Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Teatr bez granic

  • PDFDrukujEmail

15 maja 2017 r. zespół teatralny Glob-us, wziął udział w przeglądzie teatrów dziecięcych ,,Teatr bez granic", w Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu. Uczniowie naszej szkoły wystąpili w przedstawieniu ,,Skrzydełka". Młodzi aktorzy zaprezentowali się doskonale i zdobyli nagrodę, którą jest udział w kolejnym - wojewódzkim etapie konfrontacji teatralnych. Skład zespołu aktorskiego wchodzą: Magdalena Bocian, Wiktoria Dąbrowska, Anna Deinowska, Paweł Jędryczka, Joanna Kater, Oliwia Kolodziejczak, Klaudia Krupa, Kamil Kuziemski, Cezary Nagórski, Aleksandra Kośmider. Opiekunem grupy jest Monika Wojnerowicz-Bocian

Skrzydlaci przyjaciele Kociewia

  • PDFDrukujEmail

Dnia 12 maja 2017 r. podczas XXI Gali Kociewskiej wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego, recytatorskiego i piosenki, który w tym roku przebiegał pod hasłem: ,,Skrzydlaci przyjaciele Kociewia". Swoje nagrody w kategorii malarstwo odebrało pięcioro uczniów naszego gimnazjum: Karolina Zielińska, Zuzanna Jakimowicz,Tomasz Miszke, Jakub Czarnowski i Nicol Warchoł. Serdecznie gratulujemy! Opiekunem zespołu była Monika Wojnerowicz-Bocian.
MWB

Warsztaty filmowe w Gdyńskiej Szkole Filmowej

  • PDFDrukujEmail

          W sobotę 6 maja grupa gimnazjalistów (14 osób) wraz z opiekunami wybrała się na warsztaty filmowe do Gdyńskiej Szkoły Filmowej w Centrum Filmowym w Gdyni. Wyjazd zorganizowano dla uczniów, którzy nakręcili profilaktyczny film „Gimnazjalisto! Nie daj się sprzedać!” (w formie nagrody i docenienia ich pracy) oraz uczniów zainteresowanych tą tematyką. Udział w warsztatach był bezpłatny, a podróż sfinansowała Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Wycieczka była kolejnym dowodem na to, że można spędzić wolny czas w miłej i wesołej atmosferze, a co najważniejsze zdobyć bardzo ciekawą i przydatną wiedzę.

Więcej

Turniej strzelecki

  • PDFDrukujEmail
Dnia 13.04.2017 uczniowie z klasy 1C gimnazjum wraz z wychowawczynią Elżbietą Kurek wybrali się na wycieczkę w terenie połączoną z turniejem strzeleckim. Mieliśmy okazję strzelać z wiatrówki do tarczy i tzw. ,,szczura'' , z łuku oraz z dmuchawy.  Wycieczka była bardzo ciekawa, pogoda dopisała a my miło wspólnie spędziliśmy czas.
  Aleksandra Wesołowska

Piłka nożna dziewcząt Gimnazjada 2017

  • PDFDrukujEmail
W kwietniu dziewczęta gimnazjum wzięły udział w podrejonowym turnieju piłki nożnej. Rywalizowały z drużynami Lniana i Laskowic zajmując I miejsce. Dzięki wygranej awansowały do zawodów powiatowych w Świeciu zajmując ostatecznie III miejsce.

Więcej

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś169
Wczoraj332
Wizyt w tygodniu825
Wizyt w miesiącu3952
Razem329493

Jest 17 użytkowników online

Home