Szkoła Podstawowa 0-3

Szkoła Podstawowa 4-8

Oddziały gimnazjalne


Szkoła Podstawowa 4-6

O Złotej Rybce, która czyniła cuda

 • PDFDrukujEmail

W piątek, 29 września br., odbyła się wycieczka klas IVa i IVb do toruńskiego Baja Pomorskiego na spektakl pt. „Baśń o Złotej Rybce”, zorganizowana przez wychowawczynię klasy IVa. Dodatkowo uczestniczyło w niej dziesięcioro chętnych dzieci z klasy IVc. Opiekę sprawowały: Maria Kaczmarek, Joanna Rajnik, Grażyna Kruszewska i Beata Bucholc. Przedstawienie dostarczyło widzom wielu wrażeń. Przekonująca gra aktorska połączona z prostą scenografią, tańcem światła i cieni oraz  muzyką podkreślały przesłanie utworu: chciwość nie popłaca, a to, co najważniejsze, kryje się w dobrym sercu.

Beata Bucholc

Sport Generacja 2017

 • PDFDrukujEmail

We wtorek 19 września 2017 r. po raz drugi dwudziestu ośmiu uczniów kl. IV-VI miało okazję wziąć udział w masowej imprezie sportowej, która odbyła się w Bydgoszczy. Przewodniczył jej znany lekkoatleta, halowy mistrz świata i Europy w siedmioboju, Sebastian Chmara. Na stadionie Zawiszy, w konkurencjach lekkoatletycznych, wzięło udział ponad 1300 dzieci – nasza szkoła była jedyną spoza Bydgoszczy. Akcja Sport Generacja rozpoczęła się od wspólnej rozgrzewki i biegu integracyjnego wszystkich uczestników. Po przekroczeniu linii mety na każdego czekał medal. Potem rozpoczęły się biegi indywidualne na dystansach: 33m – sprint, 33 m przez płotki i 200 m, w których wyłoniono zwycięzców.  Dzieci, oprócz konkurencji biegowych, prezentowały na scenie swoje talenty wokalne, taneczne itp., wygrywając różne nagrody.  Punktem kulminacyjnym zawodów był bieg sztafetowy na dystansie  200 m. w kategorii dziewcząt i chłopców. Realizowało 16 szkół. Nasze drużyny zajęły 6 miejsce. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tych rozgrywkach. Opiekunowie: H. Pawlik – Kiełpińska, H. Porożyński, E. Kurek.

Elżbieta Kurek


Konkurs wiedzy ekologicznej

 • PDFDrukujEmail
           W piątek 9 czerwca 2017r. w Szkole Podstawowej w Wierzchach odbył się konkurs wiedzy ekologicznej dla szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Magdalena Bocian, Martyna Mazuch i Adam Piekarski. Nasza drużyna  zdobyła wyróżnienie, a uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez organizatora oraz Wdecki Park Krajobrazowy i Nadleśnictwo Trzebciny.

    Wojciech Kater.

Podsumowanie konkursu na ,,Ozdobę Wielkanocną"

 • PDFDrukujEmail

W dniach od 27.02.2017 do 25.03.2017r. odbył się konkurs na ,,Ozdobę Wielkanocną" Konkurs zaadresowany był do uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Osiu . W konkursie brało udział 21 osób. Wpłynęło 35 ozdób wielkanocnych.

W dniu 29.03.2017 roku Jury dokonało oceny prac.

Więcej

Podsumowanie konkursu na ,,Najpiękniejszą palmę Wielkanocną"

 • PDFDrukujEmail

W dniach od 27.02.2017 do 25.03.2017r. odbył się konkurs na ,,Najpiękniejszą palmę" Konkurs zaadresowany był do uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Osiu . W konkursie brało udział 10 osób. Wpłynęło 18 prac.

W dniu 29.03.2017 roku Jury dokonało oceny prac.

Więcej

Wielkanoc - źródłem inspiracji!

 • PDFDrukujEmail

W marcu został zorganizowany VIII Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną. Wzięły w nim udział dzieci z różnych szkół. Uczniowie naszej szkoły również uczestniczyli w wyżej wymienionym konkursie. Wśród wielu pięknych, kolorowych pisanek została wybrana i nagrodzona praca Martyny Manikowskiej- uczennicy kl.IVa , którą wykonała pod kierunkiem p. Ludmiły Cyrczak. Wręczenie nagród nastąpiło 6 kwietnia 2017 roku w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim.
               Martynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Mamy również nadzieję, że za jej przykładem pójdą inni uczniowie
i za rok wezmą udział w konkursie.

Ludmiła Cyrczak

Słowo źródłem inspiracji

 • PDFDrukujEmail

Reprezentaci klas IV-VI występowali na deskach sali widowiskowej GOK-u w Osiu. Recytowali utwory poetów polskich i zagranicznych. Mali artyści reprezentowali wysoki poziom. Każdy z nich pragnął jak najlepiej przedstawić przygotowany przez siebie utwór. Jury wytypowało dwóch uczniów, którzy będą reprezentować naszą szkołę w Świeciu w etapie rejonowym, który odbędzie się 9.05.br. Tymi młodymi, utalentowanymi recytatorami są: Magdalena Bocian - ucz. kl. VIa i Mikołaj Melzer - ucz. kl. IVb. Wszystkim młodym uczestnikom życzymy sukcesów. Brawo!
Małgorzata Lisewska

Wojewódzka gala konkursu plastycznego ,,Zapobiegamy pożarom''

 • PDFDrukujEmail

Dnia 31 marca 2017 r. w Przystani Wodnej w Nakle nad Notecią, odbyła się uroczysta gala wręczania ngród w kolejnym, wojewódzkim etapie konkursu plastycznego pn. ,,Zapobiegamy pożarom". Magdalena Bocian, z klasy VI a, zajęła II miejsce, a AgnieszkaOrlikowska, z oddziału przedszkolnego, odebrała nagrodę za  V miejsce. Ważnym punktem uroczystości był pokaz udzielania pierwszej pomocy, zorganizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną. Opiekę nad laureatami sprawowała Bożena Głąb-Hebda.
MWB

Szóstoklasiści w grodzie Kopernika

 • PDFDrukujEmail

24 marca 2017 r, uczniowie klas szóstych udali się na wycieczkę do Torunia. Miasto przywitało nas piękną wiosenną pogodą.  Pierwszym punktem programu była wizyta w teatrze Baj Pomorski, gdzie obejrzeliśmy spektakl pt. ,,Aya - znaczy miłość". Mała bohaterka Aya,wraz ze swoją szmacianą zabawką słoniem Habibi zabrała nas w podróż w zaświaty w poszukiwaniu rodziców. Spektakl był opowieścią o sile miłości, która może odmienić świat i pokonać nawet wojnę. Następnie zwiedziliśmy Stare Miasto i udaliśmy się do Planetarium gdzie obserwowaliśmy niebo podczas dwóch seansów filmowych. Po posiłku udaliśmy sie w drogę powrotną, pełni niezapomnianych wrażeń. Opiekunowie wycieczki: Małgorzata Lisewska, Monika Wojnerowicz-Bocian, Wojciech Kater.
MWB

Inscenizacja baśni pt. ,,Kopciuszek’’

 • PDFDrukujEmail

           W poniedziałek, 20 lutego 2017r. uczniowie klasy 4b przedstawiali ,,Kopciuszka’’, czyli znaną każdemu od dzieciństwa baśń.  Były piękne, kolorowe stroje do każdej z ról oraz samodzielnie wykonane rekwizyty. Dzieci, podzielone na sześć zespołów inscenizowały fragmenty z życia baśniowej postaci. Niektórzy odegrali swoje role w sposób tradycyjny. Nie zabrakło także nowoczesnego wykonania: Kopciuszek w trampkach czy w stroju z XXI wieku. Młodzi aktorzy zaprezentowali wysoki poziom artystyczny. Widzowie czuli się prawie jak w teatrze.

Antonina Bocian                           

Gimnazjaliści czytają młodszym uczniom

 • PDFDrukujEmail

W listopadzie 2016 r. w naszej szkole rozpoczęła się akcja „Gimnazjaliści czytają młodszym uczniom”. Ma ona na celu promocję literatury i czytelnictwa wśród uczniów. Gimnazjalistki: Julia Piekarska i Melania Czarnowska ze „Szkolnego Koła Przyjaciół Książki” przeczytały czwartoklasistom fragment lektury Jana Brzechwy „Akademia pana Kleksa”. Dzieci słuchały z zainteresowaniem czytanych opowieści szpaka Mateusza, a potem bezbłędnie odpowiadały na pytania dotyczące tekstu. Na miłośników tej książki w szkolnej bibliotece czekają kolejne części trylogii: „Podróże pana Kleksa” i „Tryumf pana Kleksa”.

J R

 

„Z podwórka na stadion”

 • PDFDrukujEmail

W bieżącym roku nasza szkoła zgłosiła drużynę do turnieju piłki nożnej „Z podwórka na stadion”, organizowanego przez firmę Tymbark. Dziewięciu chłopców ze szkoły podstawowej od września uczęszczało na treningi przygotowujące do rozgrywek. W środę 26.10.2016 w Serocku odbył się pierwszy etap turnieju, naszymi rywalami były drużyny z Niewieścina, Serocka i Świekatowa. Nasza ekipa okazała się najlepsza i awansowała do finału powiatowego. W miniony piątek 28.10.2016 udaliśmy się do Pruszcza, tam zmierzyliśmy się z rywalami z Nowego, niestety, przegraliśmy ten mecz, ale z drużyną z Pruszcza zremisowaliśmy. Zakończyliśmy finał, zajmując trzecie miejsce w powiecie – uważamy to za duży sukces. Skład drużyny: Bartosz Nawrocki, Szymon Sondowski, Remigiusz Cyrczak, Tomasz Piekarski, Tomasz Konieczka, Marcin Szefler, Gracjan Warchoł, Dominik Gzella, Patryk Pawlak. Gratulujemy chłopcom!!!

Elżbieta Kurek


Wycieczka do grodu Kopernika

 • PDFDrukujEmail
W poniedziałek, 17 października br., odbyła się  wycieczka  uczniów klas IV i V do Torunia. W planie był spektakl w Teatrze Baj Pomorski pt."Baśń o dzielnym Radomirze", spotkanie z przedstawicielami Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych oraz spacer po urokliwej toruńskiej Starówce. Z sentymentem wspominamy gościnność Leśników, dzięki którym dzieci spędziły czas na ciekawych warsztatach z przyrody, połączonych z konkursami i grami dydaktycznymi. Na pamiątkę każdy uczestnik dostał upominek, który będzie przypominał te miłe chwile. Dziękujemy!
Beata Bucholc

„Piłkarskie Piątki”chłopców 2016

 • PDFDrukujEmail

W dniu 06.10.2016 r. na Orliku w Osiu, odbył się podrejonowy turniej mini piłki nożnej chłopców Szkół Podstawowych. W rozgrywkach udział wzięły następujące szkoły: SP Drzycim, SP Jeżewo, SP Lniano, SP Osie. Drużyna z Osia awansowała do finału powiatowego, który odbył się 12.10.2016 r. w Świeciu. Naszymi rywalami były drużyny ze Świecia i Świekatowa. Ostatecznie nasi chłopcy zajęli III miejsce. Skład drużyny: Adam Piekarski, Tomasz Piekarski, Dominik Gzella, Kamil Gzella, Gracjan Warchoł, Łukasz Kuzimski, Remigiusz Cyrczak, Jakub Łytkowski, Adrian Otlewski, Szymon Sondowski.
H. Pawlik

Zeszyt lektur na szóstkę

 • PDFDrukujEmail

Zapraszam miłośników książek z klas czwartych do udziału w konkursie czytelniczym „Zeszyt lektur na szóstkę”.

Regulamin

                                                                                                                                                                                           JR

Więcej

POMAGAMY Z KAŻDYM KROKIEM - BIEG CHARYTATYWNY

 • PDFDrukujEmail

Najlepsze drużyny dzieci szkół podstawowych, które brały od maja udział w eliminacjach Sport Generacja, spotkały się w wielkim finale podczas 2. PKO Biegu Charytatywnego Młodych, który odbył się w 12 miastach Polski jednocześnie. Wśród nich była drużyna dzieci z Osia, która „pomagała z każdym krokiem” na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy. W sumie w biegu w całym kraju wzięło udział 6 224 zawodników, w tym ponad 2 tys. uczniów szkół podstawowych. Łącznie pokonano 32 391 okrążeń. Dzięki temu Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże 632 974 zł na posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci.
HPK

SPORT GENERACJA 2016

 • PDFDrukujEmail

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, a wraz z nim udział w różnych zawodach sportowych. W czwartek 8 września 2016 r. po raz pierwszy dwudziestu dziewięciu uczniów kl. IV-VI miało okazję wziąć udział w masowej imprezie sportowej, która odbyła się w Bydgoszczy. Przewodniczył jej znany lekkoatleta, halowy mistrz świata i Europy w siedmioboju, Sebastian Chmara. Na stadionie Zawiszy, w konkurencjach lekkoatletycznych wzięło udział ponad 1300 dzieci z Bydgoszczy i okolic. Akcja Sport Generacja rozpoczęła się od wspólnej rozgrzewki i biegu integracyjnego wszystkich uczestników. Po przekroczeniu linii mety, na każdego czekał medal. Potem rozpoczęły się biegi indywidualne na dystansach: 33 m-sprint, 33 m przez płotki i 200 m, w których wyłoniono zwycięzców. Dzieci, oprócz konkurencji biegowych prezentowały na scenie swoje talenty wokalne, taneczne itp., wygrywając różne nagrody. Punktem kulminacyjnym zawodów był bieg sztafetowy na dystansie 200 m. Rywalizowały 22 szkoły. Nasza drużyna zajęła 10 miejsce i zakwalifikowała się do finału Sport Generacji, czyli 2 PKO Biegu Charytatywnego Młodych, który odbędzie się 17.09.2016 r. na stadionie Zawiszy. Akcja rozegra się równocześnie na 12 stadionach w całej Polsce. Okrążenia wybiegane przez wszystkich uczestników zostaną przeliczone na obiady dla najbardziej potrzebujących dzieci. Cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły również będą mogli pomóc.
Opiekunowie H. Pawlik-Kiełpińska H. Spychalska H. Porożyński

Nieznany Grudziądz

 • PDFDrukujEmail

15 czerwca 2016 r.uczniowie klas V a, V b i VI a uczestniczyli w wyjeździe do Grudziądza. W programie wycieczki, oprócz seansu filmowego w kinie Helios (film ,,Księga Dżungli"), było zwiedzanie miasta. Pomimo burzliwej historii, w Grudziądzu zachowało się wiele zabytków wartych obejrzenia, które przyciągają swoją niepowtarzalnością, różnorodnością architektoniczną oraz niezaprzeczalnym urokiem. Na trasie zwiedzania znalazły się: Brama Wodna z początku XIV wieku, zespół spichrzy, których większość pochodzi z XVI-XVIII wieku. Weszliśmy na najwyższe wzniesienie w Grudziądzu, na którym w latach 1250–1299 Zakon Krzyżacki wzniósł zamek. Pozostała po nim tylko wieża Klimek oraz studnia o głębokości 50 m. Dziś możemy podziwiać zrekonstruowaną wieżę, studnię i wyeksponowane relikty murów zamkowych. Trud wejścia na wieżę Klimek zrekompensowały nam wspaniałe widoki na panoramę miasta i dolinę Wisły. Grudziądz jest naprawdę piękny! Opiekę nad ,,turystami" sprawowały Panie: Monika Wojnerowicz-Bocian, Hanna Pawlik-Kielpińska, Małgorzata Lisewska.
MWB

Z wizytą u króla Kraka i nie tylko...

 • PDFDrukujEmail

Od 8 do 10 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce szkolnej. Na trasie zwiedzania znalazły się: Częstochowa, Ogrodzieniec, Kraków, Ojcowski Park Narodowy. Pierwszego dnia zwiedziliśmy Kaplicę Matki Bożej w Częstochowie. altZobaczyliśmy odsłonięty obraz Matki Boskiej Częstochowskiej.  Zwiedziliśmy Muzeum  Klasztoru Paulinów. Po południu  podziwialiśmy ruiny zamku w Ogrodzieńcu -największego Orlego Gniada.

Więcej

W Bydgoszczy

 • PDFDrukujEmail

3 czerwca 2016 r. uczniowie klas V b, VI a i VI b, uczestniczyli w wycieczce do Bydgoszczy. Głównym punktem programu było zwiedzanie budynku TVP Bydgoszcz i zapoznanie z pracą dziennikarzy. Wszyscy mieli okazję stanąć za kamerą, ale rownież zasiąść przy pulpicie spikera telewizyjneo. Po posiłku w restauracji MacDonalds, uczestnicy wycieczki udali się na stadion ,,Zawisza", który zwiedzili łącznie z  przyległymi do niego obiektami sportowymi,  takimi jak: sala do gimnastyki artystycznej, siłownia, nowoczesna hala do gry w tenisa ziemnego. Nad przebiegiem wycieczki czuwał Pan Henryk Porożyński wraz z opiekunami: Hanną Pawlik-Kiełpińską, Moniką Wojnerowicz-Bocian, Wojciechem Katerem.
MWB

Wesoło i zdrowo - bo na sportowo

 • PDFDrukujEmail

Dzień Dziecka w naszej szkole, jak co roku,  obchodzony był na sportowo.  Drużyny ze wszystkich klas rywalizowały ze sobą w licznych konkurencjach. Wiele zabawy dostaczyły skoki w workach czy przeciąganie liny. Z trybun rozlegał się gromki doping. Uczniowie musieli rownież wykazać się wiedzą z dziedziny różnych dyscyplin sportowych. Na wszystkich czekała gorąca grochówka i słodycze. Imprezę przygotowali i prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Hanna Pawlik-Kiełpińska, Jacek Bocian, Michał Dombrowski, Marek Bagiński.
MWB

Dziewczęta i chłopcy SP w Osiu wicemistrzami powiatu w czwórboju lekkoatletycznym

 • PDFDrukujEmail

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym odbyły się na stadionie Wdy w Świeciu 24.05.2016 r. W zawodach uczestniczyło pięć szkół podstawowych z powiatu, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Każdy zawodnik brał udział w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, bieg na 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy), skok w dal. Po przeliczeniu wyników wg tabel lekkoatletycznych, suma osiągniętych punktów za cztery konkurencje dała ostateczny wynik każdego zawodnika. Na wynik zespołu złożyły się końcowe rezultaty 5 najlepszych zawodników/czek. W wyniku klasyfikacji końcowej dziewczęta SP w Osiu zajęły II miejsce zdobywając 117 pkt. Chłopcy również zajęli II miejsce, zdobywając 840 pkt. W kategorii dziewcząt: Krupa Klaudia, Bettka Aniela, Deinowska Anna, Pawlik Małgorzata, Bocian Magdalena, Kośmider Aleksandra. W kategorii chłopców: Otlewski Adrian, Zamczała Przemysław, Adametz Oskar, Werner Juliusz, Kwaśniewski Klaudiusz, Czarnowski Bartosz Najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach uzyskali: 60 m – Bettka Aniela, Pawlik Magorzata: 8.7, Zamczała Przemysław: 8.6, skok w dal – Bettka Aniela: 4.13 m, Adametz Oskar : 4.20 m, rzut piłeczką palantową – Bettka Aniela : 36 m, Kwaśniewski Klaudiusz : 38 m, 600 m – Krupa Klaudia: 2.04, 1000 m – Adametz Oskar: 3.24. Serdecznie gratulujemy. Opiekunowie: Hanna Pawlik-Kiełpińska, Jacek Bocian

Kierunek Biskupin

 • PDFDrukujEmail

19 maja 2016 r.  klasa V a, pod opieką pań: Małgorzaty Lisewskiej i Joanny Rajnik, udała się na wycieczkę do najbardziej znanego rezerwatu archeologicznego w Europie Środkowej - Biskupina. Zwiedzanie skansenu w Biskupinie jest w programie każdej wycieczki wiodącej Szlakiem Piastowskim. Szczególnie dużo dzieci i młodzieży przyjeżdża tutaj we wrześniu, kiedy odbywa się Festyn Archeologiczny, największa tego typu impreza w Polsce. Uczniowie obejrzeli wnętrza zrekonstruowanych chat, sprzęty, jakimi posługiwali się mieszkańcy osady, również wystawę muzealna pt. „Świt historii nad Jeziorem Biskupińskim”, a także XIX-wieczną zagrodę pałucką. Skansen archeologiczny w Biskupinie stanowił też plan dla kilku realizacji filmowych. Kręcono tu ujęcia do filmów Jerzego Hoffmanna Ogniem i mieczem i Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem. Uczestnicy wycieczki wrócili pełni wrażeń i wzbogaceni o nową wiedzę historyczną.
MWB

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU ŚWIECKIEGO W „TRÓJBÓJU LEKKOATLETYCZNYM”

 • PDFDrukujEmail

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w trójboju lekkoatletycznym, odbyły się 18.05.2016 r. , na stadionie Wdy w Świeciu. W zawodach uczestniczyło 8 szkół z powiatu. Każdy zawodnik brał udział w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal. Po przeliczeniu wyników według tabel lekkoatletycznych, suma osiągniętych punktów za trzy konkurencje dała ostateczny wynik każdego zawodnika. Na wynik zespołu złożyły się końcowe rezultaty 5 najlepszych zawodników/czek. W wyniku klasyfikacji końcowej dziewczęta S.P. w Osiu zajęły V miejsce, zdobywając 515 pkt. Chłopcy zajęli III miejsce, zdobywając 474 pkt. W kategorii dziewcząt: Szymczak Oliwia-146 pkt, Horbacz Klaudia-138 pkt, Pawlik Monika-83 pkt, Rozalia Steffan-83 pkt, Wiśniewska Emilia- 65 pkt, Konieczka Klaudia–62 pkt. W kategorii chłopców: Gzella Dominik-114 pkt, Warchoł Gracjan – 110 pkt, Sondowski Szymon – 92 pkt, Kuzimski Łukasz – 80 pkt, Piekarski Tomasz – 78 pkt, Michałowski Karol – 58 pkt . Najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach uzyskali: 60 m – Horbacz Klaudia: 9.2, Gzella Dominik: 9.1, skok w dal – Szymczak Oliwia i Horbacz Klaudia: 3,86m, Warchoł Gracjan : 4.03m, rzut piłeczką palantową – Szymczak Oliwia: 32 m, Warchoł Gracjan : 38 m.

Opiekunowie: Hanna Pawlik-Kiełpińska, Michał Dombrowski

Trójbój lekkoatletyczny

 • PDFDrukujEmail

Wyniki trójboju lekkoatletycznego chłopców z dnia 12.05.2016 r.
I miejsce – Warchoł Gracjan – 105 pkt II miejsce – Sondowski Szymon, Piekarski Tomasz i Gzella Dominik – 68 pkt III miejsce – Kuzimski Łukasz – 58 pkt IV miejsce – Michałowski Karol i Paliwoda Bartosz – 39 pkt V miejsce - Piór Mateusz – 38 pkt VI miejsce – Szefler Marcin, Nawrocki Bartosz i Łobocki Jakub- 32 pkt Szkoła Podstawowa w Osiu – 367 pkt.
Sześć osób z największą liczbą punktów zakwalifikowało się do zawodów powiatowych, które odbędą się 18.05.2016 r. w Świeciu.
Wyniki trójboju lekkoatletycznego dziewcząt z dnia 12.05.2016 r.
I miejsce – Szymczak Oliwia – 118 pkt II miejsce – Horbacz Klaudia – 85 pkt III miejsce – Pawlik Monika – 81 pkt IV miejsce – Steffan Rozalia – 62 pkt V miejsce - Wiśniewska Emilia i Konieczka Klaudia – 53 pkt VI miejsce – Szwarc Marta i Kwiatkowska Roksana – 49 pkt VII miejsce – Lisewska Karolina – 40 pkt VIII miejsce - Jankowska Zuzanna, Czarnowska Aleksandra - 38 pkt IX miejsce – Durajewska Dominika – 33 pkt X miejsce – Arczyńska Julia – 26 pkt Szkoła Podstawowa w Osiu – 399 pkt Szkoła Podstawowa w Wierzchach – 386 pkt.
Sześć osób z największą liczbą punktów zakwalifikowało się do zawodów powiatowych, które odbędą się 18.05.2016 r. w Świeciu.
Serdecznie gratulujemy!

,,Świat prozy i poezji"

 • PDFDrukujEmail

W dniu 12 kwietnia b.r. reprezentanci klas IV-VI wzięli udział w konkursie recytatorskim ,,Strofka", organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Osiu. Uczniowie pięknie recytowali wiersze. Rywalizowali z dziećmi ze szkoły w Wierzchach i z Brzezin.  Młodzi recytatorzy z Osia pokonali swoich konkurentów i będą reprezentować naszą szkołę w powiecie. I miejsce zajęła Aleksandra Kośmider z klasy IV b, II miejsce Magdalena Bocian z V b. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów, a pokonanym więcej wiary w siebie i wygranej w przyszłym roku.
Małgorzata Lisewska

Kontakt

Zespół Szkół w Osiu

ul. Szkolna 8

86-150 Osie

Tel: (52) 3329505

fax: (52) 3339362

Email: zsz@zszosie.pl

Sekretariat czynny: 700 - 1530

Licznik odwiedzin

Dziś127
Wczoraj379
Wizyt w tygodniu506
Wizyt w miesiącu9275
Razem312897

Jest 65 użytkowników online

Homestart