Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Sportowe wiadomości

Sport Generacja 2017

 • PDFDrukujEmail

We wtorek 19 września 2017 r. po raz drugi dwudziestu ośmiu uczniów kl. IV-VI miało okazję wziąć udział w masowej imprezie sportowej, która odbyła się w Bydgoszczy. Przewodniczył jej znany lekkoatleta, halowy mistrz świata i Europy w siedmioboju, Sebastian Chmara. Na stadionie Zawiszy, w konkurencjach lekkoatletycznych, wzięło udział ponad 1300 dzieci – nasza szkoła była jedyną spoza Bydgoszczy. Akcja Sport Generacja rozpoczęła się od wspólnej rozgrzewki i biegu integracyjnego wszystkich uczestników. Po przekroczeniu linii mety na każdego czekał medal. Potem rozpoczęły się biegi indywidualne na dystansach: 33m – sprint, 33 m przez płotki i 200 m, w których wyłoniono zwycięzców.  Dzieci, oprócz konkurencji biegowych, prezentowały na scenie swoje talenty wokalne, taneczne itp., wygrywając różne nagrody.  Punktem kulminacyjnym zawodów był bieg sztafetowy na dystansie  200 m. w kategorii dziewcząt i chłopców. Realizowało 16 szkół. Nasze drużyny zajęły 6 miejsce. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tych rozgrywkach. Opiekunowie: H. Pawlik – Kiełpińska, H. Porożyński, E. Kurek.

Elżbieta Kurek


„Z podwórka na stadion”

 • PDFDrukujEmail

W bieżącym roku nasza szkoła zgłosiła drużynę do turnieju piłki nożnej „Z podwórka na stadion”, organizowanego przez firmę Tymbark. Dziewięciu chłopców ze szkoły podstawowej od września uczęszczało na treningi przygotowujące do rozgrywek. W środę 26.10.2016 w Serocku odbył się pierwszy etap turnieju, naszymi rywalami były drużyny z Niewieścina, Serocka i Świekatowa. Nasza ekipa okazała się najlepsza i awansowała do finału powiatowego. W miniony piątek 28.10.2016 udaliśmy się do Pruszcza, tam zmierzyliśmy się z rywalami z Nowego, niestety, przegraliśmy ten mecz, ale z drużyną z Pruszcza zremisowaliśmy. Zakończyliśmy finał, zajmując trzecie miejsce w powiecie – uważamy to za duży sukces. Skład drużyny: Bartosz Nawrocki, Szymon Sondowski, Remigiusz Cyrczak, Tomasz Piekarski, Tomasz Konieczka, Marcin Szefler, Gracjan Warchoł, Dominik Gzella, Patryk Pawlak. Gratulujemy chłopcom!!!

Elżbieta Kurek


„Piłkarskie Piątki”chłopców 2016

 • PDFDrukujEmail

W dniu 06.10.2016 r. na Orliku w Osiu, odbył się podrejonowy turniej mini piłki nożnej chłopców Szkół Podstawowych. W rozgrywkach udział wzięły następujące szkoły: SP Drzycim, SP Jeżewo, SP Lniano, SP Osie. Drużyna z Osia awansowała do finału powiatowego, który odbył się 12.10.2016 r. w Świeciu. Naszymi rywalami były drużyny ze Świecia i Świekatowa. Ostatecznie nasi chłopcy zajęli III miejsce. Skład drużyny: Adam Piekarski, Tomasz Piekarski, Dominik Gzella, Kamil Gzella, Gracjan Warchoł, Łukasz Kuzimski, Remigiusz Cyrczak, Jakub Łytkowski, Adrian Otlewski, Szymon Sondowski.
H. Pawlik

POMAGAMY Z KAŻDYM KROKIEM - BIEG CHARYTATYWNY

 • PDFDrukujEmail

Najlepsze drużyny dzieci szkół podstawowych, które brały od maja udział w eliminacjach Sport Generacja, spotkały się w wielkim finale podczas 2. PKO Biegu Charytatywnego Młodych, który odbył się w 12 miastach Polski jednocześnie. Wśród nich była drużyna dzieci z Osia, która „pomagała z każdym krokiem” na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy. W sumie w biegu w całym kraju wzięło udział 6 224 zawodników, w tym ponad 2 tys. uczniów szkół podstawowych. Łącznie pokonano 32 391 okrążeń. Dzięki temu Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże 632 974 zł na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci.
HPK

SPORT GENERACJA 2016

 • PDFDrukujEmail

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, a wraz z nim udział w różnych zawodach sportowych. W czwartek 8 września 2016 r. po raz pierwszy dwudziestu dziewięciu uczniów kl. IV-VI miało okazję wziąć udział w masowej imprezie sportowej, która odbyła się w Bydgoszczy. Przewodniczył jej znany lekkoatleta, halowy mistrz świata i Europy w siedmioboju, Sebastian Chmara. Na stadionie Zawiszy, w konkurencjach lekkoatletycznych wzięło udział ponad 1300 dzieci z Bydgoszczy i okolic. Akcja Sport Generacja rozpoczęła się od wspólnej rozgrzewki i biegu integracyjnego wszystkich uczestników. Po przekroczeniu linii mety, na każdego czekał medal. Potem rozpoczęły się biegi indywidualne na dystansach: 33 m-sprint, 33 m przez płotki i 200 m, w których wyłoniono zwycięzców. Dzieci, oprócz konkurencji biegowych prezentowały na scenie swoje talenty wokalne, taneczne itp., wygrywając różne nagrody. Punktem kulminacyjnym zawodów był bieg sztafetowy na dystansie 200 m. Rywalizowały 22 szkoły. Nasza drużyna zajęła 10 miejsce i zakwalifikowała się do finału Sport Generacji, czyli 2 PKO Biegu Charytatywnego Młodych, który odbędzie się 17.09.2016 r. na stadionie Zawiszy. Akcja rozegra się równocześnie na 12 stadionach w całej Polsce. Okrążenia wybiegane przez wszystkich uczestników zostaną przeliczone na obiady dla najbardziej potrzebujących dzieci. Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły również będą mogli pomóc.
Opiekunowie H. Pawlik-Kiełpińska H. Spychalska H. Porożyński

Dziewczęta i chłopcy SP w Osiu wicemistrzami powiatu w czwórboju lekkoatletycznym

 • PDFDrukujEmail

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym odbyły się na stadionie Wdy w Świeciu 24.05.2016 r. W zawodach uczestniczyło pięć szkół podstawowych z powiatu, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Każdy zawodnik brał udział w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, bieg na 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy), skok w dal. Po przeliczeniu wyników wg tabel lekkoatletycznych, suma osiągniętych punktów za cztery konkurencje dała ostateczny wynik każdego zawodnika. Na wynik zespołu złożyły się końcowe rezultaty 5 najlepszych zawodników/czek. W wyniku klasyfikacji końcowej dziewczęta SP w Osiu zajęły II miejsce zdobywając 117 pkt. Chłopcy również zajęli II miejsce, zdobywając 840 pkt. W kategorii dziewcząt: Krupa Klaudia, Bettka Aniela, Deinowska Anna, Pawlik Małgorzata, Bocian Magdalena, Kośmider Aleksandra. W kategorii chłopców: Otlewski Adrian, Zamczała Przemysław, Adametz Oskar, Werner Juliusz, Kwaśniewski Klaudiusz, Czarnowski Bartosz Najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach uzyskali: 60 m – Bettka Aniela, Pawlik Magorzata: 8.7, Zamczała Przemysław: 8.6, skok w dal – Bettka Aniela: 4.13 m, Adametz Oskar : 4.20 m, rzut piłeczką palantową – Bettka Aniela : 36 m, Kwaśniewski Klaudiusz : 38 m, 600 m – Krupa Klaudia: 2.04, 1000 m – Adametz Oskar: 3.24. Serdecznie gratulujemy. Opiekunowie: Hanna Pawlik-Kiełpińska, Jacek Bocian

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU ŚWIECKIEGO W „TRÓJBÓJU LEKKOATLETYCZNYM”

 • PDFDrukujEmail

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w trójboju lekkoatletycznym, odbyły się 18.05.2016 r. , na stadionie Wdy w Świeciu. W zawodach uczestniczyło 8 szkół z powiatu. Każdy zawodnik brał udział w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal. Po przeliczeniu wyników według tabel lekkoatletycznych, suma osiągniętych punktów za trzy konkurencje dała ostateczny wynik każdego zawodnika. Na wynik zespołu złożyły się końcowe rezultaty 5 najlepszych zawodników/czek. W wyniku klasyfikacji końcowej dziewczęta S.P. w Osiu zajęły V miejsce, zdobywając 515 pkt. Chłopcy zajęli III miejsce, zdobywając 474 pkt. W kategorii dziewcząt: Szymczak Oliwia-146 pkt, Horbacz Klaudia-138 pkt, Pawlik Monika-83 pkt, Rozalia Steffan-83 pkt, Wiśniewska Emilia- 65 pkt, Konieczka Klaudia–62 pkt. W kategorii chłopców: Gzella Dominik-114 pkt, Warchoł Gracjan – 110 pkt, Sondowski Szymon – 92 pkt, Kuzimski Łukasz – 80 pkt, Piekarski Tomasz – 78 pkt, Michałowski Karol – 58 pkt . Najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach uzyskali: 60 m – Horbacz Klaudia: 9.2, Gzella Dominik: 9.1, skok w dal – Szymczak Oliwia i Horbacz Klaudia: 3,86m, Warchoł Gracjan : 4.03m, rzut piłeczką palantową – Szymczak Oliwia: 32 m, Warchoł Gracjan : 38 m.

Opiekunowie: Hanna Pawlik-Kiełpińska, Michał Dombrowski

Trójbój lekkoatletyczny

 • PDFDrukujEmail

Wyniki trójboju lekkoatletycznego chłopców z dnia 12.05.2016 r.
I miejsce – Warchoł Gracjan – 105 pkt II miejsce – Sondowski Szymon, Piekarski Tomasz i Gzella Dominik – 68 pkt III miejsce – Kuzimski Łukasz – 58 pkt IV miejsce – Michałowski Karol i Paliwoda Bartosz – 39 pkt V miejsce - Piór Mateusz – 38 pkt VI miejsce – Szefler Marcin, Nawrocki Bartosz i Łobocki Jakub- 32 pkt Szkoła Podstawowa w Osiu – 367 pkt.
Sześć osób z największą liczbą punktów zakwalifikowało się do zawodów powiatowych, które odbędą się 18.05.2016 r. w Świeciu.
Wyniki trójboju lekkoatletycznego dziewcząt z dnia 12.05.2016 r.
I miejsce – Szymczak Oliwia – 118 pkt II miejsce – Horbacz Klaudia – 85 pkt III miejsce – Pawlik Monika – 81 pkt IV miejsce – Steffan Rozalia – 62 pkt V miejsce - Wiśniewska Emilia i Konieczka Klaudia – 53 pkt VI miejsce – Szwarc Marta i Kwiatkowska Roksana – 49 pkt VII miejsce – Lisewska Karolina – 40 pkt VIII miejsce - Jankowska Zuzanna, Czarnowska Aleksandra - 38 pkt IX miejsce – Durajewska Dominika – 33 pkt X miejsce – Arczyńska Julia – 26 pkt Szkoła Podstawowa w Osiu – 399 pkt Szkoła Podstawowa w Wierzchach – 386 pkt.
Sześć osób z największą liczbą punktów zakwalifikowało się do zawodów powiatowych, które odbędą się 18.05.2016 r. w Świeciu.
Serdecznie gratulujemy!

Finał Powiatu Świeckiego Piłkarskie piątki chłopców 2015

 • PDFDrukujEmail

Po eliminacjach gminnych i podrejonowych przyszedł czas na Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Świeckiego, które odbyły się 12.10.2015 r. w Świeciu. W turnieju wzięły udział 4 najlepsze drużyny z powiatu: Świecie, Osie, Świekatowo i Warlubie. Choć warunki były trudne, ze względu na przenikliwe zimno, chłopakom udało się zostać Wicemistrzami Powiatu Świeckiego. Serdecznie gratulujemy. Drużyna chłopców: Adametz Oskar, Kwaśniewski Klaudiusz, Werner Juliusz, Wrzos Norbert, Zamczała Przemysław, Frantalski Aleksander, Otlewski Adrian, Kozak Oskar, Łytkowski Jakub, Warchoł Gracjan.
HPK

,,Europejska" piłka - Piłkarskie piątki

 • PDFDrukujEmail

Dnia 06.10 2015 r. w Lnianie, odbył się turniej mini piłki nożnej szkół podstawowych: ,,Piłkarskie piątki". Byly to zawody podrejonowe z udziałem Gospodarzy, drużyn z Osia, Drzycimia i Laskowic. Na pierwszym miejscu uplasowała sie drużyna z naszej szkoły w składzie: Oskar Adametz, Klaudiusz Kwaśniewski, Juliusz Werner, Norbert Wrzos, Przemysław Zamczała, Aleksnder Frantalski, Adrian Otlewski, Oskar Kozak i Jakub Łytkowski. Zespół naszych zawodników awansował do finału powiatowego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 • PDFDrukujEmail
W dniu 23.09.2015 r. w Osiu, odbyły się Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej we Wierzchach. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali o awans do powiatu. Do zawodów powiatowych awansowało ośmiu zawodników i osiem zawodniczek. Mistrzostwa powiatu odbyły się w Grucznie 29.09.205 r., gdzie najwyższe miejsca zajęli: Klaudia Krupa-VIII i Oskar Adametz-X.
HPK

Więcej

Mini pilka nożna dziewcząt

 • PDFDrukujEmail

W dniu 26.03.2015 r. dziewczęta szkoły podstawowej w składzie: Deinowska Anna, Krupa Klaudia, Bilicka Anna, Jakimowicz Zuzanna, Traczyńska Zuzanna, Turzyńska Agata, Kołodziejczak Oliwia, Kater Joanna, Zawadzińska Zuzanna i Dambek Marta, spotkały się z rówieśniczkami z Brzezin aby rozegrać Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem dla Osia 5:0. Dzięki temu dziewczęta zapewniły sobie awans do półfinału powiatu świeckiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.
HPK


Sztafetowe Biegi Przełajowe 2014

 • PDFDrukujEmail

W dniu 15.10.2014 r. w Lipinkach odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH  BIEGACH  PRZEŁAJOWYCH. W zawodach rywalizowało 7 szkół podstawowych z naszego powiatu. Drużyny dziewcząt startowały w sztafecie 8x800 metrów, a chłopcy 8x1000 metrów. W wyniku rywalizacji  chłopcy S.P w Osiu zajęli II miejsce. Skład zespołu: Maciej Kuzimski, Adam Sprada, Dawid Pawlik, Cezary Nagórski, Jakub Wiśniewski, Klaudiusz Kwaśniewski, Bartosz Minder, Juliusz Werner. Dziewczęta SP w Osiu  zajęły V miejsce. Skład zespołu: Małgorzata Pawlik, Klaudia Krupa, Aniela Bettka, Anna Deinowska, Aleksandra Kośmider, Zuzanna Jakimowicz, Agata Turzyńska, Marta Dambek.Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!
Hanna Pawlik-Kiełpińska

Turniej mini piłki nożnej

 • PDFDrukujEmail

W dniu 02.10.2014r w Zespole Szkół w Osiu odbył się drugi etap turnieju  mini piłki nożnej chłopców z  szkół podstawowych. Na boisku spotkały się cztery drużyny chłopców z:

-Szkoły Podstawowej w Lnianie

-Szkoły Podstawowej w Jeżewie

-Szkoły Podstawowej w Drzycimiu

-Szkoły Podstawowej w Osiu

Spotkanie to wygrali chłopcy z Osia

Więcej

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

 • PDFDrukujEmail

27 czerwca 2014 r. nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Uczniowie klas IV-VI wraz z nauczycielami zgromadzili się w Gminnym Ośrodku Kultury w Osiu. Dyrektor Zespołu Szkół w Osiu Aleksandra Kater powitała wszystkich zebranych, po krótkim przemówieniu nastąpiło wręczenie świadectw i nagród uczniom wyróżniającym się w nauce i frekwencji. Uczniowie klas szóstych, pod kierunkiem swoich wychowawców: Małgorzaty Lisewskiej i Moniki Wojnerowicz-Bocian, przygotowali program artystyczny, uświetniający pożegnanie absolwentów. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i niezapomnianych przygód, a także ochoczego powrotu do szkoły już we wrześniu.

Bajkowy kogel-mogel

 • PDFDrukujEmail

17.06.2014 r. Uczniowie szkoły podstawowej, wraz z opiekunami, obejrzeli przedstawienie teatru kukiełek „Mgiełka”, zatytułowane „Bajkowy kogiel-mogiel”. Zespół teatrzyku działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Osiu i tworzą go: Julia Nagórska, Cezary Nagórski, Julia Kołodziejczak, Aleksandra Kośmider, Mikołaj Melzer, Oliwia Nagórska, Natalia Wąsikowska, Aniela Bettka, Katarzyna Gatz, Melania Czarnowska. Opiekunem zespołu jest Pani Danuta Karwasz. Publiczność nagrodziła przedstawienie gromkimi brawami.
alt

Mistrzostwa Powiatu w trójboju lekkoatletycznym

 • PDFDrukujEmail

        W dniu 19.05.2014 r.  na stadionie Wdy w Świeciu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnejw trójboju lekkoatletycznym. Jak co roku nasza szkoła również wzięła udział w w/w zawodach. Każdy zawodnik brał udział w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową i skok w dal.W wyniku klasyfikacji końcowej dziewczęta  S.P. w Osiu zajęły V miejsce zdobywając 445pkt. Chłopcy uplasowali się na VI miejscu zdobywając 314 pkt.

Więcej

Chłopcy SP w Osiu mistrzami powiatu w czwórboju lekkoatletycznym

 • PDFDrukujEmail

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym odbyły się na stadionie Wdy w Świeciu.

 

W zawodach uczestniczyło kilkanaście szkół  zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Każdy zawodnik brał udział w następujących konkurencjach:

        * bieg na 60 m

        * rzut piłeczką palantową

        * bieg na 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy)

         * skok w dal

Po przeliczeniu wyników wg tabel lekkoatletycznych, suma osiągniętych punktów za cztery konkurencje dała ostateczny wynik każdego zawodnika. Na wynik zespołu złożyły się

końcowe rezultaty 5 najlepszych zawodników/czek.

Więcej

Sukcesy w tenisie stołowym

 • PDFDrukujEmail

Dnia 11 marca 2014 r. odbyły się wojewódzkie zawody w tenisie stołowym. Nasi uczniowie Eryk Kubera z klasy VI b i Eliasz Brzyski z klasy V b w półfinale zajęli drużynowo IV miejsce. Gratulujemy i  życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Więcej

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej

 • PDFDrukujEmail

W styczniu chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Osiu rywalizowali z trzema drużynami o mistrzostwo powiatu w mini piłce siatkowej. Turniej odbył się w sali sportowej w Świeciu. Grano systemem “każdy z każdym”. Nasi chłopcy zajęli trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Wyniki:

SP Osie - SP nr 7 Świecie 1:2, SP Osie - SP Lniano 0:2, SP Osie - SP Bukowiec 2:0, SP nr 7 Świecie - SP Lniano 0:2, SP nr 7 Świecie - SP Bukowiec 2:0, SP Lniano - SP Bukowiec 2:0.
SP Osie w składzie: Wąsikowski Miłosz, Kubera Eryk, Pawlik Dawid, Łytkowski Oskar, Jezierski Paweł, Cichocki Jan, Jędryczka Paweł, Czarnowski Jakub, Manikowski Michał

 H.P.

Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

 • PDFDrukujEmail

W dniu 11.10.2013 r. w Lipinkach odbył się finał powiatowy w drużynowych biegach przełajowych.

Więcej

Piłkarskie Piątki

 • PDFDrukujEmail
W dniu 01.10.2013 r. w Osiu odbyły się gminne zawody dziewcząt i chłopców w piłce nożnej szkół podstawowych. Rywalizowaliśmy ze szkołą z Brzezin, która w tym roku w kategorii chłopców zwyciężyła i zakwalifikowała się do podrejonów. Natomiast dziewczęta z naszej szkoły nie dały szans rywalkom i zwyciężyły aby 04.10.2013r. zmierzyć się w półfinale powiatu świeckiego z drużyną z Laskowic Pomorskich. Dziewczęta wygrały i awansowały do finału powiatu świeckiego gdzie zajęły IV miejsce.

 

Serdecznie gratulujemy.

Więcej

XXIV Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego

 • PDFDrukujEmail

W dniu 28.09.2013r. na stadionie sportowym w Osiu odbyły się XXIV Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego. W zawodach startowali również uczniowie naszej szkoły. Na podium stanęli:

 Kater Joanna – III miejsce – 600 m szkoła podstawowa

 Kuzimski Maciej – I miejsce – 800 m szkoła podstawowa

 Alicja Gwizdała – II miejsce- 800 m gimnazjum

 Paulina Kozakiewicz – III miejsce- 1000 m gimnazjum

 Bagiński Jakub – II miejsce- 1500 m gimnazjum

W klasyfikacji drużynowej szkół gimnazjalnych uczniowie naszej szkoły zajęli  I miejsce.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Indywidualne Biegi Przełajowe Lipinki 2013

 • PDFDrukujEmail

W dniu 26.09.2013 r. w Lipinkach odbyły się INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE. W zawodach brali udział uczniowie wielu szkół naszego powiatu. Po zaciętej rywalizacji reprezentantami powiatu świeckiego, w zawodach wojewódzkich w Bydgoszczy, które odbędą się 03.10.2013r. zostali:

 Maciej Kuzimski - IV miejsce (1000m) szkoła podstawowa

 Alicja Gwizała – V miejsce gimnazjum

 Jakub Bagiński – IV miejsce gimnazjum

Serdecznie gratulujemy!


Festiwal sztafet 2013

 • PDFDrukujEmail

W czwartek 18.04.2013 r. na stadionie w Świeciu odbyła się XI Powiatowa Inauguracja Dni Olimpijczyka: "Festiwal sztafet". Biegała młodzież z powiatu świeckiego. Na festiwal sztafet do Świecia co roku zapraszają: Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Świeciu oraz OKSiR Świecie. W jedenastej edycji zaproszenie do udziału w sportowej rywalizacji przyjęło 18 szkół podstawowych, 5 szkół gimnazjalnych i 4 szkoły ponadgimnazjalne z powiatu świeckiego.

Więcej

Pilkarskie piątki 2012

 • PDFDrukujEmail

ZAWODY GMINNE - 01.10.2012 r. w Osiu
Dziewczęta

Osie – Brzeziny  4:0

Chłopcy

Osie - Brzeziny   2:1

Więcej

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś272
Wczoraj304
Wizyt w tygodniu1232
Wizyt w miesiącu4359
Razem329900

Jest 170 użytkowników online

HomeSportowe wiadomości