Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


IV Kociewski Konkurs Literacki w Tczewie

  • PDFDrukujEmail

Czwarta już edycja Kociewskiego Konkursu Literackiego im. Romana Landowskiego w Tczewie za nami. Po raz czwarty - z sukcesami - ku zadowoleniu biorących w nim udział uczniów, jak i przygotowujących ich nauczycieli. Tegorocznymi laureatami są: Aleksandra Jezierska (kl. IA)-II miejsce w juweniliach literackich oraz wyróżnienie za recytację, Agata Skrzoska (kl. IIC)-wyróżnienie w juweniliach literackich oraz Paweł Mechliński (kl. IIA)-I miejsce w juweniliach literackich. Uczniowie zostali przygotowani do konkursu przez panie: Marię Kaczmarek i Beatę Bucholc. W najbliższym czasie zaprezentujemy na naszej stronie nagrodzone prace.

„To są Fakty”…a właściwie-Otrzęsiny2011!

  • PDFDrukujEmail

      Dnia11 października 2011r. odbyły się Otrzęsiny klas pierwszych Gimnazjum. Zorganizowano je w konwencji znanych programów telewizyjnych: Must be the music, Kocham Cię, Polsko, Top Model, Trudne sprawy, Strongman, Fakty.

 

Więcej

Narodowe Święto Niepodległości

  • PDFDrukujEmail

W bieżącym rokuzobacz zdjęcia obchodziliśmy 93 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W programie artystycznym, który został zaprezentowany społeczności naszej szkoły w czwartek 10 listopada, nie zabrakło pieśni patriotycznych, nastrojowych wierszy, wspomnień ani …samego Piłsudskiego. Nad przygotowaniem uczniów do inscenizacji czuwali nauczyciele: Maria Kaczmarek, Małgorzata Lisewska oraz Jacek Bocian. Program został zaprezentowany również następnego dnia na uroczystej sesji Rady Gminy Osie z udziałem władz samorządowych, zaproszonych gości oraz lokalnej społeczności w Gminnym Ośrodku Kultury w Osiu.


Test Matematyka Oxford Plus 2011

  • PDFDrukujEmail

Szesnasta edycja Konkursu Matematycznego "Test Matematyka Oxford" odbyła się 4 listopada 2011 r. o godzinie 10:00 w Zespole Szkół w Osiu. Konkurs jest organizowany dla zwiększenia motywacji uczniów w poznawaniu tajników wiedzy matematycznej. Liczba uczniów zgłoszonych do konkursu to 39 osób, w tym: w kategorii 1 Gimnazjum : 10 osób, 2 Gimnazjum : 12 osób, 3 Gimnazjum : 17 osób. Wyniki zostaną ogłoszone do 13 stycznia 2012 r.

"Jeśli potrafisz to przeczytać, podziękuj swemu nauczycielowi"

  • PDFDrukujEmail
Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela, jest polskim świętem państwowym oświaty i szkolnictwa wyższego. Zostało ustanowione 27 kwietnia 1972 r. na mocy ustawy pod nazwą Dzień Nauczyciela, a następnie w 1982 r. przemianowane na Dzień Edukacji Narodowej. Święto to upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej, która była pierwszym ministerstwem oświaty publicznej w Polsce. Komisja ta została powołana z inicjatywy króla polskiego Stanisława Augusta Poniatowskiego na mocy uchwały Sejmu Rozbiorowego z dnia 14 października 1773 roku.
 

Więcej

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś169
Wczoraj332
Wizyt w tygodniu825
Wizyt w miesiącu3952
Razem329493

Jest 16 użytkowników online

Home