grupa pana Jacka Kujawy, która przedstawiła niebezpieczeństwa czyhające w Internecie. Jako następna zaprezentowała się grupa pani Kamili Śpicy-Głowackiej, przedstawiając „Anegdoty z życia sławnych fizyków i chemików”. Trzeci projekt to historia mediów, przygotowana pod czujnym okiem pani Bogumiły Karpus. Kolejna prezentacja dotyczyła zagadnienia: „Bioróżnorodność  Wdeckiego Parku Krajobrazowego”, którą koordynował pan Rafał Kuzimski. Piąta z kolei prezentacja dotyczyła sposobów wykorzystywania hodowli zwierząt, którą stworzyła grupa pani Grażyny Bagniewskiej. Kolejny projekt- „Lapbooki, czyli książki robione na kolanie”, przedstawiła  grupa pani Anny Śpicy. Następny występ należał do grupy pani Beaty Bucholc, opowiadającej o „Kociewiu – naszej Małej Ojczyźnie’’. Przedostatnia zaprezentowała się grupa pana Marka Bagińskiego, prezentująca historię mistrzostw świata w piłce siatkowej mężczyzn. Ostatnia prezentacja należała do grupy pana Michała Dombrowskiego, a dotyczyła różnorodnych form tańca. Uczniowie przygotowujący prezentacje wykazali się pomysłowością, a kilkoro też charyzmą, o którą ich nie posądzilibyśmy. Występ grupy tanecznej wzbudził wielki entuzjazm  publiczności. O 12.30 zakończyło się przedstawienie projektów.

Miłosz Wąsikowski, kl. II A

" Wiwat 3 Maj! "

 • PDFDrukujEmail

Dnia 6 maja 2016 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Osiu uczniowie klasy 2B naszego Gimnazjum oraz 5A Szkoły Podstawowej wystąpili w przedstawieniu z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wystrój sceny imitował studio telewizyjne. Reporterzy i korespondentka przeprowadzali wywiady z osobistościami epoki oświecenia, które przyczyniły się do uchwalenia tego doniosłego dokumentu. Prezenter sportowy wprowadził publiczność w świat sportu, a „pogodynka” przekazała informacje dotyczące atmosfery, towarzyszącej obradom. Dopełnieniem występu były reklamy i występ gimnazjalistek w repertuarze patriotycznym. Panie Anna Śpica oraz Małgorzata Lisewska czuwały nad przygotowaniami oraz przebiegiem występu.
                                                                                                   Oliwia Kwidzińska, kl. II B

Sprawozdanie z przeprowadzonej akcji: „Podaruj książkę bibliotece”

 • PDFDrukujEmail

        

     W marcu i kwietniu 2016 r. w naszej szkole przeprowadzona została akcja „Podaruj książkę bibliotece”, której celem było wzbogacenie księgozbioru o ciekawe pozycje książkowe.  Można było przekazać lektury, literaturę piękną oraz popularnonaukową. Książki powinny być w dobrym stanie, wydane po 2000 roku, a o zgodę na podarowanie powinni wyrazić rodzice. W akcji wzięło udział 14 uczniów szkoły podstawowej i 2 nauczycieli. Przekazali 67 książek

 

Więcej

„Dokąd po gimnazjum?”

 • PDFDrukujEmail

Dnia 5 kwietnia uczniowie klas III gimnazjum mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2016/2017. Na spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury przybyli przedstawiciele siedmiu szkół ponadgimnazjalnych ze Świecia, Grubna, Tucholi i Nakła oraz trzech firm ze Świecia, Śliwic i Osia. Szkoły te bardzo chętnie wybierają nasi uczniowie, a firmy chciałyby przyjąć naszych absolwentów na praktyczną naukę zawodu. Spotkanie przygotowali pedagog Małgorzata Dombrowska i doradca zawodowy Michał Dombrowski, który w gościnnych progach Gminnego Ośrodka Kultury całość poprowadził. Uczniowie pod opieką wychowawców zapoznali się z informacją o rekrutacji przybyłych instytucji, których przedstawiciele chwalili naszą młodzież za kulturalne zachowanie. W sprawnym przebiegu prezentowania szkół pomagali pracownicy GOK oraz cztery uczennice klas II gimnazjum.Wybór szkoły ponadgimnazjalnej i zawodu jest bardzo trudnym, złożonym procesem, dlatego uczniowie w ciągu całego roku szkolnego spotykają się indywidualnie z doradcą zawodowym na terenie szkoły, co w dużej mierze pomoże im wybrać dalszą ścieżkę edukacyjną zgodnie ze swoimi marzeniami, potrzebami, predyspozycjami. Ponadto poszczególni zainteresowani uczniowie korzystają z tzw. „Drzwi otwartych szkół”, stron internetowych, ulotek i informacji zamieszczanych na tablicy w holu naszej szkoły.
W dniach 18,19,20 kwietnia uczniowie klas III gimnazjum przystąpią do Egzaminu Gimnazjalnego, który obejmuje zagadnienia z całej zdobytej wiedzy. Wyniki osiągnięte na tym egzaminie będą ważne w procesie rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych i razem ze świadectwem ukończenia szkoły będą stanowiły warunek przyjęcia do wymarzonej szkoły. Rekrutacja do większości szkół  rozpocznie się 23 maja i potrwa do 20 czerwca (składanie podań). Życzymy dobrych wyników z egzaminu i mądrych wyborów szkoły i zawodu na przyszłość!!!

Małgorzata Dombrowska

 

 


„Podaruj książkę bibliotece”!

 • PDFDrukujEmail

    Zapraszam wszystkich czytelników do włączenia się w akcję „Podaruj książkę bibliotece”, której celem jest wzbogacenie księgozbioru o ciekawe pozycje książkowe. Jeżeli przeczytałeś książki, które warto polecić innym - przekaż je do biblioteki szkolnej.

1.     Akcja trwa do 30.04. 2016 r.

2.     Do biblioteki szkolnej można przekazać lektury, literaturę piękną oraz  popularnonaukową.

3.     Książki powinny być w dobrym stanie, wydane po 2000 roku.

4.     Zanim podarujesz książkę bibliotece, zapytaj o zgodę Rodziców.

                                               

    Joanna Rajnik

 

Kangur matematyczny 2016

 • PDFDrukujEmail

Zgodnie z kilkuletnią tradycją uczniowie Zespołu Szkół w Osiu mogli sprawdzić zdobytą wiedzę mate­matyczną w jednoetapowym konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY”, który odbył się 17 marca 2016 r.  o godz. 9.00. Jego  cel to popularyzacja matematyki wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Więcej

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś73
Wczoraj297
Wizyt w tygodniu2296
Wizyt w miesiącu5904
Razem321636

Jest 57 użytkowników online

HomeSzkolne [re]akcje